Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som chcela svadbu v Polome :-) varia tam fajne, zalezi ake jedlo si vyberiete
Odpovedať
Profilova fotka
chicca 555 máš to prosím Ťa na základe vlastných skúseností alebo si len počula od niekoho, alebo si možno myslíš..., vieš bola som na 100% presvedčená, že pomaly nič lepšie v ZA nie je (okrem pár vynimiek...ale to teraz už neriešim), vieš dozvedela som sa práve naopak veľmi negatívny názor, resp. ohlasy a teraz neviem, čas sa kráti, máme to tam za 2 týždne a začínam mať obavy...je veľmi málo nejakých recenzií, názorov, atď k tejto téme...no inak, všetko je tam super, pekné prostredie, veľmi sme spokojní, aspoň zatiaľ aj s prístupom a tak, no posledné dni mám také vnútorné pochybnosti práve kvôli tomu...
Odpovedať
ar..urcite budes spokojna..aj ked je pravda,ze niekedy v drahych restikach to vedia pekne pokazit..no to sa stalo v blave a nie v ziline :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ar, ja som tam bola na silvestra, jedlo bolo vyborne, aj obsluha... prave preto som aj ja chcela tam mat svadbu, ale uz mali vsetko obsadene :-( nakoniec sme vybavili salu inde, ale myslim ze s Polomom budes spokojna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok, tak dík dievčatá, už sa cítim aspoň trošku lepšie, ďakujem za odpoveď, tak nechám sa už prekvapiť... potom už po všetkom určite objektívne podám všetkým "žilinčankám" podrobnejšie info... :-), tak zatiaľ, ahojky
Odpovedať
Neboj, varia tam super :) BTW...neviete mi náhodou poradiť kde pečú dobré zákusky?Všetci ma už začínajú naháňať, ale nechcem staviť na koláče typu "ked sa mi pred 15 rokmi vydávala dcéra, tak mi dobre napiekla XYZ" ...radšej by som dala na čerstvé odporúčania...(aj zákusky :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj trinity ja ti mozem dat referencie buduci tyzden, potom vsetko napisem Aj my ideme na strecno az dnu. Aj ked tych 35 eur sa mi zda riadne postavenych na hlavu. Ale tak hlavne nech vsetko vyda tak ako ma.
Odpovedať
ahojte..ako vikendujete? sa vam to uz blizi :-N veronika..ale zas tych 35 pomoze na to,aby sa tam aj v buducnosti dalo ist fotit..viem,ze su miesta,kde je to zadara..ale toto je predsa len nieco zaujimave :-) a fotenie tam stoji za to ;-) my sme neratali,ze az tolko sa plati,tak sme po foteni este doniesli zvysok,co nam chybal..bola tam hrozne mila pani..a nastastie nas pustila..lebo sa otacat a ist po 3eura by bol riadny trapas :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Mne je zvlastne ze chcu za rovnaku vec ako keby som tam prisla ja fotograf a Mato bez svadobnych siat minimalne 3 nasobne viac. A to sa mi nezda fer. Ale tak co uz. Snad tie fotky budu stat zato.Ja sa im snazim dovolat uz 3 mesiace a stale nieco mam volat zajra jednej pani snad uz posledna a ze nam to konecne odsuhlasi a bude vsetko v pohode. Mna dnes chyta strasna panika. Aj co sa tyka tancovania. Vobec nam to nejde som si dnes skoro prst na nozke zlomilla. No des.
Odpovedať
veronika: ak sa tam nemozes dovolat, tak napis mail pani co to ma na starosti poslem ti kontakt na nu do ip ak mas zaujem. Ja som s nimi bola v kontakte len mailom a vsetko ok. ;-) a nemusite ist az za tu druhu branu, staci vam kludne urobit foto na tom moste pred hradom a na tom prvom nadvori kde je super, mozte sa odfotit pri tom dele a aj s vyhladom krasnym a aj pri klenbach co su tam muri a okienko ...aj my sme sa len tam fotili...lebo sme ani nevedeli,ze je tam aj druhe nadvorie az ked sme po hodine a pol prisli k tej druhej brane a vtedy sme zisili, ze tam to je to kde sa plati tich 35eur a kedze uz sme aj tak pofotili vsetko skoro co sme chceli, tak sme sa rozhodli,ze nebudeme na par fotiek vyvalovat uz tich 35eur, lebo sme uz mali foto zhruba co sme chceli a platili sme len nejakych tusim 15eur...len vlastne za vstup bolo nas 5 ludi...pozri v mojom albume a uvidis ci by ti to stacilo. v tom druhom nadvori som nebola, tak neviem ci sa to tam nejako odlisuje.. :-) vela stastia a prijemnu svadbicku... ;-)
Odpovedať
jeej moni..takze ste to nakoniec neplatili? no super teda..my sme pobehali aj vnutrajsok..vsade,kde sa len dalo..ale to preto,ze sme mali kopec casu.. ale odporucam si napisat,ak mas nejake napady..lebo ja som chcela jeden zaber a spomenula som si nan az dnes,ked sme pozerali fotky,ze taky nemam :-S
Odpovedať
baby..tak je to tam ;-) zajtra este pridam zo 4..viac si nechame pre seba :-p :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Leatea: no nadherne fotecky, este sa tesim na viac... ;-) a vidim,ze si ani nemohla nejako spat... :-D ty si si uz asi aj tu fotoknihu spravila ze ano?? ;-) dievcata co mate svadbicku tento vikend, tak Vam prajem prijemen posledne pripravy a uzivajte si ich naplno, lebo v sobotu budete mat urcite krasny den.... :-)
Odpovedať
Kati máte krásne fotky x-) :-D teším sa s vami...
Odpovedať
Profilova fotka
baby, vy ste fotografom ukazovali nejake fotky vopred ake by ste asi chceli ci ste to nechali na nich a ich tvorivosti?
Odpovedať
jooj baby moje..dakujeme..sme velmi spokojni..tych fotiek je cez tisic dokopy :-N :-D takze je z coho vyberat :-) idem este zopar upravit a pridam.. chicca..no ak mas cosi,co sa ti paci alebo zaujalo,tak si to poznac na papierik a sup do vrecka..lebo sice bude dobra nalada a mozno aj fantazia..ale vzdy je dobre sa pripravit ;-) baby..budem na vas v sobotu silno mysliet..aby to dopadlo skvele :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, ja neviem co som komu urobila. Dnes som bola na skusku siat. A ked som ich videla tak mi bolo do placu. To snad ani nie je mozne. To bola uplne katastrofa. Vyzerali hrozne. Mala ich nejaka tehotna( saty su vypasovane) a to vraj cakala dvojcata. Rozsirili ich o niekolko cisel. Takze uplne stratili formu. Oni nemali suknice lebo boli krasne nadychane teraz je to jedno omoknute a opelichane kura. No hruza neviem co mam robit je mi z toho celeho do placu cely den. Tolko penazi a nakoniec to cele bude na nic lebo budu saty katastrofalne. A to za ne este stale chcu 10 000SK. Je to slovensko normalne.Mimochodom salon Vanesa - zmanila sa majitelka zmenil sa pristup. A to ze nam sa nam zrusil starejsi ani nehovorim. Ocakavam dalsiu katastofu.Fnuk fnuk. Aj mi mame dost casu tak sa chystame pobehat cele strecno. Teda ak budem mat v com. ;-(
Odpovedať
veronika..tak to je teda katastrofa..to ako mozu dat take saty tehotnej??? :-. :-. :-. ved co viem,tak na to su urcite modely..ale mam pocit,ze to ide niekomu len o zisk a o nic ine :-S skus sa pozriet,ci nemaju cosi podobne alebo rychlo navstivit iny salon.. so starejsim si nelam hlavu..ani my sme nemali a kopec dalsich bab..a nikomu ani nechybal..skuste pripadne niekoho poprosit alebo kapelu/DJ oni urcite nebudu mat problem nieco povedat,nieco vyhlasit a tak podobne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veronika, ani my nemame starejsieho a prezijeme to bez neho ;-) neboj... a s tymi satami drzim prsty... ja mam tiez saty z vanesy, dnes idem na skusku, mali mi ich trosku zuzit, tak som zvedava ako budu teraz sediet
Odpovedať
veronika185: tak to je mi luto teda... :-( to je od nich ale ozaj hnusne takto dorobit saty a dat ich tehotnej... ]-( a co ine saty si si u nich neskusala? nic ine by sa ti nepacilo? a co mas v zmluve napisane...je tam nieco o skode,ze mas narok na peniaze naspat? ja tebou, tak od nich vymaham peniaze a idem pozriet do ineho salona ci nenajdes niceo krajsie... ;-) este mas par dni, tak to skus obehat... ;-) a co sa tyka starejsieho, tak o to sa neboj...ani my sme nemali a bolo uplne super, da sa zabavat aj bez neho. Ak mas dobru partiu ludi nie je o com... :-D chicca: vela stastia na skusani.... ;-) uz to mas len za par...vsetko hotove?
Odpovedať
Profilova fotka
monika, dakujem :-) vcera som s buducou svokrou robila zasadaci, nakoniec zo 120 ludi mame 100vku :-) chybaju mi uz len menovky porobit a ist kupit 100 zelenych jablk :-D no a nahnat draheho nech si konecne vyskusa svadobnu koselu a vestu, lebo ich este nemal na sebe... 8-( zajtra si idem pre saty, cakaju ma nechty a kozmeticka (mam bohovsky jeb.k na lici :-S ) a ist pre medovnicky v piatok o 17tej idem na spoved a potom kuknut baby co budu robit vyzdobu saly, skontrolovat ci je vsetko ok a doviezt tam alkohol a prip. kolace do ladniciek
Odpovedať
Profilova fotka
najvacsia sranda je ale to, ze som sa chcela ist fotit do kuneradu ku zamocku, ale ten momentalne zacali prerabat, uplna bomba :-| cize rozmyslam nad rajeckymi a prip. mestom-farske schody...
Odpovedať
chicca: tak vidim,ze si zorganizovana ako sa patri ... ;-) no v tom kunerade ten zamok je peknucky a to prostredie tam je nadherne...,ale tak aj v rajeckych je v poho a co tak budatinsky zamok?tak je to tiez pekne nie?
Odpovedať
Profilova fotka
no zorganizovana, ako sa to vezme, ja mam akosi na vsetko cas a ked citam ako tu baby stresuju a vsetko planuju uz min. pol roka vopred, tak mam stresy zase ja :-D ale tak, vsetko uz skoro mame hotove, tak som rada :-) ten budatin je tiez dobry napad ;-) dakujem
Odpovedať
chicca: tak to super, ze vsetko ide podla planov... :-) joj ako rada by som si to vsetko zopakovala. zavidim ti,ze to mas este len pred sebou. Uzivaj si kazdu minutku lebo ten den strasne rychlo prebehne... :-N ale zase nam ostanu pekne spmienky... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
moni: bola som sa dnes previezt v kunerade, tak to tam vyzera fakt super, hoci je zamocek uz ohradeny, budem mat vybaveny vstup ;-) mala som aj schodzku s dj, fotografom a kameramanom - dohodli sme posledne detaily, konecne :-) ja viem, ze to strasne rychlo ubehne, vidim to na tom, ze len tot nedavno sme sa rozhodli, ze do toho pojdeme a uz je to za dverami :-N
Odpovedať
chicca: tak sa budete moct fotit aj vo vnutry? tak to super,ze mas povolene ist sa fotit tam... ;-) videla som odtial foto je to velmi pekne,aj my sme chilku nad tym rozmyslali,ale nakoniec sme sa rozhodli pre strecno.. :-) tak ty si dnes toho ale postihala.... :-D sikulka.... :-) a ako dopadla skusak siat?
Odpovedať
Profilova fotka
monika - aj by sa pacilo ale kedze mam 188 cm tak mi to komplikuje situaciu. No uvidim v piatok si po ne mam ist. Dnes som bola uz na druhej skuske a musia mi ich este raz zuzit. A este vo februari sme hladali na trosku sirsie tak teraz mi tvrdia aka som stihla a ze to predo nie ze zo 40 robili 46. Sama som zvedava a len dufam ze to dobre dopadne. Jeee kunerad - pekne miesto.
Odpovedať
veronika..tak dufam,ze to do piatku daju dokopy..nezabudni si ich tam poskusat a ak sa cosi nepaci,nech ti to aj hned upravia..a doma si ich tiez pre istotu skus..hlavne zapinanie zipsu..lebo predavacky maju skusenosti,no ked to chyti niekto iny,sa moze stat,ze to pojde tazsie.. chicca..no ty si inac sikovna..vsetko pekne stihas..super :-) moni..no co moja..uz ti je smutno,ze to mas za sebou? :-D :-D :-D
Odpovedať
moni..tak vies aku fotoknihu si nakoniec vybral mily :-N swarovskeho :-D som mrela :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?