Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
tiez sa pridavam k zberatelkam :-D mam doma aj svadobne saty :-D :-p inac..ja som cistila topanky vanishom..a trocha to zislo..kedze musia este cosi vydrzat.. luko..ja som mala dva rozne zavoje a velmi rychlo som predala ten jeden..takze skus dat do bazaru,ze predavas nepouzity.. dokonca aj spodnicku som rpedala,kedze bola nejaka chyba v doruceni a tak som dostala dve..
Odpovedať
Ahojte babuľky, Ešte si ma pamätáte? Mala som dlhý výpadok. Ale som späť. vidím, že ste sa všetky dovtedy single povydávali, takže gratulujem a idem kukať fotky:-))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Evi, no vitaj tu po dlhom čase... ;-) Ako žiješ, a čo máš nové? Fakt si sa tu dosť dlho neukázala, kde si sa túlala?
Odpovedať
Ahoj Jani, to je nadlho..nejako nevychadzal absolutne cas. Zijeme celkom OK, blizi sa nam prve vyrocie sobasa (!!!) leti to ako dive, Kristínka bude mat o mesiac 2 roky uz. A ty ako?
Odpovedať
Profilova fotka
wáw, už aj vás čaká výročie. To je strašné, ako to rýchlo letí. Kristínka už bude riadna slečna ;-) No my stále riešime náš domček. Už máme stavebné povolenie a teraz chceme budúci týždeň vykopať a zaliať základy. Tak snáď sa nám to podarí :-N A vy kedy plánujete to sťahovanie do Tepličky? Teraz sme tam s drahým chodili dosť často, keďže sme tam riešili kopu vecí na stavebnom úrade :-|
Odpovedať
Ach ani nevrav o stahovani..neviem,a ko to cele nakoniec bude. Sme hrozne rozlietaní stále, nie je kedy nic poriadneho urobit:-( ale bude to nutne , ved malu idem tam nahlasit v do skolky- o rok musi nastupit. Ako ste oslavili papierove vyrocie??
Odpovedať
Profilova fotka
Evi, naše výročie bolo úplne skvelé. Oslávili sme ho návratom na miesta činu spred roka a večernou romantikou pri svadobnom DVD a vínku :-D Ale bolo to nádherné pripomenutie. Ani sa mi nechce veriť, že už odvtedy ubehli ďalšie dva mesiace :-| A malú ideš dať do škôlky do Tepličky? Tak to máte aspoň skvelý dôvod na návrat späť ;-)
Odpovedať
no Jani, nemam kde inde ju dat, kedze tam asi ideme byvat..ak ma neslahne o par mesiacov na to a neodidem niekde do tramtarie:-)) tiez som myslela, ze pojdeme na veceru tam, kde sme boli pred rokom na svadobnej oslave.
Odpovedať
Profilova fotka
Evi, neboj, nikdy to nie je tak zlé, aby to nemohlo byť ešte horšie :-N Inak, je krásne pripomenúť si to tak úplne naživo... Oživí to všetky krásne momenty x-)
Odpovedať
ja som DVD este ani nevidela..mozno si to necham na to vyrocie..je to take blbe- ideme oslavovat prve vyrocie a zijeme spolu 7 rokov. hihi. cele je to popletene. Takze Jani idete stavat vo velkom, bud. rok dostaviate, nastahujete sa a motzte plodit potomstvo, hihi
Odpovedať
Profilova fotka
Presne tak, ideme vo veľkom stavať... a dúfame, že budúci rok sa už sťahujeme, lebo teraz je to na nervy :-( No a s tým potomstvom... Ja dúfam, že ho splodíme ešte skôr, než sa nasťahujeme. No uvidíme,či sa niečo pošťastí :-N
Odpovedať
jej, vazne? tak sa ti splni dalsi sen:-) Vela uspesnych pokusov budem priat:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte babule..som dola..ale len na chvilku..caka ma dnes matika.. vio..no rada ta tu vidim..kedy nas prides pozriet?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Luko, som velmi rada, ze vam to vsetko vyslo k plnej spokojnosti :-D Tesim sa na foto. Ja som bola tiez prvy tyzden po svadbe pekelne unavena, lebo sme mali este vselijake vybavovacky. Murinko, s tymi krstinami som vas predbehla. My sme krstili uz tento vikend a s menom nebol ziaden problem, asi zalezi od toho, na koho natrafis. Violetka vitaj spat medzi nami ;-)
Odpovedať
ahojte..dnes mame opat krasny den,aj ked chladny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Peti, tak vy ste šikoví ;-) A je skvelé, že ste nemali problém s tým menom. Fakt záleží asi na tom, na koho natrafíš :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha aky host k na privital, vitaj spat Violet :-D
Odpovedať
som domaaa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja Kati :-D zatial iba s Fifi, muzika mam na sluzobke v BA
Odpovedať
moj pracuje..a netusim kedy pride :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja to netusim :-N takze si tu mozeme popisat ;-)
Odpovedať
no super..co vecer planujes?
Odpovedať
Profilova fotka
ani netusim, treba cosi pozehlit a uzijem si klud, mozno cosi dopisem do bakalarky, dnes som mala tazky den v praci, tak budem vegetit ;-) a co ty?
Odpovedať
aj mna caka zehlenie..ale sedim pred telkou a cumim film radsej..
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez :-D leniva som :-D 8-)
Odpovedať
ale aspon ponozky y som mohla poskladat :-D ved zehlit mozem aj zajtra..zas to urobim asi tak,ze poskladam vsetko,co si myslim,ze nebude treba zehlit..a tak mi ostane nejaka tretinka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to robim tiez casto - pozeram, ci je to moc pokrcene :-D dnes ma dost boli hlava, asi zly tlak, alebo sa blizi skarede pocasie :-(
Odpovedať
ahojte :-) mam dlhsiu absenciu... takze dodatocne dakujeme za pochvalu dovolenkovych fotiek ;-) som rada, ze sa tu Evka ukazala po teda dlhej dobe... veru som nedavno na teba Evi myslela... som rada, ze sa mate dobre x-) ... no my ideme momentalne zvolat "rodinnu radu" ohladne ... vsak potom napisem, nech ste zvedave :-p ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baaaaaaaam - uz si ako Katka, riadna tajnostkarka :-D tak tu cakam, co zvolavate, ja som straaaaaasne zvedava :-p
Odpovedať
... a Katka este nedala vediet tajomstvo? Ja ze som ho prepasla... som sa sem vobec nemohla dostat posledne dni :-( normalne abstak clovek ma... hehe
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?