Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
veronika185 :-) tak teda vitaj medzi nami vydatými :-D samozrejme gratulujem, nech sa Vám obom darí, veľa lásky a krásne zdravé detičky! a keď budeš v ZA tak sa kľudne ozvi... ozaj budeme bývať pod hájikom v tých nových bytovkách čo tam teraz stavajú zajtra ideme podpísať zmluvu... takže to budeš mať po ceste domov, tak sa stav napr. na farbenie obočia... alebo len tak na kávu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, viete poradit, ci su k dispozicii vo vacsine sal aj okruhle stoly?pripadne v ktorych salach v ziline to nie je problem? budeme mat cca 60 ludi... mala niektora z vas okruhle stoly na svadbe? hlavny stol chceme mat klasicky dlhy a pre ostatnych hosti okruhle...
Odpovedať
vikkinka: presne tak ako to chceš to mal moj brat a omy to mali na vlčincoch pod kostolom čo prenajímajú tu sálu
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky :-) takže všetkým čo mali svadbu prajem len to najlepšie .... x-) po svadbe som tu prvýkrát a všetko bolo supiš ;-) až napár drobností ale tie akosi hneď pominuli akonáhle som si dala šaty na seba, tak ma už nič nezaujímalo, len môj Peťko :-D
Odpovedať
danyledu: srdečne gratulujem a prajem len to všetko najlepšie! nech vám láska svadobného dňa vydrží až do konca života
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj vejka to som rada ze sa vam byvanicko podarilo. Tam to vyzera ozaj pekne. A budem to mat len na skok. :-) vikinka - viem ze okruhle stoly maju aj v takom malom sportovom hoteliku na boriku este jedna odbocka za kameliou no tam je to na ukor tanecneho parketu.My sme to tiez chceli tak ale v dome odborov take stoly nemaju tak sme to vyriesili velkymi stvorcami po 8 ludi a tiez to vyzeralo pekne.
Odpovedať
dany: prajem vsetko len to najlepsie a som rada,ze vsetko dopadlo podla predstav... :-) tak ako sa citis ako pani? ;-) tak uz sa tesim na album...
Odpovedať
Profilova fotka
vejka prepac ze tu tak skacem do temy, ides byvat na Hajik, ten panelak stavaju rovno pod nasimi oknami a ludia plasili, ze tam daju romov, to budu teda sukromne byty, nech si mozeme s drahym odfuknut? DAKUJEM
Odpovedať
jonatanka: neviem či to je to i to čo ty myslíš, ta bytovka nepatri ku hájiku je to časť závodia ul. Kvačalová....
Odpovedať
Profilova fotka
aha ok, to je nieco ine ;-)
Odpovedať
baby..co tak stretko 2.10 :-N budem v ziline..tak ak mate cas,tak dajte vediet..len je to jediny termin..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky ... lea - čítala už o Vašich stretkách tu na MS :-) chi, šla by som ale nemôžem vtedy :-( tak nebudúce dakedy možno ...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
danyledu: dodatočne gratulujem... ;-)
Odpovedať
no co..nikde nikoho? uz dve kocky napisali,ze pridu :-) a dalsie ako??? =-) :-N
Odpovedať
Ahojte baby, mam na vas jednu prosbu :-. . S priatelom uvazujeme, ze by sme mali svadobnu hostinu niekde na chate namiesto saly. Problem je v tom, ze budeme mat cca 70 ludi, tak zhaname taku, kde by bol aj dostatocny priestor na tancovanie pre tolkych ludi. Neviete niekto o niecom tu v okoli Ziliny? Ja som zatial neuspela v hladani, len mozno sa neviem az tak dobre orientovat na nete, alebo tu naozaj nic take nie je? Vopred vdaka :-) .
Odpovedať
lea: no ja by som rada, ale bohuzial nie som na sk... :-( zuzana.leigh: no chata pre 70 ludi je asi dost tazko zohnat,ale skus pozriet chata orol vratna. Je to velka chata a vela miestnosti na spanie a je nadherna v super prostredi. My sme tam mali ubytovanich 20 kamosov pocas nasej svadby a je tam vela priestoru, len neviem ci sa tam zmesti 70 ludi. daj si do google meno chaty a pozri ma peknu webstranku.. ;-) a este ma napadlo je jedna velikanska chata v Lutisiach alebo Kubikova smer Terchova...tam moja mamina oslava 50-tku a viem, ze maju aj webstranku, len neviem si spomenut na meno, opytam sa maminy tento vikend a dam vediet ok? napis mi ip, ak by som zabudla. :-)
Odpovedať
monikac: vdaka za tip, pozerala som tu stranku, ta chata vyzera byt nadherna, ale pre nas je to predsa len trochu daleko. Sme priamo zo ZA, s priatelom sme nakoniec zvazili, ze sa "zmierime" s nejakou salou, alebo este chceme pozriet nejaky Kastiel.
Odpovedať
Profilova fotka
ak mate nejaky napad este s kastielom, alebo nejakym vynimocnym miestom napiste, tiez sme priamo v ziline a zhaname nieco pre cca 60 ludi :-)
Odpovedať
Ahoj vikkinka, a boli ste sa pytat v kastieli Villa Necas?
Odpovedať
ahojte..tak este raz o tom zajtrajsom stretku..ak chcete,tak mi napiste ip a ja vam dam moje cislo pre istotu..bude o piatej pred carrolinou x-)
Odpovedať
lea: dobre ranko, uzi si to doma.... ;-) a poriadne sa vytancuj... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky, dali by ste mi niekto kontakt na nejakeho dobreho kameramana..okres Ruzomberok dakujem
Odpovedať
ahojte..no vidim,ze kym som bola prec,tak ste bud boli zaneprazdnene,alebo ste sa rozhodli,ze si pockate na mna,aby som nemala vela citania :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nemam moc casu sem chodit ale konecne som aspon spravila album. Snad bude fungovat.Vejka mas spravu.
Odpovedať
Profilova fotka
vejka poslala som ti mail.Daj vediet ci prisiel. Prechadzalo to totizto dost dlho
Odpovedať
VERONIKA: Prešlo, ešte raz ďakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Az teraz som precitala o tom stretku super napad len skoda ze som si to vsimla az teraz.
Odpovedať
ahojte..tak ako zijete baby??? ved tu uz nik poriadne nechodi..to ste vsetky tak zaneprazdnene? :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Som sa prisla kuknut ze co noveho a tu nic???? Zilina sa prestala vydavat??
Odpovedať
ahoj moja..no aspon nie som sama prekvapena :-N :-D ako sa inac mas?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?