Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
a to spravili externistom??? no vies..ja sa chystam este na jedny statnice..preto som sa dala na matematicky kurz..
Odpovedať
Profilova fotka
ano externistom, v CA je len externe studium, denne len v BA :-| tak ked ta to tak bavi, tak prid urobit aj za mna tie moje :-D bakalarku si obhajim, o to sa nebojim, ale to ostatne... no co si vymyslela na varenie?
Odpovedať
tak som psat, zavislak siel pozerat futbal :-D
Odpovedať
oprava:spat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zaaaaaaavislaaaaaaaaaaaaaaaak :-D skoro ako my :-D
Odpovedať
no to je dost blbe..taky pristup od nich..mam pocit,ze si myslia,ze aju tupych studakov :-. 8-( na varenie? nic zatial..nic ste neporadili..
Odpovedať
Profilova fotka
cakam, co poradia ini, aj ja sa rada inspirujem :-p
Odpovedať
tak radte =-) luko..co dobre sa da spravit na obed? =-)
Odpovedať
kati...juj, mesiac pred svadbou absolutne absentujem v kuchyni =-) =-) =-) ale recepty.sk to istia :-D
Odpovedať
ale napr. kuracie prsia domdne videla, opiekol,na to nivu, na to este platkovy syr a dal zapiect na panvicu,kde mal asi podla mna nejaku smotanovu alebo smotanovo.syrovu omacku, vyzeralo to mnamka, musim vyskusat, len tu omacko som nestihla,t ak najdem nejaku na nete
Odpovedať
no syr mam rada..a s kuratom moze byt..len dnes sme mali paprikas na obed..tak cosi ine na vikend.. cosi s rybami..alebo nejake dobre slovenske jedlo..len nie bryndzove halusky..bryndzu tu nemaju :-S
Odpovedať
takja zralocie filety pokvapkamolejom olivovym, dam tam paradajku,por,papriku, dva platky citrona, zabalim do alobalu a dam na 20 minut piect a hotovo, iny recept zatial na ryby nemam :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no v obale som este nic nerobila..teraz ma napadla zivanska :-p tak skusim teda cosi take..len najst vhodne zemiaky na to musim..kedze tu maju take hnusne..
Odpovedať
fakt?toby sommala proble, moja najlepsia vecera su uvarene zemiaky a kysle mlieko :-D zemiaky mozem jest aj kazdy den
Odpovedať
no tu su take biele divne..len tie salatove su ako nase..a vhodne na salat..lebo tie ich sa rozpadavaju :-N
Odpovedať
a co potom jedia...ryzu :-D ?
Odpovedať
fast food :-D mc donald a podobne veci..
Odpovedať
no teda...nezavidim, ja v mc donalde zvladam akurat kuraci salat a zmrzlinu
Odpovedať
no ja chodievam radsej do kfc..tam aspon cosi..a inac este tak gregs..ale to tiez len obcas..kedze ja musim byt opatrna so vsetkym,co jem..
Odpovedať
ano ja tiez ked uz tak radsej kfc
Odpovedať
ale na nasu domacu kuchynu to aj tak nema :-D
Odpovedať
kočky tak som to zvládla... kuk na fotos z Gran Canarie 8-) /ak chcete samozrejme/ http://picasaweb.google.sk/b.jagnesak... malo by to ísť otvoriť, je to verejný album ;-) ...a dobrú noc, ja som teda unavená... |-|
Odpovedať
bam..no super ste to tam mali..urcite mate skvele zazitky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeej Bambulka, to je parada. Uz si si vobec spamatala z toho ze si spat?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte bam fotky su uzasne ...a na rano v tejto tme je to dobra terapia....citila som sa ako by som tam bola sama. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Barborka: skvele fotky, muselo byt uzasne... ;-) aj ten apartman vyzeral vybore, uf taaa postel :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Barborka, tie fotky sú úžasné... ;-) V tom piesku by som sa aj ja dokázala vyblázniť, len potom by bolo ťažšie ho zo seba striasť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ako sme sa tu dnes rano vsetky stretli ;-) Este Lea musi prispiet.
Odpovedať
ahojte..tak aj ja sa pripajam malym prispevkom..ze uz len jeden den a mame zas vikend x-) sa tesim..
Odpovedať
zdraviiiim
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?