Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Huh baby ale pracujete, az sa tak prasi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano vsetky makaju....mne sa ale nejak nechce poobede ucim tak si to vynahradim :-D
Odpovedať
ahojte babule..tak uz som na svk..len som dost unavena..ale zas troska zmeny prospieva :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati a co vybavujes? Uz mas video?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, vie mi niekto poradit, kde v Ziline, al. v Martine dostanem zohnat navleky na stolicky so zelenymi maslami?
Odpovedať
peti..video uz je doma..aj pozrete..ale este nejake behacky..ako rano navsteva zubarky,potom nejake tie nakupy a navstevy..takze je toho dost :-N majo..pri dovadle je jedna svadobna agentura,ktora ma aj navleky..skus sa tam informovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
A este je reklama na svadobnu agenturu vo vyklade kvetinarstva Maja - Farska ulicka
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, je tu niekto? :-)
Odpovedať
ja som tu ... sem-tam odbieham do kúpeľne, lebo periem v rukách... napadlo ma - zajtra kam pôjdeme? aby sme dlho nehľadali, tak by sme mohli dať najeké tipy vopred, hm? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Barborka, aj ja by som veru mala cosi oprat - asi nejake spodne pradlo :-D ale vyvalujem sa na gauci, muza mam na futbale, tak mam ticho a klud :-D zajtra by sme mohli ist do Royalu, ako vzdy ;-) je tam dost miesta, alebo mozeme ostat aj v pizzerke Carolina 8-)
Odpovedať
hej, dnes som čítala bilboard keď som išla trolejom do práce, že je futbal... no môj polovičiak je ešte v práci pre zmenu :-( ja momentálne avivážujem :-D a už len vyvesiť potom... veď som sa k tomu dokopala skoro po týždni :-N no Royal ako vždy ;-) už nás hádam aj budú poznať...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no a snad sa tam zlepsila aj obsluha medzicasom :-D :-D :-D ten moj muzo chodi na futbal, ked sa hra s niekym zaujimavym, kedze robia futbalistom stranku, tak ich aj moralne podporuje ;-) dnes som bola s mojim skoro-svagrom v Baumaxe kvoli tym kachlickam, bola som zvedava, ci nie su nebodaj nejake nekvalitne, ked su sa dobru cenu a potesil ma, su keramicke a relativne v pohode ;-) takze vecer meriame kupelnu a asi ich do konca tyzdna kupime, kym su v akcii 8-)
Odpovedať
ano ano treba využiť akciu ;-) keď sa oplatí a hlavne páči... však do kúpeľne toho nebude veľa, nie? to je milé, že skoro-švagor :-D a nedala si maželovi ešte návrh na vlastnú internetovú stránku - vašu? mojej kamarátky - sestry - manžel 8-) to študuje v BA a straaašne ho to baví... ale teraz na internete nájdeš fakt všetko...
Odpovedať
Profilova fotka
no skoro-svagor, svagor bude az na buduci rok :-D ono sa to nezda Barborka, ale potrebujeme cca 20 m2 na kupelku aj WC... takze to "zozere" dost tych kachliciek, ale chcem to este raz pre istotu premerat ;-) ako sa hovori: dvakrat meraj a raz strihaj :-D o internetovej stranke mozno neskor, manzo nestiha ani tie od klientov, ma toho teraz vela :-(
Odpovedať
Zuzi tak to hej, treba radšej dvakrát premerať ako dvakrát kupovať ;-) ani by som nepovedala, že to je tak veľa ozi, tvoja segra sa tu dlho neukázala... nestíha? či až po novom roku začne "naostro-príprava"? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
segru asi vycerpava nova robota :-D ale vravela som jej o zajtrajsku, aby ste vedeli, ze sa za seba nehanbime a vravela mi, ze by prisla ;-) tazko povedat, co si este naplanuje na zajtra, ale mozno sa spoznate aj osobne ;-)
Odpovedať
to by bolo super, keby prišla... ak ste obidve take ukecane ;-) :-p tak neviem, či sa niektorá dostaneme k slovu :-D :-D ale nie... teším sa na všetky babenky... ona robi u vas v praci? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
nejak to tu blbne :-| Ano Bam, robime spolu, teda ona so mnou od septembra ;-) a na call centre musime mat dobru slovnu zasobu, ale pustime k slovu aj inych :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
hej aj strecha blbne... jaaaj, tak už chápem... call centrum, tam sa musíš vykecať aj z nemožného, čo? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no dnes som absolvovala asi najdlhsi hovor v mojej kariere... kolegyna mi prepla jedneho pana, co potreboval poradenstvo a "kecali" sme hodinu a desat minut :-N skoro mi odpadlo ucho a odisli hlasivky :-| navyse mu musim este kadeco vypocitat a zaslat, no proste parada... inak mam svoju pracu rada :-D
Odpovedať
Zuzi, všimla som si, že máte krásnu orchideu ;-) ja som kúpila manželovi na narodky bielu, ale my sme ju presadili do väčšieho kvetináča (do špeciálnej hliny na orchidey z baumaxu) a do týždňa jej zo 6 kvietkov ostali 2, a teraz úplne opadla... ;-( ja sa bojím, že či sme jej nejako neublížili... ale lístky ma krásne zelené... ako sa o tú vašu staráš, keď je taká krásna a vyhnala nové kvety? (podľa obrázku vyzerá) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bam : dakujem, tato je moja pycha :-D mam este bielu aj cervenu, len ich chcem odfotit za denneho svetla a potom ti poslem ukazat... ja som orchidei vobec nepresadzala... podla rad tety zo Slnecnice ma rada skor suchsie prostredie, cize polievat raz za tyzden staci, nechat v priesvitnom kvetinaci, lebo korene maju radi svetlo a tie korene, ktore prerastu cez kvetinac a trcia nechat tak, to ako keby vyplazovala jazycek ;-) ked odkvitne, je dobre odstrihnut stonku na stvrtom az piatom ocku, aby mohla vyhnat nove vyhonky... niekedy ma vegetacne obdobie aj 4 mesiace, ked su listy zelene, mala by byt OK, len ju asi "zarazilo" to presadenie... niekedy menej je viac ako viac :-)
Odpovedať
=-) no môj manžel sa ako veľký pestovateľ rozhodol, že v tom priesvitnom kvetináči má strašne málo miesta (ale to tam fakt bola natlačená doslova), tak sme ju presadili. Polievame ju raz za dva týždne - samozavlažovací kvetináč to istí - a listy jej kropíme destilovanou vodou, ja som čítala, že má rada vlhký vzduch (nie zem). Tak ju teraz skúsime odstrihnúť, keď už vlastne skoro schne tá stonka... možno vyženie novú :-) to by ma potešilo. Som zvedavá na tie tvoje ďalšie krásky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no Barborka, mne vravela kvetinarka, ze ten kvetinac je tak akurat a ze zatial si vobec nemusim lamat hlavu presadzovanim a to ich tam mam tiez uplne natrepane :-D poslem aj foto kvetinaca, ak chces ;-) listy vobec nerosim... mam ich na parapete na okne, aby boli na svetle, viem vsak, ze im skodi dlhodobe slnecne svetlo i ked maju radi svetle prostredie... zalievam ich do misky ale aj trosku zhora, aby ta voda stiekla po tej hline smerom dole.... a raz za dva tydzdne prihnojim tekutym hnojivom na orchidejky ;-)
Odpovedať
Zuzi, ty si riadna pestovateľka ;-) ok, takže keď dostane naša orchidejka kamarátku, tak ju nechám v pôvodnom stave... a uvidíme. inak na nete nájdeš fakt rozdielne možnosti pestovania... aj presádzania a pod.
Odpovedať
Profilova fotka
to mas pravdu, mam doma knizku o pestovani kvetov - tych bytovych :-D dostala som od svokry :-p a tam je pisane zas nieco insie ;-) tazko povedat, co je vlastne spravne :-D idem uz koncit, prisiel manzo z futbalu, tak ideme na tu kupelnu,snad to dobre pomerame :-D zajtra si poklebetie nazivo x-) tesim sa.
Odpovedať
aj ja, brú noc ;-)
Odpovedať
no vy tu takto klebetite :-N ja zas cumim svadobne dvd..kedze chcem rozposlat po rodine..je celkom dobre 8-)
Odpovedať
klebetíme Kati... o kvietkoch :-D zajtra donesieš fotos? =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?