Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
nie je 3 hodiny trosku skoro...ja mam zatial na 3.30,ale tusim to posuniem na 4,ale neviem sa rozhodnut :-| nechcem sa rano stresovat a nahanat...a ozaj kde sa budete fotit,mate uz miesto na fotenie?
Odpovedať
Profilova fotka
veď ja fakt stále neviem... :-( budeme tam mať aj veľa malých detí a nechcem zase, aby už po chvílke tam museli ísť spať. chcem aby si to aj oni trochu užili. ale aj tak, okolo pol 4 by sme skončili,nejakú pol hoďku gratulácie, potom chcem skupinovú fotku a kým sa tam presunieme, privítanie tam, usadíme sa a bude pomaly okolo po 6... tak neviem... ohľadom fotenia ešte neviem. teraz v januári sa máme dohodnúť na stretnutí s fotografom, tak uvidíme, čo nám navrhne...
Odpovedať
no to je pravda na to spolocne fotenie som aj zabudla..to je ozaj dobry napad to urobit este pred jedlom,dik za typ ;-) nevies nahodou aka je max kapacita v hotely?ja som sa zabudla opytat a nejako sa nas zbiera :-o
Odpovedať
Profilova fotka
no, kapacita sa dá zväčšiť, ale potom na úkor parketu. majú tam kapacitu 100 ľudí, ale to na konferencie, nie na svadby, kde treba miesto aj na parket. čiže ideálne je asi tak kolo 80 ... :-N
Odpovedať
aha no uvidime ako to teda dopadne....ked je tazke povat len niekoho :-| ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to ti asi neporadím... :-(
Odpovedať
no to asi nie ;-) ale snad sa nejako pomestime.uz si si kupila aj topanky?nevies poradit nejake dobre miesto kde sa daju kupit pekne svadobne topanky v za a okoli?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si kúpila cez ebay, nakoľko vo všetkých obchodoch som mala pocit, že tam majú asi tri typy,ale nič sa mi absolútne nepáčilo :-p
Odpovedať
na ohnostroj sme sa divali len v telke,kedze do centra to mame daleko.. inac,v auguste vam staci obrad o styroch..my sme ho tiez tak mali..a este aj vtedy bolo dost horuco..a v lete je svetlo dlho,takze to mate tak akurat.. a topanky? tiez som mala z ebay..ale v ziline najdes par obuvi,co maju aj svadobne..a potom svadobne salony maju ponuku..zalezi od toho,co sa ti paci..
Odpovedať
dakujem za rady dievcata...ja tiez kupujem vsetko cez ebay a pozerala som aj nejake ropanky,ale vsetko maju take nizke :-( a ja chcem poriadne opatky x-) tak 4 az 5'' a to svadobne nemozem take zohnat...ale budem este pozerat... :-)
Odpovedať
bejka ahoj,vidis ze mas v albume pekne obrucky...idete si ich dat robit alebo si kupujete,nevies poradit nejakeho dobreho zlatnika?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj monikac. obrucky si ideme dat robit. poznam jednu zlatnicku, ktorej mozme platit aj zlatom (okrem roboty, len za material), a kedze mame vela taketo,ktory uz nikto nenosi, tak nas to vyjde lacnejsie.
Odpovedať
Článok sa načítava...
aha tak super a nie je ta zlatnicak nahodou z trnoveho?
Odpovedať
Profilova fotka
ano :-)
Odpovedať
no tak ja som si uz u nej dala robit takto veci dala som jej zlato a spravila mi peknu retiazku a naramok z toho...a tiez som rozmyslala tam ist koli obruckam :-) a uz ste za nou boli a ukazali ste jej ake chcete?date jej obrazok a ona podla toho spravi?
Odpovedať
Profilova fotka
este sme za nou neboli. tym, ze tam mozme ist len v stredu, tak je to pre nas obmedzujuce,kedze v strede tyzdna sme v bratislave. ale v podstate mame este cas. uvidim, ci mi da neajke fotky ako navrhy a keby nie,tak mam nieco nachystane ja.
Odpovedať
a ona tam ma otvorene len v stredu?v ine dni tam neni?
Odpovedať
Profilova fotka
vtedy tam ma oficialne otvorene a inokedy mozes prist len po dohode s nou.
Odpovedať
aha to som nevedela,ja som myslela,ze to tam ma otvorene kazdy den..nemas na nu nahodou cislo?ak ano posli proim do IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie, nemam,lebo vraj nema mobil :-N
Odpovedať
aha a to ako sa potom ludia s nou dohodnu ci mozu prist??a taka podnikatelka nema mobil??no sranda teda.. :-.
Odpovedať
Profilova fotka
mozno si uz medzicasom kupila, az take nove info o nej nemam, ale tiez som bola prekvapena. zrejme tam po prvy raz treba ist v stredu a potom sa uz s nou dohodnut aj na inom dni ;-)
Odpovedať
no dik vyskusam...a co dnes nelyzujes?zevraj je v ZA vela snehu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja na lyžovanie moc nie som a radšej to ani neskúšam, aby som nebola až po krk v sadre :-D
Odpovedať
:-D :-) tak aspom na sanky...dnes mi nasi cez kameru ukazovali ako je vonku krasne,bielo a slnecno x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to ano, ale po dlhšej dobe som si vychutnávala aspoň jeden deň ničnerobenia.... zajtra sa chystám za krsniatkom, tak za ním sa nabehám až až... :-D
Odpovedať
no tak to ano ved nedele su na to ako stvorene..na to lenosenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasnačka! a ty si v práci alebo doma? kedy sa chystáš na SK?
Odpovedať
ja som doma,vikendy nepracujem...vstala som o 12 a kedze drahy je na vikend prec s kamosmi,tak si tiez cely den relaxujem za pc...kedze tu prsi,tak sa ine ani cloveku nechce :-) prideme 4.2 na tyzden,narodilo sa nam druhe krsniatko,tak mame krstiny a taktiez ideme vybavovat nejake veci koli svadbe a jasne ze sa polyzovat..tak uz sa tesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mate týždeň dosť málo na toľko aktivít :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?