Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
rospina: jeeej, tak aj ty branici? To je super :) My sa tam s polovickou vzdy cez vikend vyberieme a vzdy zabudneme ze tam svadby byvaju v sobotu, chi =-) Tak sa teda tesim na fotky odtial a ako budete aj s moni spokojne. Dufam, ze potom date infosky ;-) leatea: je to smerom na terchovu, vlastne myslim ze tesne predtym ako sa vchadza do terchovej, je po pravej strane smerom od ziliny odbocka na Hotel Branica. No ja som jak tatar, moja navigacne schopnosti su na bode mrazu. Mna by si vysadila v teplicke a ja by som sa statila, che. Kukni web... www.hotelbranica.sk
Odpovedať
dobre ranko vam prajem.... :-) ano este jeden den a dens a mame vikend hura.... x-) uz sa tesim ako v sobotu nebudem musiet vstavat na budik... :-D lea: branice su smerom na terchovu,za dedinou Bela ked pojdes kopcom hore a hned po zakrute na pravej strane je velka tabula a pri nej je cesta a ked pojdete po nej,tak na konci hned uvidite hotel na kopci...z cesty ho nie je vidno,ale uvidite tabulu. (Neviem ci som to vysvetlila lepsie ako mima...asi nie... :-N) Maju aj krasnu terasu a fajne varia a ten vyhlad je krasny x-) tak si tam urcite skocte ked pojdete domov v maji.. ;-)
Odpovedať
moni: sme sa nasli dve, chi chi :-D
Odpovedať
mima: :-D :-) no asi ano... ;-) ak to nejaka ucitelka slovenskeho jazyka cita,tak si asi mysli svoje co?? :-|
Odpovedať
moni: mali by sme nejaku novu GPS navigaciu vymysliet a dat si ju patentovat :-D :-D :-D To by sme tu vsetkych tak ponavigovali, ze neviem kam by sa dostali, chi chi :-.
Odpovedať
mima: hihihi...no mozme skusit...a si predstav,ze ja este k tomu robim aj cetovke.. :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leatea, a v maji bude urcite aj lepsie pocasie na taky obedik alebo veceru na terase 8-) na ako dlho pojdeme domov? mima, verime, ze budeme spokojne s hotelom a celkovo, len aby pocasie vyslo :-) ahoj moni, stihla si sii pozriet tu stranku z Carovneho dna, kde zdobili na strecne? paci sa ti? :-)
Odpovedať
rospi: cauky ano vcera vecer som si pozrela a pekne to tam spravili... ;-) a maju aj pekne kytice a jednu kyticu tam maju presne taku istu co sa nam obom pacila ked sme si posielali ip... ;-) skoda,ze nam to nevyslo na tom strecne... :-( ]-(
Odpovedať
jeeej, baby, vyzera to tam super na tej branici....pozerala som tie fotky cez carovny den. 8-) Ale to je nejaka sala tam, ze? Ja som myslela ze to robia normalka dole v restike a ked je leto, tak sa to da krasne s tou teraskou prepojit. Teraz som nejaka zmagorena z toho ]-( moni: ty robis v cestovke? No dobre vediet, my sme taky cestovatelia, furt by sme lozili kate date. Mate aj nejaku exotiku v ponuke 8-) ? rospi: neboj nic, musis verit ze bude dobre, a ono bude, uvidis ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule. Som tu dllllho nebola, povinnosti v škole.... :((( Vidím tu aj nové tváričky... Čo máte nové?
Odpovedať
jej cauky bejka,no to si tu veru nebola poriadne dlho...co mas nejake skusky v skole? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bejka, vitaj po dlhej dobe :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte. Nemám skúšky, ale musela som sa pohnúť s diplomovkou a tráviť nad ňou dosť veľa času.... Čo máte nové?
Odpovedať
a uz ju mas hotovu...? ja nic take,akurat mame uz hotoe,teda skoro hotove obrucky,vcera boli nasi u nej na ne pozriet a uz aj onzmka su vo vyrobe...a co ty?
Odpovedať
Profilova fotka
nemám, musela som urýchlene odovzdať teoretickú časť a nečakala som, že to pôjde tak pomaly.... my už máme hotové oznámenia, sú super. mimochodom, kedy by sa mali začať rozdávať? každý mi hovorí niečo iné, tak už ani sama neviem, že kedy je najlepšie.....
Odpovedať
Profilova fotka
bejka, podla mna tak styri mesiace dopredu, ale aj tri je akurat. ked ich rozdas moc skoro, musis to potom ludom zasa pripominat :-D tak drzim palce s tou diplomovkou. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som uvažovala, že tak nejako. ďakujem za podporu :-) a ty si ako na tom s prípravami? pomaličky sa ti to už blíži....
Odpovedať
No aj ja si myslim,ze tak 3 mesiace pred staci... ;-) aj my tak budeme...a ake mate oznamka bejka? ozaj mate krasne tie obrucky,akurat som si pozrela v tvojom albume... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, ja som spokojna. mame tie oznamka, co mam v albume, jedna z mala veci, co sme vyberali spolu.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pomalicky to ide dopredu. uz mam listok domov, cestujem 10.aprila, dva tyzdne pred svadbou. nie je to uplny ideal, ale musi to vystacit. 10 dni pred sa mam stretnut s agenturou, ktorej prenecham celu vyzdobu saly, robia dokoncia aj svad.kytice, aby ladili k vyzdobe a k satam. som z toho uplne vytesena, dufam, ze budem spokojna. cenu, ktoru mi dali je polovica toho,co chcel hotel za skoro tu istu vyzdobu. nemam moc velku fantaziu ani sikovnost na pekne zdobenie, a celkovo ani cas. asi si pocula o Carovnom dni, dohodila mi kontakt monika ;-) . tak uz sa na to tesim :-) no a 16.aprila skuska siat.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tiez musim pochvalit, mate krasne obrucky :-) my sme ostali pri tych klasickych, uz sme ich vyzdvihli a tiez sme spokojni :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja si vyzdobu robim sama, tak ja im nedam zarobit :-D A to co tam budes vsetko mat, ak sa smiem opytat? ja len navleky a nieco na stoloch. ty budes mat nieco viac?
Odpovedať
ahojte..jeej,dakujem za stranku..vyzera to tam velmi dobre..ak vyjde cas,tak sa tam urcite zastavime.. ideme posledny majovy tyzden na par dni..a budeme mat toho veeelmi vela..ale celkom sa tesim..hlavne na spiatocny let..ideme z brna :-D tam som este na letisku nebola..tak som velmi zvedava :-N bejka..drzim palce pri diplomovke..dva roky dozadu som tiez pisala..a bola to dobra makacka..
Odpovedať
Profilova fotka
lea: ďakujem pekne
Odpovedať
lea: nemas za co, fakt chodte kuknut...a ak mas rada sladke, daj si trhanec, mnami :-p bejka: ahoj, som sa sem votrela medzi baby, chi chi :-D Tiez pisem diplomovku, tak sucitim...a zelam pevne nervy. Uz aby bolo po tom. Inak, fakt pekne obrucky...ja som sice zatazena na sutre ako to volam, ale su fakt krasne tie vase...v jednoduchosti je krasa ;-)
Odpovedať
no budem sa snazit urobit dobry harmonogram na tie dni..a ak vyjde vsetko,tak pojdeme aj tam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, som doma, tak nic nestiham, stale niekde lietam a vse vybavujem, navstevujem znamych a rodinku..Babatenka a tak...UF, clovek ked pride po dlhsom case domov... :-) Ani tu nezvladam sledovat situaciu, len sa troska pochvalim, ze obrucky uz mame vybrate a zajednane x-) ... Bejka-diplomka sa vlecie....a veducej DP sa nikdy nic nebude pacit na 100%.... Ja som tu moju odovzdavala 2tyzdne po termine, ale nervy v kybli...Teraz im ukazem rigorozku tesne pred zviazanim, ved je to predsa moja praca a moja vizitka, ci ne???
Odpovedať
tanana..a ake obrucky ste si vybrali? aj ja by som chcela rigorozku..no cakam,ci nasa fakulta ziska akreditaciu alebo nie =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caaau Lea, no rozhodovali sme sa medzi tymi, ktore mam v albume-7 a 9 vm poradi a vyhrali tie 9!!! :-) :-) :-) Chceme mat obaja uplne rovnake, takze sme sa takto rozhodli ;-) ....AAAA kocky, uz mam novu obcianku a dnes cerstvu 25-tku :-D :-D :-D !!!!! ...sa musim trosku pochvalit, no nemyslite??? Majte krasny vecer :-x x-)
Odpovedať
tanana..tak vsetko najlepsie x-) dalsia rybka medzi nami :-D tie obrucky su fakt pekne :-) a preco mas novu obcianku?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?