Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
A tiez z Osla je dost dlha cesta do Bergenu a Stavangeru. ;-) Ale stoji to zato tie krasne fjordy.... :-D
Odpovedať
tanana..no zo dva roky pomaly budu mat tu kolekciu sa mi zda...a co sa tyka velkosti,tak maju tusim 38 zvacsa,ktore mozu upravit podla potreby..a navysie,nie kazdy ma chude ruky..
Odpovedať
Profilova fotka
Jasneee Lea, taksnad maju aj kolekciu 2009, len ju nemaju na webe...
Odpovedať
co som sa ja informovala,tak kazdy rok objednavaju len jednu znacku..ze je im to omnoho lepsie..lebo musia objednat min 8kusov..ale zas sa snazia rozne strihy,nech si tam vyberie kazdy :-)
Odpovedať
cauky: dievcata,chcem vas poprosit ci mi neviete poradit niekde v za a okoli kde robia pekne svadobne oznamenia? ak mate aj ich stranku a kontakt,tak prosim hodte do ip.... :-) dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Caaauko, no ja Ti neviem, Mon, my si ich ideme asi urobit sami... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to monikac: Ja som mala šaty zo salónu Kristína a tam sme si vybrali aj svadobné oznámenia. Boli sme spokojní na 100%. A je tam dobrý výber. Tak ak chceš vyskúšaj ;-)
Odpovedať
ahojte..ja len tak na chvilku..coskoro padam na kurz.. moni..v kazdom svadobnom salone maju ponuku roznych svadobnych oznameni..takze si mozes vybrat.. my sme si robili sami..a potom dali vo faxcopy vytlacit a dorobili..kedze mame take nakladnejsie.. aj na nete si mozes pozriet ponuku..ale nazivo je zvacsa lepsie,lebo vidis kvalitu papiera a podobne ;-)
Odpovedať
Ahojte chcela by som Vás poprosiť či nemáte kontakt na nejakého dobrého kameramana v okolí ZA. Bola by som veľmi vďačná. Vopred ďakujem.
Odpovedať
dievcata prosim vas mate nejaku skusenost s kapelou atlantic z povazskej bystrice? dakujemmmm
Odpovedať
tanana: cauky no tak to sa mate,ze si ich sami robite,ja..alebo lepsie povedane my tale vecemusime :-N veronika a leatea: dakujem za info,to som ozaj nevedela,ze v salonoch robia aj oznamka,tak sa pojdem pozriet...a do salon krisina idem na buduci tyzden,tak som zvedava.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ano, ano Mon, sa v Kristine dufam stretneme :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tanana :-) no tak hadam aj hej a o ktorej ides?ozaj muslea si sa tam objednat,alebo len tam prides? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, ako sa mate? :-) ja nejako nestiham... moni, to je pravda, aj v salonoch ponukaju tuto sluzbu s oznameniami. v ziline zial ziadne nepoznam, my sme si ich davali robit tu v jednej tipografii. trvalo to vyse tyzdna, chceli sme to v troch jazykoch. drzim palce, aby ste to za ten tyzden stihli. :-)
Odpovedať
rospina: cauko...nejako moc usilovne pracujes... ;-) :-D ano pojdem sa popytat po salonoch a uvidim vi nam nieco padne do oka..ale snad aj ano ked mi chceme len take obycajne :-) a to ste si dali vsetko na jedno oznamko? myslim jazyk? alebo mate kazde osobitne? dali ste si aj zvlast robit pozvanku k stolu alebo ste to dali rovno na oznamenie?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte pozeram ze 6. 2 bude v salonoch dost plno mne uz skonci skuskove a mam aj narodky tak som sa rozhodla ze si pojdem urobit radost. A mozem len potvrdit ze v kazdom salone maju aj ponuku oznamiek a vedia aj poradit kde sa ist este pozriet.
Odpovedať
Profilova fotka
Monika- no ja duuufam, ze sa stihnem nejako skor zodudit a dostavim sa tam doobeda :-D . Dnes som si bola skusat saticky v Nicole v BA, no to teda!!! Bola som aj s mojou polovickou, sme sa tam skvele zabavali, ale nemozem povedat, ze by mi nejake 100% padli do oka. Skusala som asi 10 typov a sedeli mi vsetky, aj uzke, aj siroke, aj a la morska panna...Len sa rozhodnut! Ale su tam strasne zlati :-) a pozicanie siat od 15900sk do 19900sk..... :-|
Odpovedať
veronika no tak ozaj tam budde plno...to aby som sa aj ja skor zobudila :-D tanana: no super tak uz mas nejaku taku predstavu co by si asi chcela? no to je ale dost vela za pozicanie... :-o to je inac ale predrazene...nenormalne..co som pocula tak v za najdes saty aj za 12000 co je uplne v poho a moja svagrova uz teraz mala z martina tam ich mala za 9000sk a v za by ji tie iste vysli za 14000,tak to je rozdiel ze ano? a je to len par km od seba ozaj a mozem sa opytat ako sa pohybuju ceny obruciek na sk?
Odpovedať
Profilova fotka
No Mon, to ja Ti neviem povedat, my si ich ideme dat urobit ku kamaratovi-je zlatnik, tak aj ja som zvedava na cenu....Ale v tom salone Nicole mali pekne saticky,a uplne nove, este s vysackami...Juuuuj
Odpovedať
tanana: aha no musim sa ist na buduci tyzden popytat k zlatnicke na sk a uvidime teda,lebo sme boli pozerat obrucky tu a maju nadherne x-) ale sa mi to zda cenvo dost vela.. a tu cenu co si napisala ohladne siat to bola za pozicanie alebo na zakupenie?
Odpovedať
ahojte.. tanana..zaujimave saty su v salone za plavarnou..danica..a tam maju celkom dobre ceny..myslim,ze nejaka francuzska kolekcia.. a obrucky sme si davali robit na objednavku..teraz by stali okolo 18t..ale my sme dali o cosi menej 8-)
Odpovedať
leatea: cauky a kde ste si dali robit obrucku v uk alebo sk? to sa mi zda velmi lacne,teda ak to porovnam k uk cenam....mas na nej diamant alebo len bez?
Odpovedať
v ziline sme si davali robit..a mam tam briliant..diamant sa do obrucok moc nedava..
Odpovedať
aha no a tu davaju len diamant do obrucok...teda aspom co ja chcem tak ich tam ma 5....tu som brilianty este ani nevidela...ale viem ze na sk ich vela pouzivaju lebo si aj lacnejsie ako diamants
Odpovedať
Profilova fotka
Leatea- za plavarnou? V ZA myslis??? Ako sa prosiim vola ten salon??? Monika- ta cena bola za pozicanie... ;-( Ved to, ze aka drazoba!!!!
Odpovedať
tanana: tusim ze leatea hovorila ze salon sa vola Danica....zevraj tam maju pekne saty,ale tusim ze tu niektore dievcata spominali,ze nejake ich kamoska si odtial zajednala a par dni pred svadbou jej povedali,ze tie saty pozicali niekomu inemu za drahsiu cenu....nemam cas to teraz najst,ale tusim,ze to bol tento salon :-| No za pozicanie je to naozaj vela...das dalsich 6000 a saty su tvoje nie?neda sa od nich zakupit?mozno by sa to lepsie oplatilo,lebo potom by si ich mohla predat za polovicu...tak by si az tak vela nestratila ;-)
Odpovedať
to monikac: Diamant je prírodný nerast, surovina, ktorá sa ďalej spracováva. Taktiež drahý kameň tohto zloženia sa nazýva diamant. Briliant je typ diamantového brúsu, ktorý má presné parametre. Skladá sa z malých vybrúsených plôch - 57 faziet. U tohto brúsu sú maximálne využité optické vlastnosti diamantu. Dokonale vybrúsený kameň odráža až 99% dopadajúceho svetla. Z tohto dôvodu je takýto kameň „najživší“ a je na trhu najviac cenený. ;-) ..podla toho ake chces obrucky, my sme sa zhodli, ze lacnejsie a vacsi vyber je v UK, ale my mame obrucky z platiny
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) moni, k tym oznameniam, z kazdeho jazyka sme dali spravit urcite mnozstvo. a tak rozposlali a rozdali, podla toho, koho ktory jazyk zaujimal :-) k oznameniam sme dali spravit aj male pozvanky k svadbonemu stolu. ked sa niekedy k tomu dostanem, konecne spravim nejake fotky do albumu. uz sa pomaly balis? urcite sa velmi tesis :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, no uvidim, co spacham s tymi satickami, ale keby sa tak na mna vykaslali v salone a den pred svadbou mi povedali, ze ich"omylom" dali niekomu inemu...Asi infarkt... =-) Nooooo, a Mon-ved v Nicole by uz nevedeli, kolko si od radosti maju za tie saty pytat!!!!!! Je to len cena za pozicanie a straaasne tlacia najnovsiu a samozrejme aj najdrahsiu kolekciu.... :-|
Odpovedať
ahojte..co sa toho salona tyka,tak sa mi zda,ze to bol iny.. a vacsina salonov to ma tak,ze v utorok pred svadbou je skuska a saty sa beru stvrtok,pripadne piatok..ako sa dohodnete..ale najcastejsie vo stvrtok.. tanana..daj si do vyhladavaca danica a najde ti ten salon..tak sa mozes pozriet..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?