Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, uz je konecne pat hodin, za cely den prace mam toho dost :-p uz o polhodinku sa konecne dviham. aky ste mali den?
Odpovedať
Profilova fotka
Asi na mna dolieha nejaka obria jarna unava.........
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, tanana, myslim, ze unava dolieha na vsetkych clenov fora.. nikto sa neozyva :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nooo, mas pravdu rospina, :-D , ale len my dve sa k nej prizname :-)
Odpovedať
ahojte, mam na vas obrovsku prosbu...nevedeli by ste mi poradit, kde v okoli ZA alebo priamo v nej by sa dala urobit svadba o cca 100 ludoch? fakt mi uz dochadzaju napady a presvedcit draheho, aby zlavil z poctu ludi je horsie ako zdolat K2 dakujem, prosim do IP
Odpovedať
trinitywhite: napisala som ti ip ;-) cauky dievcata,tak ako sa dnes mate? myslim,ze ta unava je asi na kazdom... :-N nech uz je leto ze?? 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
tu unavu teraz pocitujem tiez, po takom obede :-p
Odpovedať
:-D dufam,ze si aspom nieco fajne papala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tentokrat to neboli cestoviny :-D kasu z kukuricnej muky s omackou z ragu a ako druhe kuracinku s hraskom..inac jem skoro kazdy den cestoviny a zeleninu s mozarellou.. velmi mi chyba ale nasa kuchyna :-p co si papala ty? :-)
Odpovedať
no tak to tvoje znie dobre...a 2 chody na obed?to by som teda aj ja bola strasne unavena...my tu mame male obedy a velke vecere,takze ja som trosku na diete momentalne,tak som mala take krekry so syrom a teraz popijam kavicku s 1 susienkou :-N no a na veceru tiez budem mat asi cestoviny.. x-) tiez moje naj...jedielko,rychle a chutne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mnam, mam rada vsetko mliecne a syrove :-p a preco mas dietu? ..tu su vzdy dva chody, prve su vzdy cestoviny alebo polievka a druhe je maso alebo ryba s prilohou, ktora je skoro vzdy zelenina su to male porcie, inak by to nikto nezvladol... :-o tu sa vlastne cestoviny vecer nejedia, vraj sa z nich pribera...ale najlepsie, ze vsetci veceraju vselico ine najskor o osmej alebo deviatej :-D a cez vikendy sa v restike dostanes k dezertu najskor o pol jedenastej...
Odpovedať
ahojte babule..tak ja po narocnych dnoch som schopna aspon cosi presediet za pocitacom..posledne dni som ledva na oci videla..dnes som sice na roznych liekoch,ale drzi ma to aspon pokope..mam totiz najhorsie obdobie teraz..a este asi mesiac bude trvat..hadam ho nejako prekonam :-S rospina..no ja by som brala tolko stravy..tej zdravej teda..urcite sa lepsie stravuje tam,ako tu v uk..tu he to blee :-p normalne mi dochadzaju napady,ze co varit..ale cestoviny tiez u nas vitazia takmer stale 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
rospina: uz som nemala cas odpisat...no my tiez vecerame az tak neskoro az okolo 8 (az ked drahy navari,kedze mna to moc nevbavi.. :-N ) ja by som ale tiez radsej brala velky obed a nieco lahke na veceru,ale je to tazke tak spravit... :-( leatea: vitaj po dlhej dobe... :-) a co mate tak vela v praci? a preco beries lieky si chora?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak uz ostava len pol dna do vikendu :-) ahoj leatea, to ma mrzi, ze si sa v poslednych dnoch necitila dobre, dufam, ze dnes sa citis lepsie. :-) je este stale taka zima vonku a sneh? monika, no aj my dost neskoro veceriame..daniel chodi z prace o osmej a uz som si zvykla nanho cakat, ze mi samej ani nechuti jest :-S
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, co mate na plane cez vikend? :-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute, no ja som mala na obed-ani neviem, co mi kolegapriniesol z restiky v termoobale 8-) Vikend planujem taky upratovaci, praci, zehliaci...Polovicka bude v praci, takze sa mozem "vyblaznit"... Leatea-to chce vitaminy, alebo nejaku poriadnu opicu :-) :-) :-) , ono sa to zlepsi :-D
Odpovedať
ahojte..no dnes ste toho moc nepopisali..aspon nemusim dobiehat :-D mne tie vitaminy moc nepomozu..jem ich pravidelne..aj lieky..ale to je len taka mala utecha,nech to nie je horsie :-N a alkohol moc nemusim..ale cez vikend si oddychnem a bude dobre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ze o akom case piiises, ci vy tam mate asi urcity casovy posun, vsak Lea??? A co sa stalo?? Prepadol Ta nejaky bacil?
Odpovedať
ahojte.. tanana..mame hodinovy posun :-) a ako som zalahla,tak som bola vacsinu noci hore ]-( chripa to nie je..tu nemavam..zrejme moc rozpravam,kedze ma boli hrdlo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jasneee, tak to kalcium, kalcium a este raz kalcium... :-) Pozeram si nejake tie svad.kyticky....Inspirujem sa tu vo fotoalbumoch z priprav 8-)
Odpovedať
no musim si spravit cerstvy caj a dam si aj kalcium..este tam trochu mam..ale beriem aj cosi na kasel,kedze mi to zlieza pomaly na priedusky..a potom aj paralen..lebo to je popularny liek v uk..paralen na vsetko..asi ako alpa u nas :-D a mas predstavu o kytici?
Odpovedať
ahojte: aj som mala zlu noc,moc som nepospala tiez na mna nieco lezie... 8-( a aku kyticku chces tanana? ake kvety?
Odpovedať
Profilova fotka
Caaau mon, povodne som chcela kaly, lebo su to moje naozaj najoblubenejsie kvety, ale ako vidim aj tu vo svad. albumoch, posledne dva roky ich ma tusim kazdy...Tak pokukavam po orchidejkach-taku padavu kyticku by som chcela........Alebo potom nejaku v tvare srdca, som videla minuly rok v BA na Flore a uputala ma :-) . Velmi nefandim ruziam v kruhu, ako ma tiez vela neviest, no ale vsetko je to vec vkusu :-D
Odpovedať
ahoj moni :-) tanana..moja sestra mala kyticu z ruzi v tvare srdca..len ich bolo tolko,ze sa trebalo na nu pozriet zo vsetkych stran..ale bola spokojna.. mne sa pacia padave kytice..u nas nemal nik,tak som bola prva :-D skus sa porozpravat v kvetinarstve,co je dostat v obdobi tvojej svadby..a urcite ti aj poukazuju fotky roznych kytic..nam dala na vyber..a nebolo toho malo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
OKáá, dakujem. Tu sa nejako zatahuje, asi bude snezit :-) Ako je u vas??
Odpovedať
ahoj leatea: uz sa citis aspom trosku lepsie? tanana: ano aj mne sa pacia kaly a ked su tam aj konvalinky,no ja som na ruze tiez neni...a moje najoblubenejsie kvety su gerbery x-) ,len neviem z toho vymysliet nejaku kyticu,nechem farebnu,ale len kremovu,alebo bielu.. :-) orchideje su tiez pekne,ale tie ma tiez kazdy...
Odpovedať
tu je pod mrakom od rana..asi ma to nuti ostat v posteli.. a mas vybrate kvetinarstvo? ci este nie
Odpovedať
leatea: a v ktorom kvetinarstve si ty bola? bolo to niekde v ZA? u nas je nadherne,svieti krasne slniecko a je aj prijemne teplo..
Odpovedať
Profilova fotka
:-) :-) :-) Ano, teraz ked pojdeme domkov si tam zajdem a porozpravam sa s nimi. Mam vybratu 1 pani, ktora viaze nemormalne krasne kytice, tak som zvedava na jej vytvory v ich albume... Pojdeme aj za zlatnikom kvoly obruckam, tak sa tesim
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ja sa tiez zaoberam kvietkami a neviem sa rozhodnut ked uz si myslim ze som aj nasla to co by sa mi pacilo tak potom najdem este nieco zaujimavejsie. Lea: juuj tak dufam ze sa rychlo vyliecis. Ja uz som chvla bohu dobojovala tak dufam ze aj teba to rychlucko opusti. Krasny vikend.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?