Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Takže viac-menej tam budeš len prespávať, že?
Odpovedať
asi tak..ked ten cas na svk je tak kratky zvacsa,ze sa neda robit vela toho..hlavne,ked je to tak daleko medzi nasimi a jeho rodicmi..
Odpovedať
Profilova fotka
Ja to poznám veľmi dobre a to som tu stále a nestíham chodiť k našim. A bývajú bližšie, ako vaši... Takže to viem pochopiť ;-) Tak pre dnešok sa aj ja už lúčim. Bežím konečne "domov". Pekný víkend. A v pondelok určite dám nejaké foto z krstín 8-)
Odpovedať
pekny vikend prajem ;-)
Odpovedať
cauky, cauky, je tu niekto? ja len na skok!
Odpovedať
ahoj evi..ako sa mas?
Odpovedať
ide to- soms a zase zabudla na internetovej poradni pediatra, heh..zhodou okolnosti ju robi moja najsamlesia detska lekarka na svete:-) alebo aspon v sirokom okoli. a ty co??
Odpovedať
no my veceriame..dosiel manzel..tak rozmyslame,co budeme robit..
Odpovedať
neviem, ja som na nete, Kika spi v spalni a Romčo na gauči:-)
Odpovedať
a co planujes na vikend?
Odpovedať
jaj, ja neplanujem uz asi nic - lebo to sa ani neda teraz pri nej..vzdy sa nieco zmeni..lebo prave spi, lebo akurat ochorie, lebo Roman musi necakane do prace..atd..Ale asi konecne domalujeme obyvku. Dnes sa vobec nedalo,s tale vykrikovala: daj mi hrniec, daj mi tetec..(kyblik s farbou a stetec)..a bola neodbytna ako malokedy byva. A ty?
Odpovedať
a kedy sa stahujete do teplicky? my asi pojdeme na vystavu..ak sa podari teda..
Odpovedať
Článok sa načítava...
vystava coho?? Neviem ti povedat, kedy..stale sa nedari s tym pohnut razantnejsie, aby sme mohli s mimcom fungovat bezproblemovo aj v Teplicke.
Odpovedať
o ludskom tele..ale uvidime teda,ako to dopadne..lebo zatial je volne len v nedelu.. nema sa kto o malu starat? a ty este nepracujes,ze..
Odpovedať
nie, nepracujem este a bojim sa, ze v ZA ani tak rychlo nebudem po MD:-( O malu sa nema kto, okrem nas a v podstate riesime stale dva problemy: ked su peniaze, nie je cas a opacne.
Odpovedať
dobre ranko babule.. aha..nemate tam ziadnu rodinu alebo nejaku skolku?
Odpovedať
ahojte manželky ;-) tak som sa sem konečne dostala aj ja... ospravedlňujem sa za absenciu... vidím, že ste si už predbežne domýšľali, že čo som vám chcela povedať, však? :-D ste zlaté... síce na Kanárskych nám bolo úžasne spolu ;-) po návrate mi prišla "mrcha", takže zatiaľ ostávame dvaja... asi je to zatiaľ tak, ako to má byť. ale pohli sme sa v inej veci... tento piatok sme podpísali pred-kúpnu zmluvu na pozemok! :-D x-) preto sme mali "rodinnú poradu" aby sme sa dohodli, či nám naši požičajú peniažky na časť ceny, alebo máme vybavovať hypotéku na nie veľkú sumu... teraz vraj na prvú hypotéku v živote dávajú aj štátny príspevok, tak by sme to chceli využiť až keď pôjdeme stavať a bude sa jednať o väčšiu sumu =-) myslím, že je to fajn možnosť získať št. príspevok aspoň niečo od nášho štátu... takže stretko je 30. 10. ako vždy pred Carolinou? super, už sa na vás všetky teším... :-D Jani, určite dones fotky z krstín... a teším sa, že s domčekom už pekne začínate... Zuzi, idem teda kuknuť ten obklad, čo ste doňho zamilovali s manželíkom... Matka, bola si krásna nevestička! Nádherné fotečky... ... no však pokecáme vo štvrtok... netreba niečo vopred zajednať? :-D pre istotu... hehe
Odpovedať
ahojte krasky, bamulka vdaka...podobny probel u nas..mne sice nedosla mrcha ale lezim doma s virozou a horuckoua to somm sa tesila, ze plodne dni cez vikend, bo tyzden u nas na snazilkovanie nejasny, ked workoholik chodi neskoro...
Odpovedať
Ahoj luko, a už teda plánujete rozšírenie rodinky? my to zatiaľ dobre počítame, keďže sme ešte dvojčlenná rodinka :-D ... aj keď po chorobe je to vždy posunuté... tak ti prajem, nech sa rýchlo vyzdravieš! detičky si v škole zvykli na tvoje nové meno? hm, s tým workoholikom to poznám aj ja... ale čo narobíme ;-) zo vzduchu sa nedá vyžiť
Odpovedať
ano zvykli...musela som si ho prepisat aj na dverach :-D bamulka..presne tak, je to tazke ale potom pracovat na rodinke, no snad sa to do roka podari, nechcem to moc znasilnovat.
Odpovedať
na dverách, na schránke u nás doma a v práci kým mi ho opravili v systéme... som sa načakala |-| ešte aj dnes sa do niektorých aplikácií prihlasujem ako Tichá... aspoň nezabudnem, ako som sa volala skoro 25 rokov ;-) my by sme sa chceli začať "snažiť" o bábätko na bud. rok... ak nám to bude požehnané, tak budeme šťastní. sice sme pár mesiacov po svadbe začuli kolovať po rodine chýry, že už čakáme, ale nebola to pravda... je pravda, že som pribrala od svadby :-| ale to z toho, že mi je s manželíkom dobre :-D my sme nechceli hneď po svadbe bábätko... chceli sme si jeden druhého vychutnať a ja som sa bála aj kvôli práci, keďže som mala zmluvu na dobu určitú... takže zatiaľ počítame a počítame a zatiaľ nám to našťastie vychádza... ale ak v najbližších mesiacoch nevyjde, nebudme smutní z toho x-)
Odpovedať
...ahojte :-) Luko bola si prekrasna x-) aj fotky mate nadherne, tesim na dalsie....Tomas odviedol super pracu
Odpovedať
slniecko, a ty kedy pridáš fotky? nech sa pokocháme :-D
Odpovedať
slniecko, vdaka, ano je to skvely fotograf aj clovek, dam si u neho spavit aj sukromne foto ako prekvapenie k 1. vyrociu pre zlatika :-)
Odpovedať
čaute, tak aký je prvý víkendový deň uvás? my sme úspešne domaľovali obyvku, kým Kristínka spala a dokonca aj upratať sme stihli..:-))
Odpovedať
tak moj je postelovy lezim a dopujem homeopatikami :-(
Odpovedať
ja s malou sa tiež ešte doliečujeme..ale dá sa. už je to zase lepšie ako včera. Som ti písala niekoľko strán dozadu, pochvalu na vaše fotky..fakt pekné!
Odpovedať
dakujem :-)
Odpovedať
polovička ti kedy príde z práce?
Odpovedať
no nastastie v sobotu nepracuje...este to tak, to si moze rovno balit kufre :-D je doma, kuka futbal a vari mi cajik :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?