Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hello kocky ;-) , :-) :-) :-) prajem kraasny tyzden
Odpovedať
oligaca,zevraj kuneradsky zamok je pekny na fotenie tam sa chodi vela svadiem fotoi,alebo co tak kastiel v Budatine,alebo hrad Strecno,ale to je uz asi daleko pre teda ze? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocki, ja som mala tiez taky sportovejsi vikendik v sobotu ked sme boli lyzovat tak zrovna bolo krasne tak sme si to uzili. Uz aby bolo stale tak krasne. Dufam ze sa stihneme aj poopalovat trosku.
Odpovedať
my sme sa prave vratili z nakupu :-) este zajtra nejake dve-tri drobnosti a mam klud na par dni :-D veronika..a vies ako sa pohybuju poplatky za svadobne fotenie na strecne? akosi najdem hocijake ceny,ale nie nieco taketo.. ten kunerad vyzera velmi dobre :-) len zavisi od toho,ze kolko casu mate na fotenie :-N to je velmi podstatne..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, ako sa dnes mate?dnes tu je teda poriadne teplo... 8-( slniecko krasne svieti....ale ma to jeden hacik..... ze musim sediet v praci.. :-| pozrela som si ten kuneradsky zamok na googli, vyzera velmi pekne, a je pri tom napisane rajecke teplice.... tak ono to vyzera dost blizko tych rajeckych...alebo sa mylim?? nebolo by zle tam odskocit... my sa budeme fotit v rajeckych tepliciach... uz sa niekto pri tom kuneradskom zamku fotil? neviete, ci sa tam da len tak prist alebo to treba dohodnut? dik :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. rospi: ak sa nemýlim, tak ty si z Belej, nie? Ak áno, tak pre teba je ten Kuneradský zámok ďaleko. Tak hodinka cesty tam, hodinka naspäť. Ja byť tebou, hľadám niečo bližšie a radšej venujem viac času foteniu ;)
Odpovedať
cauky,no aj tu je nadherne teplucko akurat sme boli s drahym na obede a vyhriali sa na slniecku,len tiez som sa musela vratit do prace :-( 8-( rospina: no ja som videla foto zo zamku a uz tam fotila aj ta fotografka co budes mat ty...asi sa tam nemusis dohodnut,asi tam len prides,lebo to sa foti len vonku...a tusim,ze to neni daleko od rajeckych.. bejka ale ten kunerad je asi tak vzdialeny ako rajecke a do rajeckych je to zevraj tak okolo pol hodinky....
Odpovedať
Profilova fotka
moni: z belej do žiliny to máš okolo 15-20 min, zo žiliny do rajeckých ďalších 20 min a z rajeckých do kuneradu okolo 10 minút. ja to mám bližšie ako vy ale napriek tomu som túto variantu zavrhla, tak neviem....
Odpovedať
bejka: no tak mne na foto povedala,ze to tolko trva do rajeckych,tak ja tiez neviem,my sa ideme fotit na strecno a to je kusok...a vy sa kde idete fotit?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dakujem :-) bejka, ano som z belej x-) , no my uz mame s nasou fotografkou dohodnute fotenie v rajeckych tepliciach, a ked pocasie dopraje, sa pri navrate chceme odfotit aj v ziline, na namesti, medzi ludmi.. takze ak je to od rajeckych blizko... a mame sobas az o 16.30... takze od obeda by sme to hadam stihli :-N ako ide studium? kedy mas zaverecnu skusku..alebo ako to funguje na svk, obhajuje sa potom napisana praca? :-) ahoj moni, tak keby nam to vyslo, uvidim, ako uspeje ten napad s tym zamkom u fotografky.. ani mne sa veru z vonku nechcelo vracat do prace... bola som len na chvilku. ale aj tak ma clovek z toho trocha dovolenkovu naladu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moni: ja mam rodinu v rajeckych, kde chodim skoro kazdy týdeň,tak viem, a teraz pri zmene rýchlosti v obci na 50 to trvá ešte dlhšie.sú tam po ceste asi 3 miesta, kde radi stávajú policajti, hlavne keď je pekné počasie, takže rýchlejšie sa ísť neoplatí. My kvôli časovej úspore sa budeme fotiť na Budatínskom zámku. Sú tam tiež pekné zátišia a hlavne je to blízko, čiže budeme mať úsporu času a môžme sa viac venovať foteniu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
rospi: teraz píšem diplomovku a koncom mája mám štátnice + obhajoba diplomovky, tak uvidíme, radšej na to ani nemyslím.... :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bejka, tak drzim palce, to zvladnes. ani sa nenazdas, a budes mat vsetko uspesne za sebou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
rospi: ďakujem pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
moni, a vy ste uz rozhodli kvoli tej svadobnej ceste? alebo ako si planujete letnu dovolenku? :-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj bejka, podarilo sa vam najst nejaky kostol na 15.8.? pokial si pamatam, v tom farskom to neslo.. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
rospi: ano, nasli sme. a tam problem s datumom nemali... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
cafky, monikac, dik za tip, sadol by nam asi len budatin, z Bytce je to ostatne dost daleko :( skusim trosku prebrusit google ale ze vraj v orlovom je pekny kastiel... neviem, ocheckujeme 8-)
Odpovedať
rospina: my sme sa fotili v kunerade :-) mozes tam prist kedykolvek, len problem je v tom, ze fotit sa da len exterier... interier nie je spristupneny... :-( a strasne to tam chatra, co je podla mna velka skoda...
Odpovedať
Profilova fotka
kočky, dosť často ani nezáleží, kde sa fotky robia, lebo ak je fotograf šikovný, tak urobí perfektné fotky aj pri nejakej starej budove alebo uprostred lúky. aj tu na mojasvadba.sk som videla kopec zaujímavých miest - hotelová izba alebo hotelový bazén, pole plné slnečníc, vodná nádrž, pri koňoch a mohla by som kľudne pokračovať ďalej. a zháňať silou mocou nejaké miesto-neviem, či sa oplatí. ide predsa o to, kto na tých fotkách je. ak si chce niekto pozerať pamiatky v žiline a okolí, kukne si internet a nie moje svadobné fotky.... ale to je len môj názor, nemusí mať každý taký istý...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, kde v žilinskom kraji budete mať svadbu??? :-)
Odpovedať
rospi: ano uz mame sme sa roshodli pre tu Mauriciu a uz mame vybraty aj resort,ale este pozeram jeden a tento tyzden to uz zajedname na isto;-) tak sa tesim,ze v vcera som si uz bola kupit nove plavky... :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Caute herecky, no fotenie sa riesi?? Ja chcem mat nejake foto aj pri kolajach, v pozadi priroda, nejaka ta rieka :-) a taaak a presne to bejka vystihla-ked je sikovny fotograf, na mieste naozaj nezalezi. 8-) Bejka-aj ja obhajujem koncom maja...Tak si budeme vzajomne drzat palce 8-) A co svadobna cesta??? No predsa nejaky Ultra Last Minute :-D :-D :-D , asi Grecko, milujeme ho
Odpovedať
cavte nevesty:)..ja som tu nova a chcela yb som sa spytat ci by mi niektora z vas mohla poslt maily na vsetky svadobky v ziline?
Odpovedať
Profilova fotka
jej, nove tvare... :) mika1821: ja som napr. svadobky nevyužívala, tak ja ti moc neporadím... Daj si do vyhľadávača svadobné salóny v žiline a nemala by si mať žiadny problém, niektoré majú na svojom webe aj mapky, takže hor sa do toho ;)
Odpovedať
kukam kukam....hmmm a hladam aj fotografa....mate niektora skusenost s Eduardom Dlugošom, alebo tomasom hradskym?
Odpovedať
Profilova fotka
mika1821: ja osobne som tieto mená ešte nepočula...
Odpovedať
Profilova fotka
heh, fotograf, my ho uz vraj mame vybaveneho, ale netusim ani o koho ide, tatino sa realizoval samostatne :D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute noe babenky, no kukajte na nete :-) aa snad sa podari nieco zohnat aaaa nacerpat nove info!!!
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, dievcata. to s tym fotografom je teda pravda, ak je sikovny spravy peknu fotku aj v hotelovej izbe... ;-) len ked ta jeho sikovnost sa moze ukazat az ked pozerate fotky :-D ale dolezite, aby clovek neprisel vybehany a unaveny na svadobny obrad a celkovo na hostinu... :-p moni, ano pamatam si, raz si uz spominala ten mauricius, tak super, ze ste sa predsa pren rozhodli, bude tam urcite krasne 8-) :-) a kedy by ste sli, hned po svadbe? tanana, ahoj, aj grecko znie lakavo :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?