Menu Forum

Dobrý deň, hľadam kameramana a fotografa na 17.9.2016 KE/PO

8. feb 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
katka34311
Registrovala sa 4. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Košice-okolie.
fotoportrét
fotoportrét
katka34311
Registrovala sa 4. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Košice-okolie.
 Zháňam hlavne kameramana , ktorý zveční náš deň D. Svadba bude v okolí Košíc dňa 17.9.2016. Kto má ešte voľný termín dajte mi vedieť prosím . Budem vám vďačná emoticon
Katka
5. feb o 16:02  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
5. feb o 20:55 • minobari
fotoportrét
fotoportrét
sokiphoto
sokiphoto
Erik Sokoli PRO

Foto a video - Okres Bardejov
5
fotoportrét
fotoportrét
sokiphoto
sokiphoto
Erik Sokoli PRO

Foto a video - Okres Bardejov
5
 Dobrý deň.
Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie.
S pozdravom
5. feb o 22:57  •  www.facebook.com/sokiphoto  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zolidiver (38 r.)
zolidiver video štúdio
PRO

Foto a video - Okres Košice
15

“Https://www.youtube.com/watch?v=7xt40NqPb2Y”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
zolidiver (38 r.)
zolidiver video štúdio
PRO

15

“Https://www.youtube.com/watch?v=7xt40NqPb2Y”
(Pred 6 mesiacmi)

skúste si pozrieť našu prácu emoticon
6. feb o 17:32  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

26

“Uz mate svojho vysnivaneho fotografa alebo kameramana - co tak vsetko spolocne v elegantnom prevedeni ? ;-) WooW Production Foto Video - od aprila nas najdete uz v 3 metropolach: Kosice, Praha, Kyjev http://woowpro.sk”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

26

“Uz mate svojho vysnivaneho fotografa alebo kameramana - co tak vsetko spolocne v elegantnom prevedeni ? ;-) WooW Production Foto Video - od aprila nas najdete uz v 3 metropolach: Kosice, Praha, Kyjev http://woowpro.sk”
(Dnes)

Dobry den, na tento termin mame dostupnych fotografof aj kameramanov, verim,ze na nasom webe najdete presne to co by ste si priali prave k Vasej svadbe. Tesime sa na Vas emoticon
8. feb o 20:47  •  www.woowpro.sk  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
24. feb o 19:30 • novovidea