Menu Forum

Ahojte, prosím odporučte mi niekto nejakého fajn kameramana na 01.10.2016, tak do 500-550EUR...

8. feb 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
majocka2307
Registrovala sa 27. septembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 23 príspevkov. Okres Trebišov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
majocka2307
Registrovala sa 27. septembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 23 príspevkov. Okres Trebišov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Mal by byť z východu, keďže svadba bude na východe, konkrétne ocením odporúčania na kameramana z miest Košice, Michalovce, Prešov, Trebišov, Vranov nad Topľou a okolia týchto miest....Ďakujem veľmi pekne
7. feb o 20:36  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
filmaproduction
Filma, s.r.o.
Produkčné oddelenie PRO

Foto a video - Okres Prešov
13
fotoportrét
fotoportrét
filmaproduction
Filma, s.r.o.
Produkčné oddelenie PRO

Foto a video - Okres Prešov
13
 Dobrý deň, pozrite si naše portfólio a pokojne nás kontaktujte. Zašleme Vám cenovú ponuku.
8. feb o 12:46  •  vimeo.com/channels/svadobnyklip  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
26

“Dali sme si zalezat a upiekli sme 3 krasne svadby ktore stihame odovzdat este pred sviatkami , ukazky na nasom webe, to ak by niekto tento odkaz aj zbadal .. . ;-) WooW Production Foto Video http://www.woowpro.sk”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
26

“Dali sme si zalezat a upiekli sme 3 krasne svadby ktore stihame odovzdat este pred sviatkami , ukazky na nasom webe, to ak by niekto tento odkaz aj zbadal .. . ;-) WooW Production Foto Video http://www.woowpro.sk”
(Dnes)

Dobry den, na tento termin mame dostupnych fotografof aj kameramanov, verim,ze na nasom webe najdete presne to co by ste si priali prave k Vasej svadbe. Tesime sa na Vas emoticon
8. feb o 20:43  •  www.woowpro.sk  •  Páči sa mi to