Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
samozrejme v žiline.
Odpovedať
Profilova fotka
Katika, ja som tiez z Rosiny, byvam tam 10 rokov, momentalne uz ale byvam s drahym na Vlkoch :-) Veronika, nooo, nam chybaju este obrucky a oblecko pre draheho - oblek ma velmi pekny, cize potrebuje len koselu s vestou a kravatou do neho, plus topanky :-) ja zhanam nejake pekne popolnocne saty, ak nezozeniem, ostanem v svadobnych, sak za tu cenu :-D vcera sa akurat mamca so svokrou dohodli, ze pierka nam vyrobia oni, takze tato starost mi tiez odpadla... este zhanam nejake prkotinky na vyzdobu - sviecky, kamienky, servitky, inak uz by som mala mat vsetko
Odpovedať
Profilova fotka
Inak ja sa svadbou moc nezaoberam, lebo som trosku "perfekcionistka" a viem, ze keby nieco nevychadzalo podla mojich predstav, tak mam nervy a som nestastna :-S pre mna je dolezite, nech sa tam stretne partia fajn ludi a vsetci sa dobre budu bavit :-) myslim, ze o tom to je... ;-)
Odpovedať
ahojte dievcata, dufam,ze ste mali pekny vikend.... :-) katika: co viem, tak bizu kupis aj v svadobnom salone a tiez v uzkej ulicke po pravej strane ako ides od schodov, je tiez jedna bizuteria a tam maju peknu bizu aj svagrinka si tam kupila na jej svadbu... :-) chicca: na veci na vyzdobu chod pozriet do flory, kupis tam hocico...je tam toho strasne vela a urcite si vyberies... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
monikac, jj, tam sa urco chystam ;-)
Odpovedať
akurát dnes som bola pozrieť vo flore, kúpila som tak všetko na výzdobu je tam dobrý výber, len škoda, že tam majú otvorené teraz cez prázdniny len do 15:30 :-(
Odpovedať
Profilova fotka
vejka, to mali aj predtym tak nie? alebo mavaju normal do 16,00? nie som si celkom ista :-| len viem, ze ked som tam bola naposledy, musela som tam ist cez prac. dobu miesto obeda, lebo inak casovo by mi to nevyslo :-S
Odpovedať
mne sa zdá že normálne mali do 16:00 alebo neviem či dokonca nie do 16:30 ale nie som si istá, no a cez školský rok tam maju aj v sobotu otvorene a teraz nie, tiež som musela isť cez pracovnú dobu ;-(
Odpovedať
a aku vyzdobu planujete? aka farba?
Odpovedať
Profilova fotka
ja chcem do zelena ladenu
Odpovedať
ja oranžovo bielu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čauko kočky ... 8-) páni ale je horúúúúco .... no ja budem mať prevažne bielu s malými detailami zelenými ;-) ak sa mi to podarí :-D a kvety budú farebné farebné veľmi farebné :-) moni, vejkasmejka8 - ale sa Vám to blíži babky ... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
dobre ranko :-) tak budete mat pestru vyzdobu dievcata... ;-) danyledu: ani nehovor...ono to je ozaj len za par tyzdnov.... :-. ale ten cas leti. Tolko priprav a coskoro bude po tom... :-N inac mate krasne oznamka som si pozrela v albume.. ;-)
Odpovedať
ahojte! my budeme mat svadbu-hostinu v slovakii! nemate nejake skusenosti?
Odpovedať
lorelay6: aj my ju tam budeme mať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moni - Ďakujem, môj výtvor, nie je to úplne to čo som chcela ale dá sa :-D lore... - nemám bohužiaľ žiadne skúsenosti
Odpovedať
lorelay: ja som tam bola pred rokom kamoske na svadbe a bolo super, len ona to mala v tej velkej sale a nie az tak vela ludi...tak sa mi to zdalo take prazdne...ale inac je to tam fajn :-) danyledu: tak ty si sikulka si take sama vyrobit teda.. ;-)
Odpovedať
danyledu: ano je to už len zapár, neskutočne to letí :-o len dúfam, že všetko dobre dopadne, že si priateľ stihne kúpiť košeľu ktorú si už kupuje mesiac, že nám stihne prísť posteľ do svadby a, že nebude pršať.... a ešte veľa vecí, ktoré ma práve nenapadajú
Odpovedať
vejkasmejka: no v to nech svieti slniecko a nie je dazd dufam aj ja... :-N snad nam vyjde pekny den.. ;-) a nam este chybaju nejake papiere na matriku co drahy potrebuje a aj papiere do kostola... :-N ,tak ak sa to dovtedy nevybavy, tak bude len hostina...bez sv. slubov... :-|
Odpovedať
ale ved to hádam vybavíte
Odpovedať
ahojte :-) tak sme uz naspat v londyne..ale radsej by sme boli este na tom peknuckom ostrove..aj ked s problemami,ale radsej tam x-) moni..sme v poriadku..zijeme..otrava sa nekonala :-N :-D len nam dala zabrat cesta z letiska..hadam,ked prideme znova,tak tam este budete a pojdeme niekam :-) ja akurat periem 4! pracku a stale mi ostavaju este asi dve..mozno aj tri..ale to az zajtra..
Odpovedať
my to budeme mat tiez v tej sale, kde su stlpi a neviem ako vyriesit usadenie ludi a stolov =) Neviete ako prebieha vyzdoba v slovakii? mozem tam ist den pred svadbou a vsetko sa pripravit sama? celkom sa tesim =)
Odpovedať
tyaja: vy mate svadbu za cca 2 tyzdne!!! mas uz vsetko? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorelay - my sme boli pozriet tiez tu salu ale DJ nas odhovorilze sa to tam ozyva. Ale urcite to ide vyzdobit aj tak aby to bolo lepsie. Chod sa pozriet do svadobnehosna ci ako sa to vola (vedla kadernictva trendy) oni tam robili taku bordovu vyzdobu. A to nebolo zle. Prajem vela stastia. Urcite to budes mat krasne. Chicca- to ani my este nemame zenicha oblceneho. Chceli sme oblek pozicat ale za t ceny co v Ba za to chcu sme sa rozhodli ze pojde v obleku co ma a len dokupime novu koselu, kravatu a vesticku. Ja som pierka kupovala a vyzdovu si nechavam robit. Bojim sa ze mi kluce od saly daju az v sobotu a to by som uz nezvladla.A riesim dilemu kam sa ist fotit ked bude skaredo??? Mate nejaku radu?
Odpovedať
veronika, mala som rovnaku dilemu pozri: http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... nakoniec sme sa boli pýtať v hotely dubná skala, že či by sme sa tam mohli fotiť v prípade dažďa, manažerka bola veľmi ochotná maju v ten deň voľny apartmán tak povedala, že môžme prisť, tak som sa spytala čo za to povedala, že nič, že kľudne nech prídeme no a nakoniec sme sa dohodli tak že si u nich objedname šampanske to zaplatíme a budeme sa sním fotiť. maju to tam pekné no a rozmyslala som aj nad holyday inn tam som sa ale ešte nebola pýtať
Odpovedať
veronika: my sa budeme fotit na hrade strecno uz to mame aj zajednane a v pripade dazda sa da fotit aj vo vnutry a co este viem tak v rajeckych tepliciach sa da fotit aj vonku ked prsi... ;-) a ten carovny den ma inac aj fotky z vyzdobyv hotel slovakia co robili na ich stranke...tak sa tam pozri lorelay :-) vejkasmesjka: no v tom hotely dubnda skala budu urcite pekne fotky,tam to je krasne ;-)
Odpovedať
monikac: ja dúfam, že pršat nebude a že tam ani nebudeme musieť isť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte sorry ze som tak vpadla k tej otazke s hotelom slovakia ohladom vyzdoby, ja som tam pracovala, vyzdobu robil personal, snazili sme sa, je to dobry hotel, dava si na vyzdobe zalezat ;-)
Odpovedať
jonatanka: ked sme sa boli informovat ohladom sluzieb v slovakii tak pani prevadzkarka bola velmi ochotna a mila. mam trosku strach ako to bude, lebo v ten den budu dve svadby v slovakii a my budeme mat hostinu v tej sale, co su stlpy. myslis, ze sa v nej nestratime ked nas bude cca 60?
Odpovedať
Profilova fotka
zalezi na tom ako mate sedenie, ale ber to pozitivne, ak mate svedske stoly tak je to lepsie v sale, bude to prehladnejsie, aj miesto na tancovanie bude, na restauracii je to take stiesnene, , v sale, volali sme ju "Kongreska", budes mat dost miesta aj na kapelu, a je to lepsie aj pre obsluhu, maju viac miesta, menej rizika na uraz, neboj urcite sa tam nestratite, aspon nebudete velmi natlaceni ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?