Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka, idem kuk :-)
Odpovedať
Profilova fotka
za malo... ;-) moni: mozno keby som vedela skor, ale uz som objednala tie lupene....
Odpovedať
Profilova fotka
uz som jej napisala, este raz dakujem za kontakt :-)
Odpovedať
bejka: nic v poho ja som len myslela ak by si nemala co dat..... ;-) a uz ste aj jedlo zajednali? uz vies co chcete na predljedlo a hlavne? a uz ste si zajednali aj izby?
Odpovedať
Profilova fotka
jedlo sme im predbezne povedali co chceme, izby tiez, ale konkretne im mame dat vsetko vediet tyzden pred svadbou. jedlo, pocet ludi aj izieb...
Odpovedať
a co ste si zvolili ako hlavne jedlo ak sa smiem spytat? my nemame ani sajnu co dat... :-( a budes si to ozdobovat sama v piatok pred?
Odpovedať
Profilova fotka
tusim slepaciu alebo hovadziu polievku, uz neviem ktoru a druhe variacie z troch druhov masa plus ryza a krokety, neskor svedske stoly.... chcela by som si tu vyzdobu urobit sama,alebo aspon vecer tam skocit to kuknut, ze ci je to dobre,ale este neviem ako na tom budem s casom v piatok.... :-|
Odpovedať
no aj mys sme sa divali na tie 3 druhy masa a o ktorej zacinate vecerat a o ktorej budete podavat svedske stoly?
Odpovedať
Ahojte dievčatá :-) ,rada by som sa k vam pridala. My mame sice do svadby este rok, ale rada by som sa vas opytala, ci niektora nepoznate dobreho kameramana, fotografa alebo kapelu v Žiline? Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
vecera asi o 18:00, plus minus a okolo 21:00, pripadne 21:30 sa daju svedaky...
Odpovedať
Profilova fotka
zuzana: kukni si studioplus.sk ;-)
Odpovedať
bejka83: idem to kuknúť, vďaka :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
za malo... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj BEJKA :-) :-) :-) mz sme boli vcera v Polsku "obliect" yenicha, no aj sme uspeli....Nadhernz oblek, kosela, fr.viazanka, vesta....no proste vse, aby bol TIP-TOP... Vecer sa do toho vsetkeho navliekol--ale jasne, ze nechcel, aby som ho videla, ze ved ani on mna nevidel....A bol GENIAAALNY Tak preajem kraaasnu Ibizu, a mega-oddych po skole, pani..Hm teda este zatial slecna Ing :-o ;-)
Odpovedať
ahojte..tak vidim,ze pripravy v plnom prude :-) aj my sa pripravujeme..ale na cestu do jersey :-) pierka maju tiez v galanterke pri primazdroji..je to taky maly obchodik,ale su tam velmi ochotni :-) a potom este aj na bulvari je metrovy textil pri kniznici a na poschodi maju nitky a podobne..a tiez pierka ;-) a topanky maju aj svadobne salony,len sa objednavaju a kym pridu,tak to trva okolo mesiaca..a celkom pekne som videla v obuve,cez ktoru sa ide do papiernictva..a niekedy sa oplati prejst mensie obchody..da sa tam najst fakt cosi zaujimave ;-)a mozno este makyta.. zuzana...skus aj arjan..su to manzelia a natacaju na dve kamery..dokonca robia aj fotky,ale tie sme od nich nemali..ale murinko mala aj aj a bola spokojna..a kapelu skus pozriet aj bonitu..strana-dve dozadu bolo o nich pisane..hlavne o cene..tak budes mat predstavu aspon ;-) bejka..tak dufam,ze si uzijete tu svadobnu-predsvadobnu cestu :-D my odchadzame uz rano
Odpovedať
Ďakujem leatea :-) akurat si to pozeram a aj tu bonitu pozriem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky.rospina dakujem za info o topankach aj tebe leatea.ine my neostava len pochodiť obchody.a rospina kde máme zajednanu salu,tak u nas v dedine je to kulturny dom v Rosine.
Odpovedať
Profilova fotka
a čitala som tu,že ste sa bavili o pierkach,mňa to tiež zaujma lebo tiež neviem kam ísť kupiť,ale po vašich príspevkoch už viem.dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, pekný piatoooook :-) no ale mi to dalo práce prečítať všetko, odkedy som tu nebola :-) my máme v práci teraz chaos - 2 ľudí priberáme a ani som si nemyslela, že toľko uchádzačov sa bude hlásiť. Tak to len dvíhať tel., kukať životopisy, a posielať za šéfinom :-D no tak nemám ani kedy hodiť zopár písmenok sem ... moni: tak písala im mail o to hélium, a rozmýšľali okolo 50 ks balónov, no neviem zatiaľ presne, a cena cca 100€. je to dosť ale keďže toľko vecí si robíme sami, tak som si povedala, že kašlem na to, nech toto urobia oni a mám bez starostí. Ešte sme sa ale presne nedohodli na počte balónov :-) ináč tie baloniky len tak na zem poukladať, to je dobrý nápad ;-) porozmýýýýýšľam ... babky ja stále neviem či mám robiť pierka pre hostí - máme tiež veľa ľudí cca 120 a pre toľkých sa mi veru nechce :-| myslíte že to musí byť?
Odpovedať
ja som naštastie "zdedila" pierka po budúcej švagrinke ;-) a ani ich moc nepotrebujem keďže budeme 22 ľudí aj s nami, aspon o starosť menej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dievčatá daju sa niekde zohnať u nás v žiline svadobné bublifuky? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tanana, prosim ta, kde v polsku ste boli? ja sa tam tiez chystam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
katika, ja mam svadbu v kostole v rosine :-) salu som tam ale nechcela, kulturak sa mi moc nepaci :-|
Odpovedať
Profilova fotka
CHicca, v Polskom tesine, v obchodikoch :-) Mali mega-velk my vyber za fakt smiesne ceny s porovnamim v SR...
Odpovedať
Profilova fotka
tanana, dakujem za tip, ja som rozmyslala nad obchodmi v Novom targu alebo v Bielsko-bialej :-) a maju aj pekne damske saty? mamca aj svokra maju v plane ist kuknut do polska
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj chicca to je nahoda,ze mas svadbu v rosine.a odkial si? ;-) ;-) vies ja som priamo y rosiny tak som si tam dala aj salu,nemozem sklamat dedinu.ja budem mat vyse sto ludi tak potrebujem aby sme sa pomestili.a pridu ludia z vychodu,a tam sa da u nas zohnat aj ubytko pre nich.tak to necham pekne doma.a ty mas kde vybratu salu?
Odpovedať
Profilova fotka
CHICCA, no maju aj pekne spolocenske saty, len treba hladat...Ja som si tam kupovala saty min.rok na promocie aaaaa nasla som , boli podla mojich predstav....A v SR som nikde take nenasla-treba popoyerat butiky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz som tu strasne strasne dlho nebola. Ale vidim ze vsetko po starom. A ahojte vsetky nove clenky na fore.
Odpovedať
Profilova fotka
Chicca pozeram ze mame rovnaky termin. Este nieco ti chyba? Na com teraz pracujes?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky,dostať niedke peknu bižuteriu k svadobnym šatám?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?