Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, ze prajem krasny valentinsky den.. Ktory stravim sama :-S
Odpovedať
Profilova fotka
tanana: aj tebe pekny... a preco ze sama? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Polovicka pracuje do vecera do 21hod..... :-S :-S :-S Tak sa budeme tulit az vecer :-D
Odpovedať
cauky....aj vam pekneho valentinka....aj ja travim dnik sama,ale nevadi mi to az tak,aj tak valentinka neoslavujeme my ideme na veceru kedy sa nam zachce a mame sa radi kazdy den a nie len 14FEB.. ;-) no akurat vcera som si boal zajednat saty a mali by byt hotove v maji,tak som rada,ze to mam uz vyriesene a aj topanky co som si kupila mi k nim sedia,tak o dalsie starosti menej...
Odpovedať
Profilova fotka
tak supeeer, a ako dopadlo vyberanie obleku s talianskou rodinkou??
Odpovedať
tanana: to si si trosku poplietla to rospina ma vyberanie obleku s talianskou rodinkou... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, jasneeeeeeeee, uz mi sisisisisisisisi......Tak soraaac, polepsim sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vsetkym krasneho valentina ...pocas celeho roka. monikac: my to mame najskor na ranici potom hostina v hoteli arthur a hosti by sme mali mat okolo 60-70 este nemame vsetko odsuhlasene
Odpovedať
tanana: nic v poho je nas tu tolko a aj mne sa to niekedy pletie... ;-)
Odpovedať
ahojte..krasneho valentina x-) mne moj mily prisiel v noci..tak uz homam pri sebe..aj ked teraz je v risi snov :-D ale potesil ma malym darcekom :-) ale on ma potesi,vzdy ked si na to spomenie :-N takze sa tesime z kazdeho spolocneho dna.. moni..a ake saty to budu..inac pozeram,ze sa pacia oznamka ako nam..aj ked my sme to urobili troska podobne,ale presne tie nas inspirovali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No kocky, ja na polovicku budem cakat este tak 2hodky.....Som si to sprijemnila pripravou mlsky, ked uz dnes vsetci a vsade tak medializuju lasku...Aj my sa tesime z kazdeho dna spolu. Mon, posielam IP :-)
Odpovedať
leatea: cauky,no saty mam od alfred angelo,teda budu hotove az v maji... x-) ano aj vy ste mali oznamka s maslickou? my sme si ich navrhovali a idu nam ich robit v za,len im musime poslat text co tam chceme.. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Pekný valentínsky večer prajem všetkým :-)
Odpovedať
moni..on ma pekne saty.. my sme sami poctivo makali na oznamkach..len sme ich davali tlacit,lebo ja som nebola spokojna s tlacou..ale zas mi cas zbehol rychlejsie..
Odpovedať
leatea: ano ma nadherne,take jednoduche,mne sa nepacia moc precacane a ja musim mat aj uzky strich lebo som malinka a tie s tou sirokou suknou ma este vias kratia :-) no aj my si davame oznamka tlacit a sama si budem davat maslicku...bude to prplacka,ale aspom budeme mat take ake sa nam pacia.. x-)
Odpovedať
leatea: ozaj a a ko to vyzera v londyne,mate este sneh?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, dufam, ze ste mali pekny vikend :-) tanana, vyberanie obleku dopadlo dobre. priatel chodi cele roky do jedneho oblubene obchodu v centre, tak nas nastastie chodenie po obchodoch obislo.. :-p nakoniec sme vybrali svetlosivy, s uplne jemnymi pasikmi.moc mu pristane, uvidite na fotkach ;-) k tym oznameniam, aj my sme zhodou okolnosti mali oznamenie s maslickou, ktoru sme viazali sami, dokonca sme skladali sami aj pergamenovu kartu, vrchny papier, navliekali stuhu (organza) a viazali maslu. :-p jedneho dna to dobehnem s tymi fotkami... moni, odpisala som ti na IP kvoli hotelu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caaaute, no to je fajn monika, ze uz mate tolko veciciek :-) ...My mame este oznamka v plane :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá, konečne niekto zo ZA....som vás tu aj našla....baby máte už všetky šaty? Plánujete si niektorá vybrať šaty v salóne Stitch?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj fenemka, pokial si pamatam, nie je to ten salon oproti vysokej skole, vlastne skoro oproti poste na takej zakrute? tiez som tam bola, mali pekne modely, ale kedze to bol prvy salon, kde som bola, chcela som sa pozriet este do vela inych, a uz som sa tam nevratila, ale ta pani bola velmi mila a vedela dobre poradit. vyhliadla si si tam nieco? :-) ja som sla potom do salonu Amelia, vlastne na tej istej ulici, na lavej strane, len dost nizsie, ked prejdes okolo hotela Dubna Skala a stale smerom dole, napravo je tesco a oproti je salon amelia.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj rospina, ano je to ten oproti kinu Centrum pri VS a poste, bola som tam asi pred dvoma tyzdnami a aj som si tam saty zarezervovala, ale nasledne som vyhrala v jednej sutezi kupon na saty v salone Vanessa, kto by to bol povedal :-o a tak som sa tam isla pozriet a co cert nechcel nasla som tam este uzasnejsie saty a tak som sa rozhodla, ze si ich poziciam odtial. Samozrejme, ze v Stitchi mi zalohu nevratili a jedine co mi ostava je niekomu ju ponuknut, kto by si chcel odtial pozicat saty, by som mu doniesla potvrdenie o zaplateni a on by sa vyrovnal so mnou a zobral si hociktore saty a v hociktorom termine....tak preto sa pytam.....
Odpovedať
Profilova fotka
Rospina: Vsimla som si, ze sa berieme este aj v ten isty den.... :-D
Odpovedať
fenemka: no vitaj tu medzi ZA...no ja uz tiez mam saty,ale co mozes spravit si dat reklamu tu do bazaru a mozno by si to od teba niekto odkupil niekto...ponukni to o trosku menej ako si tam ty zaplatila zalohu a predala by si to... ;-) a kde mate svadbu a kolko ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
monikac- ahoj, no uz sa stalo, v bazare som to uz ponukla , snazim sa to tam vkladat kazdy den,aby to bolo na ociach a aj som to ponukla lacnejsie ako som ju zaplatila, len akosi stale nic....som asi trochu netrpezliva xixi :-) Svadbu mame v kostole v Lietave a hostinu v Turi....ludi ratame zatial cca 60 a + co pridu vecer kamarati a ty?
Odpovedať
fenemka: aha tak to je skoda...alebo co keby si skusila dat reklamu aj do Zilinskych novin ;-) a vela si platila zalohu? no my budeme mat tak okolo 80-90 dufam,ze uz nie viac,ale nejako sa to stale zbiera...
Odpovedať
Profilova fotka
No asi skusim..... zaloha bola 70€, ponukla som ju za 60€ tak este uvidim ci sa niekto ozve.... fúúúú .... tak to mate dost ludi a kde ju budete mat?
Odpovedať
ahojte.. moni..sneh uz davno nie je..ved by sa nedalo nikam ist :-D :-D :-D ma sa konecne pomaly oteplovat..teda aspon dufam..
Odpovedať
aha,tak to skoda ked 70eur mozes investovat do niecoho ineho ze ano?ale snad sa ti to podari predat...vela stastia ;-) no dost ja som tolko necela,budeme mat velmi vela kamosov,tak aj to robi ten pocet :-) mame to na hotel branica...a ake saty si si vybrala vo vanesse?
Odpovedať
Profilova fotka
skusim si ich dat do albumu, chvilocku.... ;-)
Odpovedať
leatea: ahoj,no tak aspom ste si uzili tento rok snehu...a az moc teda.. :-) vsak nevedeli co maju robit robit ze? :-) aj u nas sa uz trosku otepluje,uz by mohlo byt aj leto ze? fenemka: ok :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?