Hľadám fotografa a kameramana na 28.10.2017, Topoľčany

Prosim Vas, viete mi poradit nejakeho fotografa a kameramana za prijatelne ceny. DAKUJEM
Odpovedať
Profilova fotka
@simkaaa2 pozrite si aj moje svadobne fotografie, som z Bánoviec, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
termín je zatiaľ voľný ... posielam našu ponuku do internej pošty 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
termin zatial volny .. viac info na webe .. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den prajem, Vas termin mam volny a pokial Vas moja praca zaujme, rad poskytnem foto sluzby. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, aj ja som z TO :-) Pozrite si moju stránku, kde nájdete cenník aj moju prácu. Ako bonus pridávam ručne robený svadobný album s Vašimi fotkami a dvomi USB v exkluzívnom balení. Pri fotení môžete využiť svadobné rekvizity alebo fotopozadie. V prípade otázok som Vám k dispozícii. Roman
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, v prípade záujmu ma prosím kontaktujte rada Vám poskytnem viac informácií o nás a našej tvorbe. :-) Váš termín máme zatiaľ voľný a nemáme problém pricestovať nakoľko pôsobíme po celom Slovensku. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ozvite sa termín je voľný v rodnom meste som už dávno netočil :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Tento termín máme voľný. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII kameramana aj fotografa. 8-) S pozdravom video-štúdio MAVEX 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, radi Vám urobíme pekné video aj foto za rozumnú cenu. Kedykoľvek sa v prípade záujmu ozvite, radi Vám odpovieme na Vaše otázky. Pozrite si aj našu stránku. Tam nájdete všetky informácie.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, spravíme všetko preto, aby sme Vám pomohli uchovať si spomienky na Váš výnimočný svadobný deň. Ďaľšie informácie v Internej pošte.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?