Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj peta...ani sa ti necudejme v tomto pocasi ]-( mohol by byt zase predlzeny vikend :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, po dlhej dobe som na skok... ja si robim predlzeny vikend Lindus, zajtra som si vzala volno :-D ale take studijne, v sobotu mam skusku.... uz nam zacali prerabat kupelku, takze mame doma bordelik... potom zdokumentujem a dam foto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja by som si tiez najradsej zobrala dovolenku, ale to by som musela este nejaku mat. Zuzi, tak to si date kupelku este red Vianocami, to je super.
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som naj isla niekde na kubu alebo hawai..proste do tepla :-) zuzi viem si predstavit ten bordelik...my sme uz boli ako tak a teraz ideme menit schody do vianoc tak zabava, a este nam prichadza vsetko co sme si objdenali ale dufam ze do vianoc to bude ok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jeej, tak sme vsetky pracovne vytazene. No Lindi, kym vam vsetko chodi, tak je dobre. My momentalne cakame na podlahu uz treti tyzden a uz sa mi to zda strasne dlho. Baby, pevne verim, ze budeme uz vsetky Vianocovat naporiadku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to dufam aj ja..peta my asi fakt musime spisat zoznam firiem ktore urcite nie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No jasne, alebo zoznam firiem u ktorych treba konat pol roka dopredu, aby bolo vsetko nacas 8-( Ja uz sa nad tym ani nerozculujem. Lindi da sa ten trh v Novom Targu lahko najst? Sme tam este nikdy neboli.
Odpovedať
Profilova fotka
jasne je to velke a bude tam milion ludi a aut :-) .....rovno ako budes vchadzat do mesta
Odpovedať
Profilova fotka
no dievcata, okna si nedavajte robit u Robstanu :-) dnes asi bude hotova kupelka a zajtra WCko, uz som volala skoro-svagrovi, ze ako to vidi :-D tak som zvedava na bordelik, ked dojdem domov :-| ale nech je to uz vsetko pekne na poriadku 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No Zuzi vy teda valite, to budete mat ozaj hotove za jeden den?
Odpovedať
Profilova fotka
Peti - vyzera to, ze ano, to nie je velke, je to malicka bytova kupelna... ked ju dnes oblozia, zajtra daju fugovacku a dorobia wc-ko... cez vikend pojdeme k nasim, tak to riadne preschne a od nedele sa valame vo vani vo vynovenej kupelni :-D teda taky je plan...
Odpovedať
leatea: no tak to si mala super stasticko,ja tiez nad tym rozmyslam kupit si z ebay,ale bojim sa ze nebudu sediet tak ako si predstavujem... :-| ale ak si vyskusam v salonoch viac druhov a tak aspom budem vidiet aky styl mi sedi a potom by sa to hadaj aj dalo.... :-) tebe sedeli fakt ako na teba site,boli velmi peknucke x-) ak ti nebude vadit mozes sem pridat co si skusala v ZA aspom pozriem co tam maju...dakujem ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte..no ja konecne mam par minut na to,aby som si sadla v praci a kludne vam napisala :-N zuzi..no uz sa tesim na fotky..kedze mas ten pekny obklad,tak to urcite bude vyzerat skvele x-) muma..ja by som sla tiez niekam na dovolenku..aj ked som na svk,tak si vobec neoddychnem :-S baby,ak bude spisovat zoznam,tak kludne poslite aj mne :-D ved,co je doma,sa rata :-D :-D :-D moni..ked pridem z prace,tak pridam..je fakt dobre skusit zopar typov siat a potom sa jednoduchsie vybera..ja nastastie nemam nejaky velky problem s tabulkovymi mierami,takze bolo dost v poho vyberanie siat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak konečne som sa sem dostala. Mali sme dlhodobý výpadok elektriny ]-( Ale našťastie ujo elektrikár nám to tu vyriešil... Zuzi, to je super, že sa vám robí tá kúpeľňa... V nedeľu som sa na váš obklad pozerala v Baumaxe. Je super. My budeme mať trochu podobný ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Jani, cez vikend sa mi neckalo, ale pekne od vas, ze ste na mna mysleli. Nam len v piatok o siedmej vecer tie dvere dorobili a isli sme na Zahorie, tak uz som sa ani nemala kedy pochvalit. Co ste sa nebodaj stretli v Baumaxe? Sa mi tak zda, ze sa pomaly budeme stretavat na takych miestach :-D
Odpovedať
jani..no aspon ste si oddychli..dufam,ze to bolo v praci a urobili ste si prijemnu prestavku :-D peta..pridaj fotku..su to nejake tie bezpecnostne dvere?
Odpovedať
Profilova fotka
Hej bezpecnostne, len musim najprv nabit baterky do fotaku a ked ju stiahnem, tak isto poslem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, tak to máš pravdu, že čoskoro sa začneme stretávať v stavebninách a v Baumaxe :-D Kati, no prestávka bola, ale teraz to aj tak musím dorobiť. Keďže moja práca sa nepočíta v hodinách tu odsedených, ale vo výsledkoch :-|
Odpovedať
no ja som uz doma..konecne..ale este rozmyslam,ze pojdem na jedno vysetrenie,len sa mi tam moc nechce 8-( jani..no ale hadam budes mat aspon lepsiu vyplatu,ked robis podla vysledkov..lebo zvacsa projekty byvaju inac ohodnotene :-)
Odpovedať
moni..fotky pridane..nie su to ale vsetky,co som skusila..zo salonu vanesa nemam,lebo som nefotila
Odpovedať
leatea: dobre ranko...dakujem za pridane foto super aspom mam prehlad co je u nas...dakujem.. :-) pacia sa mi dvoje ktore by som si ako tak vybrala a su to elegant stitch- model m1268 a tie prve zo salon amelia,take nieco sa mi paci,take jednoduche,ale tie tvoje co si mala boli aj tak najkrajsie ;-) dobre si urobila,ze si si ich kupila z ebay... :-) poskusam tu nejake saty v decembri a potom na rok na SK a uvidim co a ako a mozno sa aj ja odvazim si ich zajednan z ebay :-N ozaj a ako si ich prevazala na SK?nedokrcili sa ti moc,alebo si si kupila tu specialnu box co je na svadobne saty?
Odpovedať
ahojte baby..konecne piatok x-) moni..no som rada,ze sa ti paci aspon cosi :-) ale mas pravdu,pekne sa mi podarilo najst,len skoda,ze ich fakt nemali nikde na svk..a ako som ich prevazala? kupila som tie vakuove sacky a vysala ciastocne vzduch..a pekne do prirucnej batoziny s nimi..nic sa im nestalo..hned na letisku som ich davala naspat do vaku na saty a tak ich preniesla az domov ;-)
Odpovedať
leatea: no tak to super na prevoz...vidis to ma nenapadlo...dik za typ,ak bude treba,tak vyskusam ;-)
Odpovedať
ja som letela len par dni pred svadbou,tak som si ich dala do prirucnej,ved co potom,ak by mi stratili niekde batozinu :-N a co vsetko uz mate vybavene na svadbu?
Odpovedať
no to by bol teda poriadny trapas teda keby sa ti stratil kufor!! :-o uz mame tia zaklady ako sala,dj,foto,kamera a tlmocnik a uz si kupujem nejake tie ozdoby cez ebay,uz mam zopar veciciek doma,tak som rada.. :-)
Odpovedať
a co pozvanky?
Odpovedať
no to este veru nemame a ani sme neboli este pozerat..vieme aku mame predstavu ale neviem ako to spravit kedze budeme mat pol hosti slovakov a pol skotov,tak neviem ci to dat spravit tu alebo na SK...domov idem az vo february,tak potom asi pojdeme pozriet to by malo stacit nie ked svadba je v auguste??
Odpovedať
no urcite daj urobit v oboch jazykoch..a potom to rozposlite..do augusta casu dost,ze :-D a kde budete byvat po svadbe?
Odpovedať
no to este nevieme ...asi sa budeme zase stahovat do Edinburghu,tam sme byvali 4 roky a odtial je aj moj nastavajuci a aj jeho rodina tam zije blizko,ale on by chcel ist byvat na SK no ale neviem ako by to mal z pracou no uvidime a vy kde v Londyne byvate a kolko tam este planujete ostat?
Odpovedať
my sme v zapadnom londyne..zatial netusime kolko tu budeme..to zavisi od roznych veci,ktore este ani nenastali..ale urcite nie viac ako 10 rokov..ja by som bola najradsej,ked len nejakych 5..no ktovie ako to bude.. a aku profesiu robi tvoj nastavajuci? vies aj po slovensky?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?