Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, v porovnaní s BA tam bude tých vystavovateľov dosť málo... ja by som si vyberala bez neho, ale to je vec názoru...
Odpovedať
tanana - ahojky,ja jsem si byla zkouset saty s pritelem a pak jsme si nakonec vybrali saty ve stejnem salonu a i jsme se videli ve svatebnim a vubec nam to nevadi.Myslim si,ze jsou to jen povery,to same,jako ze se nemas vdavat v maji.Zalezi jen a jen na tobe,ja si myslim,jestli vam to klape a vztah ma vyjit,tak vyjde i bez toho aby jsi dodrzovala nejake povery ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako som už napísala, je to vec názoru. ja sa napr. teším, keď ma priateľ v šatách uvidí už učesanú a nalíčenú v deň svadby. na to človek ináč spomína (aspoň čo viem od iných, čo už svadbu mali), než keď ťa vidí už predtým.
Odpovedať
tak stejne budu vypadat uplne jinak nez jakou me videl,takze i tak bude prekvapeny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
AHAAAA, tak dakujem za vase postrehy, kocky. Bejka- ved ja som sa iba pytala na nazor, ale on by chcel ist somnou. Som ale povedala, ze si pojdem skusat saticky s rodicmi- aj mamou, aj otcom - ved predsa, aj kritecke muzske oko je dobre, ciii???? Aj ked nakoniec, kazda dcera je pre otecka asi ta najkrajsia...Cize jeho princezna, ale aj tak....
Odpovedať
tanana; no tak to je uz len na tebe...na povery sa nepozeraj urob tak ako sa budes citit ty dobre je to tvoj den a tvoje rozhodnutie... ;-) ja som bola skusat s kamoskou jej maminou a mojou maminou a mali sme super zabavu...taku babsku jazdu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tanana - ved ja som ti ho aj ponukla ;-) sto ľudí, sto chutí... u nás všetci viedia aké budem mať šaty a všetkým sa páčia, no nikto ich na mne nevidel a to ma teší, rada ich napínam x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jasnacka, babulky, ste strasne zlate, ze mi takto radiiiite... Som si tam chcela dat fotecku, az nie som v utajeni a vidite, s kym pisete, ale na vsetky mi pise, ze su velke...No tak ja uz neviem..Musim nieco vyspekulovat... Bejka a ty si zo ZA? A kedy mas svadbicku???
Odpovedať
Profilova fotka
tanana - ano, som zo ZA a môj veľký deň bude 15.8. :-D a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
Híííííííííííí, ja odpadnem!!!! Ze 15.8???? No to aj my... Zajtra si ideme zajednat salu a tusim aj za farafkom skocime..... Tazko sa nam to takto vybavuje, lebo sme z CA, ale byvame v BA...Cize za 1 den musime toho zvladnut priiiserne vela. A ani netusim, kedy ist skusat saticky...Niekto mi hovoril, ze v BA su aj o kusok lacnejsie, ako v ZA, nevies k tomu nic blizsie????
Odpovedať
tanana; myslis ze v BA su lacnejsie saty?no to sa mi ani verit nechce...tam su podla mna este drahsie ako v ZA a okoli,ale v Martine je jeden salon a ze tam maju lacne saty len si neviem spomenut na meno. a skusat mozes uz aj teraz,ak mas cas tak si pochod viac salonov a potom budes mat viac na vyber ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Beji, prave som si dopozerala Tvoj album z priprav, som sa zasmiala, aj my chceme nejaku taku vyzdobu, aj v tych farbach, ako ty....No ale vidim, ze vy uz mate oproti nam toho neureko, my sme len taký zaciatocnici, i ked zasnuby boli v juli 2007, rozhodnutie o svadbe padlo teraz 1.1.2009 akoooze novorocne predsavzatie...Ved este ani rodicia nevedia.... Bude sranda v piatok, ked prideme domkov... :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ano Monika, ale ja som si vyhliadla dvoje v salone Kristina v ZA a uz ani poinych nepozeram!!! To je asi zly pristup, HM?
Odpovedať
tanana: no tak to super!! a uz si platila aj zalohu? ja uz mam tiez vyhliadnute jedny ale idem na buduci tyzden este po salonoch v ZA pozerat keby mi nahodou nieco ine padlo do oka,kedze tam som este vobec nepozerala ...ved cas je tak preco este nepozerat ze ano? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Monika, a ty si odkial, ak sa mozem opytat??
Odpovedať
Ja som zo ZA,ale tiez byvam mimo ZA takze vybavujeme vsetko na dialku...tak ako ty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, nejako veľa ste tu popísali =-) tanana: veď ja sa činím už od augusta... v podstate aj my sme mimo ZA, sme obaja v BA, takže my tiež organizujeme na diaľku...
Odpovedať
bejka: ja som myslela ze ste zo ZA...ty si z BA a ci tam len studujes?
Odpovedať
Profilova fotka
nie, tam len študujem. ale v Ba trávim až do svadby viac času ako v ZA...
Odpovedať
aha takze to mas aj ty ozaj na dialku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak trochu, ale aspoň o dosť menšiu diaľku... :-)
Odpovedať
no to je pravda :-) ale ty to mas 2 hodiny po ceste a ja 2 apol vo vzduchu :-) tak to nie je az tak rozdiel..
Odpovedať
Profilova fotka
keď to berie takto, tak ani nie :-D
Odpovedať
no to nie ;-) a ozaj este kolko rokov mas skolu?mozno si mi to uz spominala,ale nejako som zabudla :-S
Odpovedať
Profilova fotka
v máji končím, v júni mám promócie, priateľ ich má v júli a v auguste svadba... :-D
Odpovedať
no tak to mate vsetko naraz v jednom roku...a dobre na tesno :-) a co studujes ak sa smiem spytat?
Odpovedať
Profilova fotka
tak to teda máme... študujem manažment - personálny.
Odpovedať
Profilova fotka
Bejka a manazment na UK??? V tej zelenej budove??? Alebo na City university????? HM?
Odpovedať
bejka: tak to mas super obor..prajem vela stastia k ukonceniu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Monik- estesom ani jedny satky nemala na sebe, som si sice vyhliadla len 2ks, ale na nete.....Akoze na stranke salonu Kristina....Cize ziadna zaloha
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?