Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.salonvanessa.sk/index.php?... ... neviem to dostať do pozerateľnej podoby....tak skus tento odkaz....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj fenemka, ja som sice uz tiez zalohu v amelii zaplatila, ale chcem sa v tom istom salone pozriet aj na novu kolekciu, v pripade... rada si pozriem tie saty zo stitchu. posli mi prosim ta stranku z toho bazaru, kde si dala inzerat. dik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A pozri sedemnaste od vrchu - stredny rad.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rospina: saty si tam mozes vybrat hociktore a dala som to do povedomia tu na moja svadba do bazaru do rubriky svadobne saty a do ine.... inak saty si tam mozes pozriet aj cez net: www.elegantstitch.sk/
Odpovedať
fenemka..pekne si si vybrala..aj mne sa pacili :-) moni..no niektore deti boli nadsene..a niektore sa zial ani vtedy nedostali vonku,lebo ich rodicia nepustili 8-(
Odpovedať
fenemka: no peknucke su,velmi elegantne... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďďďď .... :-D
Odpovedať
fenemka: a budes mat aj zavoj? leatea: no to vies tu sa vzdy o ne bola.... 8-(
Odpovedať
leatea: 'boja' som chcela napisat :-N
Odpovedať
no tito ludia su chori asi =-) uz len to je dovod,preco sa raz vratim na svk..
Odpovedať
leatea: :-D tak to to verim ani ja niekedy nechapen ich zmyslanie... :-N aj ked s jednym z nich vlastne zijem... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
monikac: zavoj zatial nechcem, mam dlhe vlasy a chcem ich mat vypnute dozadu a rozpustene, tak preto 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Cauteeee kocky :-D :-D :-D
Odpovedať
tanana: dobre ranko ako sa mame?co mas nove? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, aj vam :-) dnes nam vyslo slniecko a nastastie je menej zima (v pondelok som vymrzla.. :-| ) ako je u vas?
Odpovedať
dobre ranko....no sa mate u nas je otras,len take mrholenie a aj poriadna zima...uz nech je leto ze? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to ano, aj ked tu je najlepsie medziobdobie, jar a jesen, lebo je prijemne teplucko 8-) v zime je vlho a v lete moc horuco. v novom byte mame v spalni nastastie aj vrtulu na strope aby sa v lete dalo dychat :-p aj pri zatvorenom okne... najhorsi je ten smrad z odfukovych plynov (hlavne ked chodis na motorke) co pri velkych horucavach citit ovela viac, v meste to nie je bohvieco, ale vecery a noci vonku su na posedenia potom prijemne, :-) moni a kedy sa budete stahovat z new jersey? zalezi to tiez od vasich prac?
Odpovedať
jej no tak to teplo vam zavidim....lebo tu posledne 2 leta boli uplne otras 8-( no ale ten smrad z plynot ti nezavidim,ale nemas na ustach taku masku to nosia dost casto ludia co chodia na motorkach... my sme v jersey,channel islands...new jersey je v us :-) ...a mali sme v plane sa stahovat odtialto tesne pred svadbou,ale neviem ako to dopadne to vsetko zavisi hlavne koli adamovej praci,kedze ta situacia je momentalne nic mock neviem ako to s pracou v lete,kedze momentalne vela firiem moc nenabera zamestnancov,tak sa mu asi bude tazko hladat a este to je problem,ze on musi dat az 3 mesiacnu vypoved v jeho terajsej praci,tak o to sa este horsie bude hladat nova,lebo kto na teba bude cakat 3 mesiace... ]-( ale ja by som uz isla do skotska hend....
Odpovedať
Profilova fotka
sorry, uplne som to poplietla, myslela som na jersey, nejako mi to "new" k tomu jersey pasovalo :-D s tou pracou je to ako zacarovany kruh. clovek hlada pracu a ked ju najde, tak tam nemoze ist hned robit, lebo musi este tri mesiace pokracovat v starej praci. ale ked sa naskytne dobra prilezitost, tak skoda si ju nechat ujst... ja osobne by som potom dala hned vypoved v starej praci. ale ku letu bude predsa viac prilezitosti :-)
Odpovedať
no nic to si kazdy pletie... ;-) my sme vlastne ta stara jersey... no vies s tou jeho vypovedou to nie je az tak jedoduche lebo v jeho pracovnej zmluve ma 3 mesiace a to musi dodrzat,pretoze on ma dost vysoke postavenie,tak to tu v uk tak byva,lebo jeho pracu nevie nikto iny robit tam kde pracuje,tak musi vlastne zaucit niekoho ineho a este kym toho ineho najdu...tak to je ten dovod a keby to porusil,tak by mu zase dali zle refernecie do jeho novej prace... :-| no v lete je viac prilezitosti,ale s tym credit crunch nevedno ako to bude ani v lete a vy myslis,ze ostanete v talianku navzdy? a co dedicky este neplanujete?
Odpovedať
ahojte..tak dalsi den pred nami.. s tou pracu je to bieda..vidim to na svojom manzelikovi..ale verim,ze bude lepsie.. moni..jej,ze jersey..kolegyna tam bola na dovolenke..mozno aj my sa tam zbehneme kuknut..ved budeme mat v lete vyrocie..a aspon nejaky vikend by bodol :-) musim popozerat lety a ubytovanie tam..
Odpovedať
Profilova fotka
moni, jasne, urcite sa to neoplati pokazit si hlavne kvoli tym referenciam.. tak drzim palce :-) zatial to vyzera, ze my ostavame tu, aj ked by som nevahala sa vratit na svk. ale kvoli jeho praci sa to asi tak skoro neuskutocni. mozno sa dostaniem niekedy na dochodku :-D zatial neplanujeme babo, bojim sa hlavne pred tou dlhou cestou do usa v lete. a koncom roka mi konci zmluva v praci. je to bieda kvoli tej krize, tak pockam a uvidim, co sa bude diat. ak nepredlzia, tak pojdem na matersku :-D ,myslim, ze by som nezacala hladat novu pracu...aspon zatial. :-) a co vy? tiez planujete?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leatea, ako sa mas? :-) ten napad s oslavou vyrocia na nejakej dovolenke nie je zly 8-) my sme si dali svadbu na 25.4, lebo tu v taliansku je kazdy rok statny sviatok, tak drahy tvrdi, ze si to lepsie zapamata :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Vy už riešite aj bábätká? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bejka, ako sa mas? pacili sa vam obrucky, ste spokojni? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj rospi. Sme uplne spokojni, dokonca tam mam namiesto povodneho zirkoniku maly briliantik, tak ja sa stazovat nemozem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to som rada. aspon niekto na koho sa nemozno stazovat :-) my ich uz mame davnejsie hotove, ale este sme nestihli ich vyzdvihnut. museli sme zaplatit cast svadobnej cesty, aby este viac nezdrazeli letenky, takze sme mali ine vydavky. ale uz sa tesim, ked po ne pojdeme. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme ich vyplatili v zlate, aj robotu a este som si vybrala aj striebornu supravu, len nam zvysili este nejake eura. je to vyhoda, ked sa da takto zaplatit. Teoreticky nas vysli zadarmo, kedze sme im dali zlato, ktore nikto nepouziva a nechce.
Odpovedať
leatea: no,tak v lete vrelo odporucam jersey,je to len 40 min let z uk a lety su celkom lacne,kupis let aj za £80 return,tak popozeraj a ked sa rozhodnete tak sa urcite ozvi.... ;-) a mozme sa stretnut.. :-) rospina: no ja uz mam tiez niekedy chut ist na sk,hlavne koli tomu aby som bola blizsie pri nasich,lebo som si ich veru moc neuzila a ked bude raz to babo,tak to by bolo super byt blizsie pri nich...no tento rok to babo este nebude,ale na rok uz aj hadam ano,ale nejdeme si to radsej planovat ked pride tak pride.. :-) bejka: ahoj,ano aj to uz rozoberame,ved uz nie som tak najmaldsia :-( daj foto obruciek do albumu ak budes mat cas,rada sa pozriem ako vam ich spravila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moni: cez vikend sa na to chystam ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?