Menu Forum

Hľadám dobrého kameramana na svadbu 17.9.2016

25. aug 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
little_sunshine
2
Registrovala sa 11. júna 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 19 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Košice-okolie.
fotoportrét
fotoportrét
little_sunshine
2
Registrovala sa 11. júna 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 19 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Košice-okolie.
 ahoj baby, neviete poradiť niekoho naozaj šikovného na svadobné video? pôvodne som nechcela ale jedno čo som videla ma zlomilo. viem,že je to natesno ale možno sa niekomu uvoľnil termín. svadbu máme 17.09.2016
najlepšie ak už máte osobnú skúsenosť a viem si pozrieť prácu.
niečo na smtýl úžasných Žitňanských.
veľká vďaka
18. aug o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
nikol321
Registrovala sa 18. augusta 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
nikol321
Registrovala sa 18. augusta 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahoj.Photocam.sk sú super,ale neviem či budú mať voľný termín.
18. aug o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 5 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 5 dňami)

Dobrý deň,
veľmi rada Vám ponúknem naše služby. emoticon
V prípade, že máte záujem o viac informácií rada Vám ich zašlem.
Ďakujem
S pozdravom
21. aug o 19:19  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vercimak (26 r.)
Svadobný film
Pavol Verčimák PRO

Foto a video - Okres Košice
3

“Https://www.youtube.com/watch?v=-e3jrBeZaxw "Beautiful in white" svadobné videjko s mladým Schwarzennegerom Jožinom a večne usmiatou Zuzankou :) ENJOY”
(Pred 5 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
vercimak (26 r.)
Svadobný film
Pavol Verčimák PRO

Foto a video - Okres Košice
3

“Https://www.youtube.com/watch?v=-e3jrBeZaxw "Beautiful in white" svadobné videjko s mladým Schwarzennegerom Jožinom a večne usmiatou Zuzankou :) ENJOY”
(Pred 6 dňami)

Dobrý deň, taktiež veľmi rád ponúknem naše služby, keďže sa nám termín uvolnil...emoticon
Ďakujem

S pozdravom
24. aug o 10:27  •  vercimak.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rmnka
97
Registrovala sa 17. marca 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 327 príspevkov. Má 22 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
rmnka
97
Registrovala sa 17. marca 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 327 príspevkov. Má 22 priateľov. Okres Bratislava.
 @little_sunshine ja by som chcela vidiet videjko co ta zlomilo. milujem svadobne videa a rada si pozriem dalsie krasne emoticon
24. aug o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
little_sunshine
2
fotoportrét
fotoportrét
little_sunshine
2
 pozri tvorbu zitnanskych emoticon jedno krajsie nech druhe
24. aug o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rmnka
97
fotoportrét
fotoportrét
rmnka
97
 @little_sunshine ano, mali sme ich, ale chcela som vediet konretne. pokial to je ale od nich, tak som videla asi vsetky emoticon
24. aug o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
megyyyy
188
Registrovala sa 3. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 64 príspevkov a 5 albumov. Má 47 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
megyyyy
188
Registrovala sa 3. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 64 príspevkov a 5 albumov. Má 47 priateľov.
 Oliver&Patricia videography - ak sa ti páči práca Velických tak oni často spolu spolupracujú...je to v takom štýle, tiež sa radia medzi TOP tu na SR alebo z Čiech Kaco-video...tiež jeden z top v ČR.
24. aug o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
little_sunshine
2
fotoportrét
fotoportrét
little_sunshine
2
 @rmnka no vidis emoticon tusila som ze to tak dopadne
25. aug o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to