Menu Forum

Hľadá sa kameraman z BB kraja na 19.9.2015

22. mar 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
auroraborealis
16
Registrovala sa 18. septembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 22 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
auroraborealis
16
Registrovala sa 18. septembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 22 priateľov.
 Ahojte, hľadáme kameramana z BB kraja, svadba bude na hrade Vígľaš. Ideálna cena 400€, podmienkou FULL HD. Diky za info emoticon.
12. feb 2015 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
aadkag
1
Registrovala sa 24. novembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov a 58 inzerátov. Okres Banská Bystrica.
fotoportrét
fotoportrét
aadkag
1
Registrovala sa 24. novembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov a 58 inzerátov. Okres Banská Bystrica.
 odporucam jana souca, ale velmi kvalitne sluzby emoticon vsetkym sa pacilo spracovanie nasho videa

webku nema...
12. feb 2015 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aadkag
1
fotoportrét
fotoportrét
aadkag
1
 je zo Zvolenskej Slatiny... my sme mali dvojicu DJ a kameraman a spolu nas to vyslo 400 €
12. feb 2015 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
branislavmiksik (34 r.)
Branislav Mikšík - RecordingPro
Branislav Mikšík PRO

Foto a video - Okres Prievidza
8
fotoportrét
fotoportrét
branislavmiksik (34 r.)
Branislav Mikšík - RecordingPro
Branislav Mikšík PRO

Foto a video - Okres Prievidza
8
 Dobry den, velmi rad by som Vam ponukol moje sluzby. Samozrejme robim podla poziadavky aj FULL HD video. Prosim pozrite si moju stranku, a v pripade zaujmu budem rad, ak ma budete kontaktovat.

Pekny den
Branislav Miksik
14. feb 2015 o 09:14  •  www.recordingpro.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elenka74
1
Registrovala sa 16. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 3 príspevky. Má 3 priateľov. Okres Lučenec.
fotoportrét
fotoportrét
elenka74
1
Registrovala sa 16. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 3 príspevky. Má 3 priateľov. Okres Lučenec.
 Šouc lacný a malo platný, nulová kreativita, ak chceš kvalitu, radšej niekoho iného.
25. feb 2015 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mkstudio
Štúdio KAMA
Martin Kavecký PRO

Foto a video - Okres Žilina
2
fotoportrét
fotoportrét
mkstudio
Štúdio KAMA
Martin Kavecký PRO

Foto a video - Okres Žilina
2
 Dobrý deň, ponúkame Vám naše služby. Ponuku Vám posielame do I.P.
S pozdravom Martin Kavecký - štúdio KAMA
25. feb 2015 o 18:19  •  www.studiokama.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Dnes)

Dobrý deň,
ak sme Vás zaujali rada Vám odpíšem na správu. emoticon Poskytnem Vám viac informácií o našej tvorbe a práci.
Ďakujem
S pozdravom
27. feb 2015 o 09:05  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
artvideo
Artvideo
Ladislav Piatnica PRO

Foto a video - Okres Bratislava
3

“Nový videoklip zostrihaný zo svadobného filmu z našej produkcie https://vimeo.com/142377231”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
artvideo
Artvideo
Ladislav Piatnica PRO

Foto a video - Okres Bratislava
3

“Nový videoklip zostrihaný zo svadobného filmu z našej produkcie https://vimeo.com/142377231”
(Pred 1 rokom)

Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný.
V ponuke máme viacero svadobných videobalíčkov v dlĺžke už od 30minút + videoklip.
Ukážky videoklipov nájdete na našej web stránke, celé svadobné filmy Vám k nahliadnutiu radi zašleme mailom.
3. mar 2015 o 19:43  •  www.artvideo.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vybojka
2
Registrovala sa 22. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Má 2 priateľov. Okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 6. decembra 2014
fotoportrét
fotoportrét
vybojka
2
Registrovala sa 22. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Má 2 priateľov. Okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 6. decembra 2014
 Dobrý deň, ak môžem odporučiť kameramana z BB, ktorého sme mali na svadbe my. Je to Drahoslav Denkóci, je perfektný, tu v BB má okruh priateľov (starejší, DJ, foto) s ktorými úzko spolupracuje. Ukážky vám pošle na požiadanie. My sme boli skutočne nadmieru spokojní ako s cenou, tak so službami :D
4. mar 2015 o 16:11  •  Svadba bola v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
fotoportrét
fotoportrét
svadbafotovideo
Svadobné foto a video na profesionálnej úrovni
Svadbafotovideo PRO

Foto a video - Okres Michalovce
fotoportrét
fotoportrét
svadbafotovideo
Svadobné foto a video na profesionálnej úrovni
Svadbafotovideo PRO

Foto a video - Okres Michalovce
 Radi prídeme, Vaš profi team,
Profesionálne spracovanie fotografií a videa. Svadobné foto od 265 EUR, Svadobný film od 300 EUR
22. mar 2015 o 21:06  •  www.svadbafotovideo.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “PRO nemôže zverejňovať odkazy na web stránky.”
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
18. júl 2015 o 22:31 • silviastef