Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leatea, dakujem, urcite sa do tej slnecnice pojdem pozriet. pamatas si este kolko ste platili tej hudobnej skupine bonita? ako ste oslavili novy rok?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj moni, neviem ti povedat, kedy budu robit tu vyzdobu v piatok alebo sobotu. podla mna urcite v piatok, lebo na recepcii hovorili, ze ked chceme, mozeme si to prist ozdobit den predtym. takze ak zacnes kludne aj v piatok vecer. ozaj, uz mate kupene obrucky? my ideme pozriet zajtra poobede. asi sa rozhodneme pre klasicke zo zlteho zlata. nemam velku fantaziu ale nechcem moc experimentovat. citala som pozitivne aj negativne hodnotenie obruciek z bieleho zlata, tak neviem...
Odpovedať
rospina; cauky,tak to si ma potesila s tou vyzdobou,ze si mozme ozdobit den predtym x-) este nemame obrucky ale uz sme pozerali na nete a mam uz aku taku predstavu,nase budu z bieleho zlata alebo platiny,ja totiz to vobez nenosim zlte zlato len biele....a drahy nenosi ziadne sperky tak jemu je to jedno ale povedal,ze tiez sa mu paci platina. neviem ci si ich dam spravit tu alebo na sk,poznam na sk dobru zlatnicku,tak uvidime... vela stastia pri vyberani zajtra ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj rospina: prosim ta ake hodnotenia si citala na biele zlato, lebo ja som doteraz sice zlato vobec nenosila az ked som dostala zasnubak tak som aj od jeziska dostala k tomu nausnice ale oboje z bieleho zlata -a taktiez drzim palce pri vyberani
Odpovedať
rospina: no ako ste dopasli pri vyberani obruciek,nasli ste nejake pekne? chcela som sa ta spytat,uz mate oznzmka spravene a ked ano tak kde ste si ich dali robit na SK ci v Taliansku? a mate dvojake ci mate aj taky aj taky jazyk na jednej pozvanke?ja neviem ako to spravit.... :-| veronika: ja nosim len biele zlato uz strasne vela rokov a som s nim spokojna a ziadny problem.... :-)
Odpovedať
caute baby, sorry ze sa vam tu miesam ale potrebujem pomoc mimo temy. Nemate niektra z vas alebo niekto z vysich blizkych skusenosti s ozonovou trapiou ktora sa robi na neurologickom oddeleni v NsP v ziline. ak ano ozvyte sa mi prosim na Ip. Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
moni, myslim, ze z platiny budete mat krasne obrucky, trocha ti zavidim, ze tvojmu nastavajucemu je to aj ahojte, tak som tu zase na skok, mame dost prace, vobec sa mi nedari najst cas na internet :-( moni, veronika185, co sa tyka toho bieleho zlata, zial uz nemam tu stranku, kde som nasla tie komentare a hodnotenia, vcera vecer som ten papier dlho hladala, ale nic... moc sa v zlate nevyznam, tak tu nechcem mudrovat alebo niekoho poucovat :-D to co si z toho hodnotenia pamatam boli aj pozitivne skusenosti s bielym zlatom ale aj negativne o obruckach, kedze sa biele zlato casom dost poskrabe a po rokoch vyzera ta obrucka uplne zosuchana a zodrata... :-S okrem toho nam povedal nas zlatnik ze biele zlato sa cisti a celkovo udrzuje komplikovanejsim sposobom, ponorenim do jodu...a este neviem co, a zlate, klasicke obrucky su najkvalitnejsie a najlepsie.. potvrdili to aj ine zlatnictva.. podla mna je to aj tak kazdeho osobne rozhodnutie musim povedat, ze mne sa tie zlate klasicke, bez akejkolvek kombinacie vobec nepacia, ale kedze moj nastavajuci je na 100% rozhodnuty pre zlato, nasla som pre seba zlatu obrucku, trocha tensiu ako tie klasicke okruhle (aj tak mam tenke a kratke prsty :-D ) a je v nej vsadeny briliant z bieleho zlata. trocha jedno a pristane aj na ine ako zlato, s tym mojim talianom som teda musela ist na kompromis..
Odpovedať
Profilova fotka
tu poslednu vetu som nejako vymazala...moni, trocha ti aj zavidim, ze tvojmu nastavajucemu je to trocha jedno a priste aj na ine ako zlato, s tym mojim talianom som teda musela ist na kompromis..
Odpovedať
rospina: cauky,pekne si to napisala ze s talianaom si musite ist na kompromis :-D tak uz ste si aj zajednali tie obrucky teda?mne sa niekdy davnejsie pacilo zlato a nosila som len,mala som ho vela,ale teaz uz len bieel zlato nosim,to zlte som mala vselijake veci,tak som si z toho dala urobit hrubsi nahrdelnik a naramok a mam taku supravu ked sa citim niekedy na zlte zlato ;-) mnr to biele zlato sem cistia aj takou parou a nadherne svieti,ale viem,ze doma to cistia jodom a tam mi raz aj dorobili moj jeden prsten,z bieleho zlata mi vznikol zltkasty a moj modry topaz som mala biely.....myslela som ze ma porazi ked mi ho pani vratila akoby nic a az potom mi povedala,ze to sa tak stane s bielym zlatom a ze kamene zmenia farbu!!!no ale som sa na nich naziapala,tak hned to nejakym zazrakom vycistila spat na biele zlato a objednavala mi moj modry topaz... akurat dnes som kupila listky na sk a letime 4.2,ale doma budeme len tyzden...narodil sa mi synovec a kedze budeme krstny rodicia tak ideme na krst no a samozrejme vybavovat nejake tie veci koli svadbe a samozrejme sa aj polyzovat,tak dufam ze ta kopa snehu co je momentalne teraz doma este vydrzi dovtedy... no chcem ist popozerat doma po salonoch a pozriet ci mi nejake saty padnu do oka,sice uz mam asi saty vybrate odtialto,ale musim im to tu potvrdit az ked sa vratim z dovolenky,tak chcem este popozerat doma,lebo tam som este nic nepozerala... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moni, gratulujem k synovcovi! :-) ten tyzden doma budete mat teda pestry, len sa moc nestresujte a kludne si vychutnajte dovolenku a lyzovacku, vybavovacky su tiez dolezite, ale do augusta mate este nejaky ten mesiac ;-) to s tym prstenom vie nastvat. biele zlato musi byt pekne ale ako pises, zda sa ze je naozaj trocha narocnejsie na jeho udrziavanie. nase obrucky sme zajednali len napoly, ale cez vikend zajednam aj tu moju, uz som pre nu rozhodnuta. ozaj, uz mame podpisanu zmluvu s cestovkou na tu svadobnu cestu, podla vsetkeho by sme mali ist 28. jula a vratime sa 17. augusta, teda cele tri tyzdne. prave vtedy, ked budes mat svadbu, budeme v usa, urcite budem na teba mysliet :-) vy pojdete hned po svadbe?
Odpovedať
cauky rospina: dakujem no strasne sa tesim az ho uvidim za par tyzdnov,dnes by mali dojst domov z nemocnice x-) no ani tak cas na vybavovacky nemame veru,lebo musime to teraz stihnut,kedze na sk uz do svadby neplanujeme ist,teda jedine len ak by sme museli,ale dufam,ze to vsetko vybavime teraz....lebo ja chcem ist v maji na zapijanie slobody s kamoskami do Dubaja a este musime ist aj hore do skotska pozriet skoro uz rodicov...,tak na sk uz nebudeme mat cas jej vy sa mate ze uz mate zorganizovanu svadobku a na ktore miesta presne idete v usa? asi si chcete prenajat auto a prejst to tam poriadne co? velmi odporucam ist pozriet Arizonu je to tam uplne krasne ako v rozpravke...tolko kaktosov tam je ako u nas na luke kvetin no nadhera proste....je tam veru co pozerat ;-) my este nevieme kedy pojdeme na tu svadobnu cestu,chceli by sme hned po svadbe ale neviem ako to vyjde kedze sa budeme asi stahovat a chceli by sme kupit novy dom...tak uvidime ako to vyjde,ale uz sa musime coskoro rozhodnut... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ciao moni, to s tym dubajom je dobry napad!! len si to pekne uzite :-) chcem sa ta spytat, ake saty su to, pre ktore si uz skoro rozhodnuta? pomaly sa potrebujem zasa rozhybat kvoli bielym topankam, teda lodickam, nemam ani potuchy, ake by to mali byt..akosi ma opusta fantazia :-( do toho sa pridala aj bolest zubov, tak som si dobre tri hodinky posedela aj u zubara...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Čaute kočky. Už mám konečne po skúškach, tak už sa môžem zase venovať prípravám. Ako postupujete vy?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bejka83, gratulujem teda k ukoncenym skuskam :-) nam sa to co nevidiet viac a viac blizi... zacinam mat troska z toho strach :-D kde budete mat svadbu vy?
Odpovedať
rospina: no tak zuby to nie je sranda teda a to vobec!!!dufam,ze uz je v poho :-) a saty pravdepodobne budem mat od Alfred Angelo, Taffeta,ale ked pojdem teraz na sk tak pozriem co maju v ZA z pozicovne a ked mi nic ine nepadne do oka,co mi asi nepadne...tak pojdem zajednat tieto,oni ich budu na mna sit tak to bude v poho,apsom nebudem mat saty nosene a budu moje :-) a ty mas ake saty vies meno a od koho? inac bejka bude mat svadbu tiez na braniciach tyzden po mne :-D bejka: no to si tu dlho nebola ako dopadli skusky?dufam,z evsetko v poho ;-) a ako ty pokracujes v pripravach?ja idem terz 4.2 domov tak budem mat vybavovacky...
Odpovedať
Profilova fotka
skúšky dopadli dobre.konečne mám pár týždňov pokoj.chystáme sa s priateľom skočiť do belej, popýtať sa na nejaké veci. šaty mi prišli týždeň pred vianocami,tak som sa vytešovala :-o aj topánky už mám a nejaké šaty na prezlečenie tiež, ak nezoženiem náhodou iné... chystáme sa aj za farárom vybrať si hodinu sobáša, aby sme už mohli dať urobiť oznámenia a na veľtrhu si chcem pokúpiť nejaké doplnky a tak... ;-)
Odpovedať
bejka: no ty si ale sikulka ty uz skoro vsetko mas a ake saty si si objednala? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem :-D cez ebay, podobne mam aj v albume...
Odpovedať
Caute kocky, ako tak citam, tak zistujem, ze akosi zaostavam za vami. My mame termin svadby 5.9.2009, no aj ked mame salu rezervovanu, nie som 100% spokojna. Mozno ste poculi o sale na Vlcincoch pod kostolom...kedze planujeme 120 hosti, nie je to take jednoduche najst nejaku restiku, prei poziadavkach, ktore mame. Chceme mat vsetkych pokope, 1 tanecny parket...tak ak by ste mali nejaky dobry typ, tak sa velmi potesim, lebo mi sme uz presliedeli vsetko v okruhu 20 min od Ziliny. Zatial sa lucim a tesim na dalsie spolocne zdielane informacie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janka.k3: ja ti moc neporadím. ja som mala problémy už pri zháňaní pre 70 ľudí, tak pre 120 si to ani neviem predstaviť. možno tak niektoré sály, kde bývajú stužkové - tie sú také veľkokapacitné...
Odpovedať
bejka: no tie co mas v albume su peknucke take jednoduche a elegantne ;-) bola si uz v sale tento rok?ja za 2 tydne idem domov tak tam pojdem skocit sa este popytat na nejake veci a hlavne na tie masle na stolicky,ze v akych farbach ich teda maju... janka; no vitaj tu. o tej sale na vlcincoch som veru nepocula a neviem ktora je to...a co tak slovakia hotel,tam si bola tam je velikanske a maju viac druhov saly,moja znama tam mala svadbu a bolo to tam fajn....alebo co tak dom odborov ten je tiez velky...ale tieto si uz asi aj bola pozerat....no a v okoli ZA smer Bela,vlastne hned za belou je nova restika,taka ako kovbojska a vola sa tusim ranc ...nieco,neviem presne meno,ale bracho tam mal svadbu a je to tam dost velke ale neviem kolko tam maju max pocet ludi :-) dufam,ze som trosku pomohla
Odpovedať
Profilova fotka
monikac: take som aj chcela ;-) ja som sa tam kvôli škole teraz nedostala, ale najneskôr do polky februára sa už hádam nájde čas...
Odpovedať
bejka: uz mate zajednany cas v kostole?ja nevim na ktoru to presne dat :-|
Odpovedať
ahojte..tak este jeden den a zas tu mame vikend..uz sa velmi tesim..lebo to ranne vstavanie ma zabija..a hlavne,ked je vonku taka hrozna tma..
Odpovedať
leatea: ahoj no to mi hovor...ja sa uz tiez nemozem dockat na zajtra nech je uz 5....strasne vela prace mame v praci a neviem co skor 8-( ako si prezila svittaky?
Odpovedať
Profilova fotka
monikac. ešte nemáme. farár má ešte čas, to len mne sa zdá, že ho až tak veľa nie je...
Odpovedať
moni..celkom sa dalo..urobili sme si take slovenske v anglickom prostredi s anglickymi omsami..a anglickym ohnostrojom.. sa tu niekto pytal na cenu za kapelu..8,5t..ale boli sme tak spokojni,ze sme dali 10t a nelutujeme.. a inac s tym bielym zlatom..ja pouzivam len striebro,takze aj zasnubak mam biely,ale biele zlato a obrucka..kompromis..biele a zlte zlato,kedze manzo ma zltu retiazku.
Odpovedať
leatea: no tak to fajn aj pocasie bolo fajn v londyne ze ano? a tak ste boli o pol noci na ohnostroj?bol nadherny x-)
Odpovedať
bejka: a na ktoru myslis ze si date sobas?
Odpovedať
Profilova fotka
monikac: v tomto sa akosi stále neviem rozhodnúť, stále váham, ale asi zrejme o nejakej tretej alebo tak nejako...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?