Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Urcite vie vela spravit DJ. Ale dufam ze vie byt pekna svadba aj bez starejsieho.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, dnes sa mame stretnut s DJ, tak mu predostriem moje poziadavky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte..neviem ci som nezacala skoro s chystanim svadby..termin mame 18.9.2010..som z By a tiez sa chcem popozerat na saty...ale neviem kde..kedze uz 5 rkov zijem v ba a nechce sa mi prevazat saty.odporucte minejaky dobry salon---
Odpovedať
b.bardyova: a nezozmýšlala si nad tým, že si od niekoho kúpiš šaty? ja som si tiež kúpila a ani keby som sa mala druhýkrát rozhodnúť či si kúpim alebo požičiam nepožičiavala by som si určite, za požičanie dáš od 270,- do 500,- eur možno viac možno menej a dajú sa kúpiť aj lacnejšie a potom ich predať. ;-) samozrejme to je na tebe, to to je len môj osobný názor.
Odpovedať
vejkasmejka: mas peknu foto v profile... ;-) uz mate aj dvd? chicca: ako dopadlo stretnutie s DJ? dufam,ze ste vsetko prebrali co a ako chces... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babky - vejkasmejka, monikac kde máte svad.albumíky? :-( tak rada by som sa kukla aké ste boli krásne .... máte obe také pekné fotky v profile :-)
Odpovedať
Profilova fotka
monikac, stretko bolo v pohode, chalanisko nam povedal, ako to prebieha, ze vacsinou je uvadzac a komentator on, pokial si neurcime niekoho z hosti, povedal nam ake zabavne sutaze sa daju robit a podobne :-) takze zacinam mat realnu predstavu ako bude vyzerat hostina so zabavou... co ma trosku sklamalo je fotograf, vcera som kukala jeho fotky na nete, ale take "obycajne" mi prisli :-|
Odpovedať
Profilova fotka
chicca a koho máte fotografa?
Odpovedať
Profilova fotka
božiku keď rozprávate o tej hudbe, ja sa akosi začínam čoraz viac báť, že či tí naši budú dobrí. Sú to taký mladí chalani.... uf neviem
Odpovedať
dany: ja svoj skusim spravit tento vikend,volako som nestihala.... :-N a neboj, ak mate dobru partiu na svadbe a ak dj bude hrat dobre piesne na ktore sa da tancit a zabavat, tak sa zabavite aj bez dj komentarov... ;-) chicca: tak to je dobra spravicka, vyzera ze dj vie ako sa svadba robi... ;-) a preco sa ti zdali foro obycajne?
Odpovedať
Profilova fotka
baby, nejaký šutek... mladý chalan, tak do 30tky... poznáte?
Odpovedať
chicca: to priezvisko je mi velmi zname....odkial je?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zo žiliny, ale odkiaľ presne neviem... taký tmavovlasý, bradatý
Odpovedať
hm...tak to nie teda ked je priamo zo ZA...
Odpovedať
Profilova fotka
no mne to meno nič nevraví ... a tie foto boli až tak obyč? Veď záleží aj kde sa budete fotiť ;-) či kvalita foto sa ti nepáčila?
Odpovedať
Profilova fotka
pozrite a povedz mi svoj nazor... www.gymza.sk/sutek/svadba
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ja mám asi zle rozlíšenie v PC ,tie fotky sú niektoré skreslené - také vyzerajú nekvalitné... škoda :-( Takže adekvátny názor ti nepoviem .... a skús kontaktovať tú babu - myslím že som videla jej album tu na MS ;-) že ako s ním bola spokojná ona uvidíš čo ti povie ....
Odpovedať
Profilova fotka
idem ju skusit najst
Odpovedať
Profilova fotka
priblizny termin svadby si nepamatas?
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/album/album.... mám to - uf :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam rozlisenie dobre, ale aj tak je to tmave a zle nastavenie bielej. To je tvoj fotograf?
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som to nasla, dany... hej, to by mal byt moj fotograf
Odpovedať
Profilova fotka
monika, takze je mozne ze nie je zo ZA... priamo... poznas nejakeho fotografa s takymto priezviskom? :-)
Odpovedať
chicca a ake ma prve mneo? to priezvisko je mi zname ale zo smeru terchova hore...
Odpovedať
Profilova fotka
to prave neviem, viem len priezvisko
Odpovedať
Profilova fotka
michal šutek
Odpovedať
aha tak to nie je ten co sa mi zdal znamy, lebo jeho meno je peter
Odpovedať
monikac, danyledu: dvd s fotkami je akurát na ceste k nám dnes mi ho fotograf poslal tak keď budú hneď dodám určite! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
krásne ránko kočky 8-) vejaksmejka - supeeeeeeeeeeeeer ;-) sa tešíme ..............
Odpovedať
dobre ranko prajem...no super vejkasmejka, tesim sa s tebou... ;-) ja som akurat dnes rano vyprevadila nasich od nas a uz mi aj chybaju... :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?