Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Violet, aj my sme malovali, ked nam vymienali okna pred cca mesiacom , uf, esteze to mame uz sa sebou :-D pridala som ten obklad do albumu na modrej streche :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte manželky :-) som len na skok... Pozerám, že tu vo vzduchu visí nejaké prekvapko, čo Bam... :-D No neviem, ale začinam skromne tušíť o čo así pôjde.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Veronika ;-) a co asi tusis? lebo ja len jedinu vec.. ked boli na tych Kanaroch :-p mozno k nim prileti bocian x-) ale neviem, ci sa nemylim....
Odpovedať
fifi..no to mas dobre..som zvedava,co nam ostane na zajtra :-D pekny obklad..s mi celkom paci.. evi..a kedy sa stahujete? nika..ahoj..no skus povedat,ze ake :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no Kati, mal byt zeleny obklad a bude fialkovy :-D ale to len mozno... zatial zvazujeme
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Zuzi, Kati... ;-) No práve, či z tých Kanárov za nimi neprletel nejaký KANÁR v podobe bociana :-D Ak je to tak, normálne sa tešim za nich... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sama som tiez zvedava, lebo sa Bam uz neozvala :-p
Odpovedať
ja mam rada fialovu :-D nika..no mozno.ktovie..
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dúfam, že sa čoskoro dozvieme, že čo a ako.... :-p Tak zatiaľ sa majte krásne, musim sa venovať mangelovi po 2týždňoch, čo bol preč... :-p ;-) Pekný večer.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny vecer aj tebe Nika ;-) ja som tu sama a este nejaku hodinku budem, kym neskonci futbal ]-( Kati, ja mam tiez rada fialkovu a paci sa aj muzovi :-D uz som si kupila aj fialkovu orchideu :-D
Odpovedať
nika..pekny vecer ;-) fifi..neboj..budem tu este..kedze hladam cosi na nete.. potrebujem nejaky ozdobne oramovanie fotky..idem dat spravit svadobnu fotku..a rozposlat.. mne sa hrozne paci aj cervena..a tak hadamr az bude cervena kuchyna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to je dobry napad s tou fotkou ;-) ja som uvazovala, ze si dam zvacsit jednu zo sepiovych fotiek a ta bude mat nejake cestne miesto v spalni :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
nemate ziadnu velku fotku?
Odpovedať
Profilova fotka
zatial nie, lebo sa neviem rozhodnut, ktora to bude :-D
Odpovedať
pekne..no my musime este pockat na dalsie fotky..
Odpovedať
Profilova fotka
uvidis, ze to bude tazke :-D tvoj muzik este praxuje? ;-)
Odpovedať
uz je doma..ale ja sa venujem este tej fotke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, tak to je super tolerantny ;-) aj ten moj je, vie, ze tu zavislakujem :-D tusim uz skoncil futbal, prehrali sme 2:1 takze bude Zilina smutna
Odpovedať
aha..no to bude mozno aj bordel v meste.. ja sa hram s tou fotkou a je to celkom sranda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak mi potom posli mailom na inspiraciu a ked sa budes velmi v UK nudit, mozes urobit aj mne nejaku peknu :-D
Odpovedať
no mozno ukazem,ked budem v ziline..
Odpovedať
ahojte :-) kati ty si taky PC expert, nemas skusenosti z uschovnou.cz? poslal mi fotograf fotky,s tiahla som ich, su vo formate ze explorer...a neda mi to otvorit...
Odpovedať
explorer? to co je za format :-N
Odpovedať
no internet explorer mam ulozenu ikonu a format je RAR
Odpovedať
ale uz googlim asi nemam nainstalovany spravny program an otvorenie
Odpovedať
a ked vojdes do suboru,tak aku priponu maju fotky?
Odpovedať
vobec sa mi nedaju otvorit...ked otvorim subor, zacne mi otvorit internet a nic...idem skusit najst na to nejaky probram na priponu rar
Odpovedať
ze vraj WinRar
Odpovedať
no je to podobny program ako zip..treba ti instalacku na to ;-)
Odpovedať
hotovo idem pridat ;-) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?