Hľadá sa kameraman z BB kraja na 19.9.2015

Profilova fotka
Ahojte, hľadáme kameramana z BB kraja, svadba bude na hrade Vígľaš. Ideálna cena 400€, podmienkou FULL HD. Diky za info :).
Odpovedať
odporucam jana souca, ale velmi kvalitne sluzby :) vsetkym sa pacilo spracovanie nasho videa webku nema...
Odpovedať
je zo Zvolenskej Slatiny... my sme mali dvojicu DJ a kameraman a spolu nas to vyslo 400 €
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, velmi rad by som Vam ponukol moje sluzby. Samozrejme robim podla poziadavky aj FULL HD video. Prosim pozrite si moju stranku, a v pripade zaujmu budem rad, ak ma budete kontaktovat. Pekny den Branislav Miksik
Odpovedať
Šouc lacný a malo platný, nulová kreativita, ak chceš kvalitu, radšej niekoho iného.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame Vám naše služby. Ponuku Vám posielame do I.P. S pozdravom Martin Kavecký - štúdio KAMA
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak sme Vás zaujali rada Vám odpíšem na správu. :-) Poskytnem Vám viac informácií o našej tvorbe a práci. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný. V ponuke máme viacero svadobných videobalíčkov v dlĺžke už od 30minút + videoklip. Ukážky videoklipov nájdete na našej web stránke, celé svadobné filmy Vám k nahliadnutiu radi zašleme mailom.
Odpovedať
Dobrý deň, ak môžem odporučiť kameramana z BB, ktorého sme mali na svadbe my. Je to Drahoslav Denkóci, je perfektný, tu v BB má okruh priateľov (starejší, DJ, foto) s ktorými úzko spolupracuje. Ukážky vám pošle na požiadanie. My sme boli skutočne nadmieru spokojní ako s cenou, tak so službami :D
Odpovedať
Profilova fotka
Radi prídeme, Vaš profi team, Profesionálne spracovanie fotografií a videa. Svadobné foto od 265 EUR, Svadobný film od 300 EUR
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?