Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ahoj bejka..a ako bolo? a kde bol veltrh?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, bolo celkom fajn, až na to cestovanie, som z toho unavená. bolo to v bratislave a strašný nával ľudí. minulý rok tak ani zdaleka tolko nebolo...
Odpovedať
ja som bola min rok len v banskej..a tam bolo malicko ludi..teda v nedelu..v sobotu vraj bolo omnoho viac..
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja som tam bola len chvilu (kvoli rodinnym problemom som tam len odbehla), hlavne som to chcela vyuzit a nakupit si nejake drobnosti, takze mi tých vela ludi az tak nevadilo,ale bolo fajn a zohnala som si tam vsetko, co som potrebovala.
Odpovedať
takto je dolezite..ja som si tam kupila lacno zavoj,no musela som ho predat a mame odtial pekny tanier :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si tiez kupila zavoj, pierka pre svadobcanov a svadobne pohare. :-)
Odpovedať
a aky typ poharov?
Odpovedať
bejka: cauky no akurat som sa pozrela do tvojho albumu a mas nadherne pohare,take jemnucke... ;-) a aj pierka su v poho,to si kupila na tom veltrhu?
Odpovedať
Profilova fotka
Chcela som si narychlo prebehnut novinky co ste tu popisali ale vidim ze az po skuske aby som mala cas. Boli ste na tom veltrhu? Ako sa vam pozdavalo. A ta velka cokoladova fontana na poschodi hmmmm este teraz mi tecu slinky. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
monikac: ano, to su ulovky z veltrhu :-)
Odpovedať
bejka: no tak ozaj sifajne natrafila,mali tam dobre veci?
Odpovedať
Profilova fotka
monikac: tak priemerne. niektoré firmy dávali výstavnú zľavu a niektoré sa snažili zbohatnúť a dávali si prirážky... ]-( ale ináč sa dalo - na nakúpenie doplnkov na svadbu to stačilo.
Odpovedať
Článok sa načítava...
bejka: ale tak ty si dobre natrafila...tak to su teda trdla,ze davali za viac penazi,ved to by tam mali mat akcie a tak...na to su veltrhy aby si nalakali ludi a nie odlakali... ozaj koho mate dj? ja sa mojmu skusam dovolat lebo sa chcem stretnur,ale sa mi nejako neozyva,tak neviem ci si to nerozmyslel... :-( ak sa neozve za par sni tak musis zacat hladat ineho... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
My nemame dj-a, ale jedneho muzikanta, ktory hra na syntaku a spieva. to mate blbe, dufam, ze ten moj to neurobi... :-|
Odpovedať
aha,tak vas bude len hrat ely vecer?a sam??...no zajtra mus este zavolam a uvidim...dufam,ze sa spojime
Odpovedať
Profilova fotka
ano, uz som bola na jednej svadbe, kde bol a bol som spokojna. zvladol viac, ako niekde cela skupina... vela stastia...
Odpovedať
tak super a dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, pra´ve sme sa vratili z veltrhu...No aj Sisa Sklovska spievala. ale nebolo dnes az tak moc ludi...Mali tam miliony obruciek, sme si aj poskusali, kupili sme si POHARE a milacikovi MANZETOVE GOMBICKY :-D .Bolo tam vela moznosti na skusku siat, ale mala som pocit, ze tam maju take starsie kolekcie a v kazdom stanku saty na jedno kopyto, teda az na Nicole...Ale fajn, aspon sme videli co a ako :-D
Odpovedať
tanana: no tak si ani vobec saty neskusala?
Odpovedať
Profilova fotka
Na veltrhu éééééé éééééé, len som slintala nad tymi, co mal vystaveny Nicol, ktore som si skusala u nich.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, kocky, ako sa mate? :-) moni, citala som tvoj prispevok aj neskor. Tiez som si vychutnala dlhsie lenosenie bez budika ;-)
Odpovedať
rospina: dobre ranko a zase tu mame pondelok,ten vikend tak rychlo preleti... :-( no my mame v UK snehoveo kalamity a tak vsetcsi tam stresuju kedze nie su na sneh nikdy prirpaveni...nemaju zimne gumy a ani poriadne auta na cistenie ciest a tak to je kazdy rok... :-o to je strasne a my teraz v praci jasne ze mame same telefonaty a vsetci chcu letiet,ale ja s tym bohuzial nic nenarobim...musia len cakat... :-| aj u vas je taka kosa?
Odpovedať
bre ranko..tak my sme ostali doma :-D :-D :-D kedze rano nas cakala pekna nadielka snehu,tak sa do prace neslo.. moni..a kde pracujes? mne manzel ma letiet v nedelu rano na svk,tak sme zvedavi,ako to bude dovtedy..ale vraj pomali hlasia na nase okolie dazd,tak uvidime..
Odpovedať
Profilova fotka
to je dost blbe, ked ma clovek cestovat. ani tu nedavaju zimne gumy, ale viac na severe talianska uz musia byt, alebo retaze, inak pokuta. aj tu sa dost ochladilo, aj ked nie je to ako u nas na sk. ked volam s nasimi, vzdy, ci sa ochladi alebo otepli, je stale tych desat stupnov. ked je dobry den, tak je tu rano aj trinast stupnov, dnes bolo sedem ale niekedy je len jeden stupen :-( tak sa vymrznem na motorke :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leatea, to ti trocha zavidim, ze si ostala doma, mas aspon den volna naviac :-)
Odpovedať
no aspon troska oddychnem..ale pojdem vonku..ku doktorovi sa mi treba ist objednat,kedze neberie na pockanie ]-( a hadam dostanem aj normalne lieky,lebo ma porazi.. ale uz sa nam vyjasnilo..len skoda,ze je kosa ako fras..
Odpovedať
leatea: no super to mate ale stastie x-) ale ti je v positelke co?? no ja robim v cestovke,tak kazdy nam vyvolava a co si business men,tak oni su nedockavi a nechce sa im cakat na letisku a potom chcu od teba nemozne ]-( no na zblaznenie je to s nimi... 8-( no do nedele by to malo byt ok...ja letim na sk teraz v stredu a to mam 2 prestupy letim z nasho ostrova na druhy ostrov a potom na london stanstead a odtial do ba,tak dufam,ze sa to dovtedy ustali...len nech sa aspom dostanem z ostrova do london a potom sa uz nejaky ten let najde... rospina: ty este aj v zime chodis na motorke?no to ta obdivujem,ale musis byt inac anobliekana :-D
Odpovedať
moni..no aspon sa nenudis :-D :-D :-D ja akurat rozmyslam,kedy sa pojdeme prejst..
Odpovedať
leatea: no to nie ale stiham aj sem nakuknut,tak to nie je az tak zle... ;-) no pekne si to uzite,lebo shen v uk nie je kazdy den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky. monikac: ako si pochodila s tym dj-om? uz ti to zdvihol? si ma nastrasila, tak som dnes radsej obvolala nasho a aj kameramana, lebo som ich zajednavala uz v septembri, ze ci na mna nezabudli.... :-D Ako postupujes s pripravami? ja mam teraz trochu klud, tak som sa pohla vo vybavovani...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?