Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
vraj v nedele su trhy..dnes tam takmer nic nebolo..ale presli sme s manzelom dost toho,aj ked sme sa dost nasedeli v autobuse..no kupili sme zvysne darceky a cosi do domacnosti a aj na stravu..cez tyzden este ovocie a pecivo a moze sa sviatkovat :-)
Odpovedať
no caute baby :-)
Odpovedať
leatea: no trafika bola urcite strasna ked vcetci asi poriadne nakupuju na poslednu chvily ;-) ja som cely den upratovala dom kedze pridu v pondelok nasi,tak vsetko musi byt vylestene,lebo si viem prestavit maminu,ako by ju to upratovanie hned chytilo u mna :-D ,tak uz budu moct len relaxovat radlinka: ahoj ako sa mas?dlho som o tebe nepocula,choroba uz plne presla? uz sa dnes asi balis co? :-)
Odpovedať
moni - tak budes mat radost...:-)) aspon ze budes mat vasich nablizku...to je fajn :-) Ja mam uz davno zbalene, to vies, nie je toho vela tento rok... maly kufrik...uz sa mi nechce tahat tie hrozne kila na kolieskach :-D I picked up new flu virus at work probably.... ]-( I feel like .. :-( ... full of cold |-|
Odpovedať
radlinka;no to vies ze sa tesim,nemozem sa dockat,ale aj ty urcite sa uz vlemi tesis...tak snad na SK budu biele lebo tu to tak veru nevyzera...je velmi teplo na sneh.. ]-( co je skoda lebo sneh by spravil taku super atmosferu x-) no teda,tak dufam,ze sa rychlo uzdravis,aby si novy rok nezacala chorobou....lebo ako sa hovori...ako na novy rok,tak po cely rok.. :-)
Odpovedať
ahojte baby..vidim,ze ste sviatkovsli rovnako ako ja..bez pc :-D s polovickami/rodinkami..to sa mi paci :-) do noveho roku vam chcem zazelat vela lasky,stastia a zdravia..a nech vase svadbicky dopadnu uplne skvele x-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte vsetky tak v prvam rade danyelka vobec nestresuj pre tvoju vysku, alebo ked tak iba trosku ja mam este o 10 cm viac a ked som sa v decembri bola pytat na saty tak tetusky v salonoch sa dusovali ze nebude problem aj keby sa sukne mali usit tak som ich zobrala za slovo. Teraz mam este skuskove ale po polke mesiaca uz by som chcela vo velkom ist zhanat tak ti potom dam vediet ci mas alebo nemas stresovat. A po dalsie som strasne rada ze sme sa takto zisli lebo som zacinala byt ozaj zufala tak dufam ze budeme moct menit infosky. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Danyelka ak sen este niekedy skocis tak daj vediet ako si so satami dopadla.
Odpovedať
Ahojte...buduci tyzden vyrazam hladat tie prave saty:) Nedate mi nejaky tip na svadobne salony v Ziline? Inak veronika-drzim palce na skuskach, aj mna to teraz caka:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Barborka, svadobnych salonov v ZA je kopec, len v centre: Kristina, Elegant Stitch - oproti kinu centrum, Hella - na Narodnej ulici, Dagmar - tiez na narodnej, Amelia - za malym Tescom, Danica - na ul. Vysokoskolakov.... tieto su mozno take najznamejsie a najlepsie... kazdy ma ine skusenosti, ja len tie najlepsie so salonom Elegant Stitch, odkial som mala svadobne saty ;-) ochotny pristup aj pekny vyber. Tiez ma caka skuskove :-D tak vam obom drzim palce, aby ste vsetko zvladli - predpripravy na svadbu aj ten skolsky stres... P.S. Veronika, Danyela, ktorej si pisala, tu uz nechodi nejaky ten rok, prispevky na zaciatku tohto fora su z roku 2005.....
Odpovedať
fifi..ake pekne je ta tu vidiet :-D :-D :-D barborka..v ziline najdes takmer vsade nejaky salon.. mas tam uz aj nove salony..ako vanessa nedaleko vub,kde stavaju au-park..a potom nejaka bibiana,ktora je od centra smerok ku stefanikovmu namestiu..sa mi zda..sa mi stefanikovo a sturovo namestie pletie..to,ktore je nedaleko salona,je pri tom namesti,kde je autobuska ;-)
Odpovedať
barborkab: no zevraj salon krisitna ma velmi pekne saty,aj kamoska mala odtial a bola velmi spokojna aj s pristupom,ale ako uz fifitko a leatea spominla je ich tam vela...ja som teda sice este nebola v nijakom salone v ZA a myslela som ze pojdem v january,ale tak to vypada,ze si saty kupim vonku,kedze som uz bola skusat a velmi som sa do zalubila do 1 siat x-) a paci sa mi aj to,ze budu uplne nove a usite na moju mieru....aj dnes som bola skusat v inom salone,ale tam mi veru nic do oka nepadlo,tak asi na buduci tyzden si pojdem zajednat tie co sa mi najviac pacili... budete mat velku svadbu a kde ju budete mat?uz mas zajednanu salu?vidim,ze ta to caka tyzden po mne :-) veronika185: a vy kde budete mat svadbu uz mate salu a kolko mate ludi?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
monikac: mi na mieste teraz pracujeme, ked ja by som chcela skor nieco takeho rodinneho typu trebars nejaky penzionik kde by hned niektory cez polny hostia mohli aj ostat spat. A ludi bude cca okolo 70. vy uz viete kde to budete mat? a co je velka svadba a co je este v ,,norme,,? :-)
Odpovedať
veronika..kukni do mojho albumu..my sme mali 70ludi..v teplicke..je tam relativne novy penzion..a vybrali sme ho hlavne kvoli cene za stravu a za izbu..lebo sme tam mali 21ludi vratane nas dvoch ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj leatea, inak bola si pekna nevesta- aj ked tych vlaskov je mi luto u mna s mojimi vlasmi by som dopadla urcite este horsie ale ako si sama hovorila, to uz nebolo dolezite. A ja som este vcera vecer natrafila aj na tento penzion a padol mi do oka. Len v ponuke som nenasla ci sa daju u nich zorganizovat aj svadby tak si ma potesila. Este by som mala otazocku: mali ste dost miesta na tancovanie? Z tych fotiek som to nevedela dost dobre identifikovat. A moj mily aj ked ,,netanecnik,, ma velku starost kde sa bude tancovat :-D .Dakujem.
Odpovedať
ahojte manzelky, zelam Vam do noveho roka vela lasky,stastia,rodinnej pohody a tiez uspechov v praci x-)
Odpovedať
veronika: my uz mame salu a aj izby zajednane na hotely branica lebo tam sa nam starsne paci,hlavne to prostredie....ale ako uz leatea spominala,aj ten penzion v teplicke je zevraj dobry,aj moja kamoska tam mala svadbu a velmi sa jej tam pacilo,tiez mali okolo 70 ludi... alebo potom je este dalsi penzion terchova sa tusim vola,je to taky zlty penzion pred terchovou a tam mala zas ina kamoska svadbu a velmi sa jej tam pacilo a mali tam izby zajednane,tak potom mozes skusit aj tam ;-)
Odpovedať
ahojte..tak ja som spat v praci.. veronika..miesta bolo dost..mali sme tam zopar ludi,ktori netancovali..ale inac sa vsetci bavili..a velmi si chvalili terasu,kedze na nas den vysla teplota na 33supnov =-) moni..ten hotel mi cosi hovori..ale nespomeniem si..zajtra zistim..lebo sme zhanali vsade naokoli nieco rozumne..a nakoniec nam v teplicke vysli najviac v ustrety..aj ked povodne bol plan terchova,no nic v lete sa nedalo zohnat..teda hlavne nie na kombinaciu.. svadba,ubytko.. luko..aj tebe vsetko naj ;-) sa prid niekedy ukazat na modru strechu..tam dost flakame vsetky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babky, do noveho roka vam vsetkym zelam len to najlepsie, hlavne toho zdravicka, lasky a pohody :-) dufam, ze ste vsetky dobre sviatkovali. od zajtra uz znova pracujem.. :-( ahoj moni, pekne ste oslavili vianoce a novy rok aj s rodicmi? na sk bolo krasne bielo, vyslo to:)
Odpovedať
ahojte zilincanky ;-) prajem vám nádherný nový rocik, plny neocakávaných zazitkov, Lásky a este viac lásky..... ja som úspesne s Bozou pomocou pred vianocami presne na 3 adventnu nedelu urobila uspesne posledné skúsky a dostala som diplom ako QPT-Qualified personal trainerin ;-) som neuveritelne stastna, ze sa to skoncilo a zacina nieco nové.......papapapa :-)
Odpovedať
rospina: no vitaj naspat a aj tebe prajem vsetko len to naj.... ;-) tak vidim,ze ti to na SK vyslo a mala si biele Vianoce,tak to teda super,urcite sa ti odtial ani nechcelo ist co? aj mne sa tazko z domu vzdy odchadza a trva mi to aspom tyzden kym si zase zvyknem my sme mali super,pocasicko nam vyslo a tak sa nasi kazdy den prechadzali po plazi,bolo sice chladno a aj mrzlo,ale kedze svietilo slniecko a obloha bola super modra,tak sa ani nezdalo,ze je taka zima.... :-D akurat vcera odisli v nedelu sme isli do Londyna a potom som ich bola odprevadit na letisko a ja som letela naspat... aj si sa doma polyzovala? smaily: aj tebe prajem vsetko dobre a zaroven gratulujem k uspesnemu ukonceniu diplomu :-) dobry zaciatok do noveho roka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby. Prosím mohli by ste mi prosím poradiť? Svadbu máme 12.9.2009 a potrebovali by sme zajednať miestnosť tak pre 60 hostí. Nepotrebujeme aj prenocovanie. Svadba by mohla byť v Martine a okolí. Lne nie hotel Grandis, Victoria, kaštiel Záturčie ani humno vo Valčianskej doline. Tam sme už boli. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
rybka8: a to v tych co si vymenovala uz je plno? Zacinam mat pocit ze zacat vybavovat v januari nebol az taky dobry napad. A ak som este nezazelala tak vsetkym manzelkam a cakatelkam zelam nech sa vsetko podari hlavne v zdravi a pohode. ;-) A nech nam je otrosku lepsie ako v tom roku minulom.
Odpovedať
monikac dakujem :-) veru krajsi vstup do noveho roka nepoznam ;-) :-) aj ja ti prajem krasny novy rok......aby bol veru krajsi a veselsi ;-) :-)
Odpovedať
ahojte nevestičky aj manželky :-) všetkým vám zo srdca prajem, nech je rok 2009 nádherným rokom splnených snov, túžob, prekvitajúcej lásky, rodinnej pohody... a samozrejme aj nech sme všetky zdravé ;-) Smaily, veľmi sa teším s tebou! Krásna správa naozaj... nech sa tebe aj manželovi aj naďalej dobre darí ;-) veru si tu dlho nebola (ja mám čo hovoriť), tak som rada, že si o sebe podala správu a že sa vám darí x-) :-D
Odpovedať
ahoj bamulka, dakujem a ty co mas noveho? :-) :-) :-) prajem vam tiez nádherny rocik :-) ;-)
Odpovedať
smaily: moc a moc blahozelam :-) kati na modrej streche a v akej teme? prerabate co co? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, smaily, pridavam sa a gratulujem k diplomu, nech sa ti dari :-) co presne budes robit ako personal trainer? bamulka, dakujem, aj tebe vsetko len to naj, vela zdravia a lasky ;-) moni, doma bolo fajn, vedela by som si predstavit este dlhsiu dovolenku :-D , uzila som si maleho synovca a este sme sa stihli vsetci podelit o nejaky zaludocny virus, vracanie a teplota, ale nebolo to nic vazne, len dvojdnova dieta a potom sa clovek nejako zaradi, len skoda, ked clovek dietuje prave na vianoce :-( za kratku dobu sme sa snazili toho co najviac povybavovat. dali sme zalohu hudobnej skupine, kameramanke a aj cukrarke, kde sme si vybrali aj torty. stihli sme ist na urad zaniest prelozene dokumenty a este aj za miestnym fararom s krstnym listom a dokonca sme sli na kavu a na zakusok aj s tym mladym fararom, ktory nas bude sobasit :-) na branici povedali, ze tu ozdobu mozu robit aj oni, myslim, ze nakoniec to necham na nich, nedalo sa to postihat chodit po kvetinarstvach a hladat nejake vyzdoby.. nakoniec musis najst aj ludi, co ti vedia spravit ikebanu na stol atd. co sa tyka obchodov, najskor su sviatky, potom su dovolenky a s prichodom novej meny bolo vela mensich obchodov zatvorenych, ze az do 16.januara, kym uplne nebude v obehu euro.. takze z tohto hladiska na vybavovacky uplne nevyhodne obdobie... mozno ty v januari viac stihnes :-) kedy presne ides?
Odpovedať
rospina: cauky,no tak toti verim,ze si este chcela ostat doma :-D vzdy sa tazko odchadza...no a ten virus ti teda nezavidim,ale aspom si sa tak neprepchala jedla ako ja :-N no strasne som sa napchavala a tak teraz chodim cvicit kazdy den,nech nevyzeram ako gula ]-( tak ste si aj v poho povybavovali to je teda super a to s tym fararom teda super,mamina hovorila ze on je strasne prijemny chodi ku nim do skolu ucit nabozenstvo,tak ho casto vydava... tak to super,ze na braniciach to urobia oni,lebo ani ja si nechcem zhanat nejaku firmu a nevies nahodou,ci uz to zacnu robit vecer pred tym alebo az v sobotu rano?lebo ja som si uz nakupila nejak ozdoby a mam predstavu ako to asi chcem a tak by som tam rada bola ked to budu vyzdobovat,ale v sobotu rano to tazko budem stihat,tak len dufam,ze by to uz zdobili v piatok vecer :-) a ozaj ako tam budete mat stoly do U? neviem este presne kedy pojdeme lebo cakam na svagrovu kym porodi,kedze budeme krstny,tak musime prist na krst a akurat dnes ma termin,tak uvidime ci sa malinkemu uz uraci ist von :-D a hned ako sa narodi,tak rezervuju krst a podla toho sa pojde
Odpovedať
ahojte babule..vidim,ze to tu nezanedbavate.. moni,rospina..my sme si nechali robit vsetky kvety v slnecnici..vratane ikebany na stol..a boli sme spokojni :-) a nestala nejak moc.. bam..no teda,to je ale zazrak,ze si sa nam aj ukazala..ze zijes.. smaily..no blahozelam..a som rada,ze si sa ukazala..hadam nam budes pisat castejsie :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?