Menu Forum

Ahojte, hladame kameramana na 20.9.2014 v KE.

9. aug 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
gabrielle13
4
Registrovala sa 21. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
gabrielle13
4
Registrovala sa 21. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Košice.
 nemate nejake odporucanie, lebo je ich vela, je uz dost hranicny termin a my si nevieme vybrat?
1. jún 2014 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
gabrielle13
4
fotoportrét
fotoportrét
gabrielle13
4
 hlavne by sme chceli nejaky max hodinovy zostrih toho najlepsieho a nie 4 hodinove zabery vsetkeho. viete o niekom takom?
1. jún 2014 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
26

“Uz mate svojho vysnivaneho fotografa alebo kameramana - co tak vsetko spolocne v elegantnom prevedeni ? ;-) WooW Production Foto Video - od aprila nas najdete uz v 3 metropolach: Kosice, Praha, Kyjev http://woowpro.sk”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
26

“Uz mate svojho vysnivaneho fotografa alebo kameramana - co tak vsetko spolocne v elegantnom prevedeni ? ;-) WooW Production Foto Video - od aprila nas najdete uz v 3 metropolach: Kosice, Praha, Kyjev http://woowpro.sk”
(Dnes)

@gabrielle13 Dobry den , pozrite sa na nasu pracu, az Vas oslovi , urcite sa ozvete emoticon
2. jún 2014 o 11:10  •  www.woowpro.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aislinn18 (28 r.)
2
Registrovala sa 4. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky a 1 album. Okres Košice.
  • Svadba bola 24. augusta 2013
    Košice, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
aislinn18 (28 r.)
2
Registrovala sa 4. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky a 1 album. Okres Košice.
  • Svadba bola 24. augusta 2013
    Košice, okres Košice
 Ahoj, my sme mali kameramana Marian Martos, bol velmi mily, natacal len to co sme mu povedali ze chceme, taktiez vie urobit aj kratky zostrih zo svadby ak si to zelate. Nam sa s nim spolupracovalo velmi dobre, dokonca sme si mohli vybrat pesnicky do videa, myslim tym pocas gratulaciek a tak. Ak chces, poslem kontakt.
5. jún 2014 o 08:55  •  Svadba bola v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “spam”
11. jún 2014 o 02:48 • gracelove11
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 4 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
Lucia Laczová PRO

27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 3 dňami)

Dobrý deň,
zasielam Vám info do IP emoticon
11. jún 2014 o 19:56  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vizadvd
VIZADVD foto & video
Peter &Viera Zolak PRO

Foto a video - Okres Michalovce
2
fotoportrét
fotoportrét
vizadvd
VIZADVD foto & video
Peter &Viera Zolak PRO

Foto a video - Okres Michalovce
2
 Pokiaľ ešte nikoho nemáte, sme tu pre Vás.
6. júl 2014 o 15:13  •  www.vizadvd.webnode.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
filmaproduction
Filma, s.r.o.
Produkčné oddelenie PRO

Foto a video - Okres Prešov
13
fotoportrét
fotoportrét
filmaproduction
Filma, s.r.o.
Produkčné oddelenie PRO

Foto a video - Okres Prešov
13
 Dobrý deň,
radi Vám ponúkneme naše služby. Pozrite si naše portfólio.
9. júl 2014 o 12:43  •  vimeo.com/channels/svadobnyklip  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
macka34
Registrovala sa 9. augusta 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Košice.
  • Svadba bola 25. októbra 2014
fotoportrét
fotoportrét
macka34
Registrovala sa 9. augusta 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Košice.
  • Svadba bola 25. októbra 2014
 @daludapefotoavideostudio budete taka mila a mozete poslat info do IP aj mne? Dakujem
9. aug 2014 o 00:56  •  Svadba bola v októbri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
Lucia Laczová PRO

27

(Pred 4 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
Lucia Laczová PRO

27

(Pred 3 dňami)

@macka34 Dobrý večer, poslala som Vám informácie o nás. Podrobnejšie info Vám pošlem na základe Vašej požiadavky emoticon
Pekný večer
S pozdravom
Lucia Laczová
9. aug 2014 o 18:36  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to