Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
rospina: no tak to mas dobre vyriesene,nas farar tiez rozprava anglicky.ale na prihovory mam tlmocnicku. Ozaj ides robit o polnoci odcepcenie?ja budem mat taky subor normalne v nasich krojoch,tak ak by si chcela kontakt,zevraj chodia po svadbach a robia odcepcenie,moja mamina pozna jednu pani co je v tom subore....ja to chcem koli zahranicnim hostom nech vidia nasu tradisiu a kroje... :-) My budeme mat okolo 80-85 ludi...teda zatial
Odpovedať
..to uz bude na dohode..v kazdom hotely je o inac x-) ..ja by som nasu volbu nemenila, lepsie sme sa rozhodnut nemohli...taki ochotny personal som este nezazila, nic nebol problem..no a na Slovensku je to maly zazrak ..ako druha volba bola Dubna Skala kde mala svadobnu hostinu Sharin...maju krasne priestory a tiez ochotny personal
Odpovedať
monikac: oznamka su kupene z firmy na to specializovanej, z new yorku :-D potlac som si davala robit v martinskej reklamenj agenture, lebo ked som to dala tlacit na domacej laserovke, tak sa to tak supalo a nevyzeralo to dobre... mali sme rozlisene oznamenia (nepozvanym) a oznamenie s pozvankou, u nas nazvane pozvanka (len pozvanym) a poctivo som peciatkovala kazde jedno ... vcelku zaujimava zabava :) a clip-in mam kupovany cez ebay, ako drvivu vacsinu svadobnych doplnkov, vysli ma na neskutocnych 1400,- aj s dopravou... akurat rozmyslam, ci si nekupim jednofarebne v mojej povodnej farbe, lebo melir sa mi lubi len v lete.. na zimu volim jeden odtien :) dakujem za pochvalu ;-)
Odpovedať
sharin: no tak to super a veci na peciatkovanie si kupovala u nas alebo cez ebay? nemas nahodou link co si si kupovala clip in na vlasy? :-)
Odpovedať
pecatidlo s voskom tiez ebay :-D predajca na clip-in sa vola cliphair.ltd na ebay.co.uk .. aj slniecko ma od neho clip-iny
Odpovedať
sharinka ;-) ..ma pravdu, a som s nim veeeelmi spokojna..neskutocne ho vychvalila aj kadernicka a aj hostia..velmi prirodzeny x-)
Odpovedať
super dakujem vam za radu hned sa idem pozriet... :-) x-)
Odpovedať
mne dost splyval s mojimi, i ked moje vlasy musela kadernicka namelirovat podla neho a musela pouzit aj tmavo hnedu, lebo ja som trosku zle odhadla odtien, nie moc, ale trebalo mi stmavit...
Odpovedať
a ten pricesok sa neda farbit ze?
Odpovedať
to su prave vlasy, da sa nafarbit... ja len druhy chcem preto, aby som ho nemusela na leto zase odfarbovat... preto radsej mat dve sady, u mna teda letnu melirovu a zimnu hnedu :)
Odpovedať
da sa aj zehlit, natacat... vselico.. ja som mala na brcky tie klasicke babkovske kovove natacky :)
Odpovedať
..aj mne ich natacali..a velmidobre drzali cely vecer...dokoncasom ich 2x umyvala x-) ..ale snad este nieco preziju
Odpovedať
Článok sa načítava...
no pozeram ten pricesok na tom ebay toho predajcu nic mi tam nevyhadzuje..... :-( nemohli by ste mi prosim poslat link na toho prejcu alebo jeho reklamu?dakujem
Odpovedať
http://stores.ebay.co.uk/CLIPHAIR tutok je ;-)
Odpovedať
uz som poslala do IP ;-)
Odpovedať
jeeej uz som to nasla tak nemusite posielat....ma nadherne aj tie farby tam ma super..ja tiez na leto mam melir a na zimu mam tmavu,tak musim popozerat aka farba by bola najlepsia.... :-) slniecko a umyvala si ich normalnym samponom?
Odpovedať
...pouzila som normalny sampon..a 2x prezili ;-) nechala som ich volne susit a precesala som ich drevenym hrebenom so sirsimy zubami
Odpovedať
ja som dala aj kondicioner, lebo bez neho boli take drsne a kvalitou ine ako moje :) takze vzdy umyvam tak, ako som si umyla vlasy ja :) teraz mam tie bio sampony bez chemickych latok a hlavne bez silikonu a po umyti boli fakt super :) ... ja susim tak, ze polozim ich na uterak a prelozim druhou castou uteraku a tak odsajem vodu .. potom odkryjem a necham dosusit, tiez precesem, ale velmi jemne, aby som ich vela nevytrhla..
Odpovedať
..preesne ako sharinka, ale nepouzila som kondicioner
Odpovedať
to znie lahko dakujem vam.... ;-) :-)
Odpovedať
;-)
Odpovedať
a a nemate tu svadobne albumy??ci ja sa zle divam....zase :-N
Odpovedať
..veru nemame 8-) dobre kukas
Odpovedať
no caute stare zilincanky..sa to tu poriadne rozrastlo o nove nevesticky, ani nestiham oci ocit. Kde ste kto? :-D
Odpovedať
ahojte..no vidim,ze po par dnoch opat klebetite :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leatea, uz dlho si sa neozvala :-) chcela som sa ta spytat na tu bonitu. hovorila si,ze ste boli velmi spokojni. chcela som vediet, ci hraju cely cas a pustaju hudbu aj do pozadia, alebo robia dost aj prestavky.. na kamoskinej svadbe bola jedna skupina, ktora si urobila prestavku vzdy, ked sa kolo roztocilo a ludia sa zacali dobre bavit... :-( mame dat bonite zalohu na vianoce a chcem sa poinformovat co najviac, dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj rospina, leatea ti isto dala vediet, na Bonitu tu boli dobre referencie, maju ich zajednane este nejake kocky a lea si pochvalovala ;-) v tomto ide clovek vzdy do risku, treba sa spoliehat na skusenosti inych, ak ich nepoznas, alebo niekde zohnat ukazku z ich zabavy, hm? :-)
Odpovedať
no oni hraju tak ako sa ludia zabavaju..ked sa podava vecera,tak pustia jemny podmaz..a zahraju aj vonku,ak je tam nejake posedenie..zavisi od ludi,ako sa budu bavit..ak dobre,tak sa moze tancovat aj hodinu a pol..a nie moc,tak kludne mozu podavat veceru a po nej sa skupina opat pokusi stiahnut vsetkych na parket :-) my sme nakoniec zalohu neplatili,kedze som bola uz mimo a akosi sme na to vzdy pozabudli..ale maj nachystane peniaze pre istotu ;-) fifi..no nebola som tu cely den.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja nie, bolo dost prace a poobede sa ucim, lebo mame teraz pred vianocami este dve skusky :-(
Odpovedať
ja mam v utorok jednu dolezitu pisomku..tak sa ucim slovicka..a mam vikend na to,aby som si dostatocne rozsirila slovnu zasobu :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?