Dá sa zohnať dobrý kameraman na svadbu do 400 eur?

Zobraz úvodný príspevok
Neviem ako to robíte Vy ostatné,ale ja budem mať svadbu 1.10.2016 a rozpočet mame7000eur spoločne s priateľom. Ja som si myslela,že to je v pohode suma,veď nič extra nepožadujem. Ale ako sme začali rátať a zisťovať ceny,tak mám pocit,že to proste nedáme.Príde mi šialené ak si fotograf pýta 600,kameramam 600-700eur. Fotografa chcem určite ale kameramana vážne zvažujem :-(
Odpovedať
1
2
@vikicreative velmi dobre napisane :) moja rec
Odpovedať
@bibkamaku Dobrý deň ak sa smiem spýtať kde ste zohnali za takú malú sumu kameramana? ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@lili1990 tak pokial ide o malu svadbu tak ze mozno zbytocne nejakeho draheho kameramana ale ver mi ze mat aspon nejake video zo svadby je naozaj dobre mat. My si este doteraz pozerame aj rodicov svadbu a to pritom ani taka dobra kvalita nie je. Vsak to boli este len prve kamery ale je to super spomienka
Odpovedať
@karin38 Prosím ta môžem vedieť z kade je tá fotografka a ci más nejaký fotky na ukážku od nej ďakujem
Odpovedať
@stanka45 Urcite nam niekto z nasich natoci obrad, to bude trvat asi tak 15 minut, + nejake prihovory, co pochybujem, ze nejake budu :D :D Ocovia nechcu mat prihovor, svedkovia tiez nie :D Bude par hier, ktore si sami natocime. Ja som chcela kameramana, ale na toto mi je naozaj skoda dat aj 400 eur.
Odpovedať
Profilova fotka
@lili1990 jasne tak chapem kazdy podla seba ako si uzna za vhodne. Je to dost penazi ale som tak myslela ze mozno nejaky vas kamarat ktory by isiel na svadbu s tym ze by aj tocil a ze by si mu dala len nejaku malu ciastku
Odpovedať
@stanka45 Kameramana bohuzial nepozname, ale urcite sa niekto najde, kto to bude cele tocit, alebo to, co nakazeme, asi ukecam brata. Ten zduse nenavidi oslavy a kde je vela ludi, bude rad, ze bude niekde v ustrani. Nad tym sa tak nezamyslam, ako bude, tak bude :D Ja som tuzila po svadbe iba vo dvojici niekde pri mori, to mi vsak nevyslo, tak to takto nejak latam. Kameramana je mat fajn, hlavne ked ma niekto krasny program. V tomto pripade by som zvolila niekoho kvalitnejsieho, ale v nasom pripade to poriesime svojpomocne. Ja keby som aj nemala ziadne video, nezrutim sa z toho, ale uplne chapem vsetky nevesty, co chcu mat dobreho kameramana.
Odpovedať
Profilova fotka
@barbi98 mojej kamarakte fotila svadbu...tento tyzden sa s nou mam stretnut a dohodnut cely postup fotenia a tak... poslem nejake fotky co fotila...pokial viem zije v Rakusku
Odpovedať
@realista @vikicreative budem vám vďačná, ak poradíte nejakých dobrých kameramanov, pokojne aj do IP. Ďakujem :-)
Odpovedať
@veduca1806 pozeram, ze si z BB ...ja poznam sikovnych vychodnarov... a keby priratali benzin k vam a nazad asi by to nebolo rentabilne :-| pre vas.
Odpovedať
Profilova fotka
@dominikadj13 @zuzi89 moji rodicia sa brali pred 25rokmi a ich video, ktore ma asi 4 hodiny (pretoze nie je vobec zostrihane :D ) si velmi radi prilezitostne vsetci spolu pozrieme, zasmejeme sa, zaspominame ale aj poplaceme, kedze niektori ludia tam uz nie su medzi zivymi.... za to fotky sme videli asi 2x.... ja video urcite chcem, a je mi jedno v akej kvalite. a urcite chceme hodit do davu GoPro nech hocikto nieco natoci a ja si to postriham sama :) bude to super
Odpovedať
Profilova fotka
@bibkamaku ahoj, da smi prosim kontakt n kameramana?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@barbi98 potrebuejete si zajednať kameramana?
Odpovedať
Ano potrebujem a neviem sa rozhodnúť
Odpovedať
@barbi98 fotografa tiež poznám, ten fotí celú svadbu za 420€ a krásne
Odpovedať
@bibkamaka, mohla by som poprosit aj ja o kontakt na toho kameramana? Vopred dakujem ☺
Odpovedať
@bibkamaku
Odpovedať
Profilova fotka
My sme mali 27 ludi a mali.sme aj video,sice nie profesionalne ale mame dobry fotoaparat,kde sa dalo spravit cca 50,min zaznam.Tocil svagor.Kedze manzel.je dobry vo veciaxh xo sa tyma pc,upravi videa do jedneho celku a bude z toho viedo o dlzke cca 25,min.Do pozadia da hudbu a na uvod urobi este neaky popos.Uz tera sa tesim.Takto robil aj kamaratke a bolo to krasne. ;-)
Odpovedať
Dnes sa da zohnat vsetko. Zalezi od kazdeho individualne co povazuje za dobre. Kazdy ma iny vkus, styl, priority a rozpocet. Tu je zbytocne niekoho o niecom presvedcat. Vseobecne vsak plati, ze za vsetkym lacnym byva nejaky "hacik". Komu vyhovuje lacny oblek aj ked je to 100% polyester a bude sa v nom potit tak je to jeho volba. Niekto v tom rozdiel vobec nevidi, neciti. Tak je to aj s videom, fotkami atd.
Odpovedať
Profilova fotka
Presne tak podla mna sa da zohnat vsetko a aj kameraman za 400 eur by nemal byt problem, len treba hladat
Odpovedať
Profilova fotka
@lili1990 pozri podstatne je ze si tu svadbu budete vy pamatat ake to bolo. To je najdolezitejsie. Keby nebolo video svet sa predsa nezruti. :) Vidis tak uz mas aj pracu pre brata. Ja som bola na jednej svadbe, kde kameroval kamoskin bratranec a druhy fotil. Fotky sice neboli neviem ake profesionalne, ale cloveku ako spomienka stacia :)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?