Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
no my zas mame v rodine rakovinu prsnika :-|
Odpovedať
Kati, tak nech ťa to rýchlo prejde... a ten žalúdok nech ťa veľmi nehnevá, to musí byť hnusný pocit :-( ozaj to sa nedá úplne vyliečiť?
Odpovedať
uz som na manzelovom pc..moj sa preinstalovava.. bam..jedine operaciou..z takychto somarin zial vznikaju aj rakoviny :-S takze pravidelna kontrola musi byt 8-(
Odpovedať
no teda, nie veľmi veselé správy... :-S tak nech všetko zlé ide čo najďalej od vás ;-) čo máš s PC?
Odpovedať
hadam ano.. cosi sa mi tam pcha..a robi bordel..okrem toho,ze som nasla jedneho trojskeho kona..tak sa mi tam cosi zacalo instalovat..aj ked som to povyhadzovala zo vsetkeho..mozno nejaky program to zaniesol..kedze som cosi instalovala..
Odpovedať
ja som tiez minule cistila PC a odnistovavala blbosti...pomohlo to
Odpovedať
luko..no mne to nepomohlo..aj ochranu som sprisnila..a figu pomohla.. trojana vyhodilo..ale aj tak sa tam cosi naslo ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
ja som tam mala kopec blbosti naistalovanych....
Odpovedať
no ja nemam vela..lebo ja to pravidelne kontrolujem..a v pohode odinstalujem,co nepotrebujem..a navyse som preinstalovala pocitac par mesiacov dozadu..
Odpovedať
no technika vie poriadne potrapit
Odpovedať
u nás sa o tieto veci stará manžel ;-) vždy ma vie ponaháňať, že čo som si to posťahovala a podobne... ja sama koľkokrát neviem, odkiaľ sa to tu vzalo :-N
Odpovedať
u nas je manzel technicky absolutne nezrucny, ked sme kupili nove LCD a DVD...tak kto si myslite, ze to cela spojadnil, poprepajal kable, isiel kupit HDMI kabel, navolil vsetko....no ja :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja si davam teda riadny pozor,ze co mam v pc..mozno to bude tym,ze informatiku som sudovala..tak mam k tomu aspon trocha pozitivny vztah :-D
Odpovedať
kati to je dost vyhoda mat za manzelku informaticku x-)
Odpovedať
no hej..len keby ten vyvoj nesiel tak rychlo dopredu :-D
Odpovedať
Mati, ty sa nezdáš :-D
Odpovedať
jasne bam...vsak ked sa nieco oplati... :-D
Odpovedať
ale zas mat niekoho doma,ci sa vyzna do techniky je uplne super :-D
Odpovedať
to áno Kati... babuľky, nečítali ste niektorá knihu "Súmrak" (Twilight)? Vraj je straaašne dobrá (ak máte radi trošku napätia a tajomstva) a neviem, či ju mám chcieť od manžela na Vianoce :-)
Odpovedať
necitala... teraz citam Hawkingovu Strucnu historiu casu ;-) sa chystam o chvilku do postielky citat :-)
Odpovedať
bam..ja som necitala..ale znie zaujimavo :-)
Odpovedať
to znie zaujímavo, niečo na rozmýšľanie viacej, hm? ;-) na ťažšie čítanie musím mať nádadu... a hlavne čas hehe tak dobrú nôcku, Mati
Odpovedať
bam: prave ze Hawking to pise pre laikov, takze clovek konecne pochopi, co sa mysli pod pojmom cas je relativny :-D dobru nocku bam ;-)
Odpovedať
ja este pozeram stvrtu seriu Lost
Odpovedať
no ja budem dlho hore..kym vsetko bude tak ako chcem ja :-S
Odpovedať
som prvy krat spocitala svadobny rozpocet, tak aj s maminim prispenim okolo 200tis. 5O ludi :-|
Odpovedať
ale je v tom vsetko od mojich samodrziek az po zakusky
Odpovedať
vlastne este nejaki ludia dosli vecer tak asi 55 ludi
Odpovedať
dobru nocku kati ;-)
Odpovedať
luko..no my sme to presiahli..zial :-S uz mam aspon mozilu nainstalovanu..aspon cosi..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?