Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
musim sa spytat polovicky ako sa to vola ... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ak ste spokojni, tak by sme sa tam skocili pozriet aj my. So securidom sa mi uz moc obchodovat nechce.
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, keď budem zariaďovať dom, tak mi budete dávať kontakty na firmy, ktorým sa mám vyhýbať :-D Inak dnes sme dali žiadosť o ďalší úver. Tak možno sa so stavbou začne už tento rok
Odpovedať
Profilova fotka
A ja som myslela, ze to uz mate tento rok definitivne stratene. Velmi vam drzim palce, aby sa aspon vam zacalo darit. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no museli sme začať riešiť úver, pretože potrebujeme peniaze na siete a keďže už budú peniaze, tak by sme už urobili aspoň tie základy. Dúfame, že nám ešte bude počasie priať a podarí sa to
Odpovedať
Profilova fotka
jani dufam ze sa vam to podari ;-) neviem ale myslim ze to bola nejaka polska firma neviem ci nie porta doors..nasli sme ich na veltrhu v ba
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem vám, ja dúfam, že budúci rok už budeme môcť piť kávičku u nás :-D
Odpovedať
tak som doma..ale o chvilku nadim naspat do skoly..na ten kurz..som velmi zvedava ako to pojde.. jani..to rada pocujem,ze by ste mali zacat uz tento rok..budem drzat palce,aby vam vyslo pocasie.. peti..no ja by som hned odisla od takej neserioznej firmy..esteze mame kusok od ziliny kopec stolarov 8-) takze dvere a vsetok nabytok by som zarucene riesila cez nich :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani: drzim palceky ;-)
Odpovedať
fifi..videla si moj svadobny album cez den?
Odpovedať
Profilova fotka
kati nevidela, ved som pisala, ze som beznadejne pracovne vytazena 8-( ... som tu na chvilku, lebo o chvilu mi pride manzo z BA, bol na dolezitom stretnuti.
Odpovedať
zajtra rano to dam este raz ;-) teraz utekam na kurz..pa
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nuz v robote u mna nehrozi, asi mi ich proste nechces ukazat vecer, co uz :-(
Odpovedať
ahojte zilincanky....... ja som totalne vytazena......vo stvrtok cestujeme do nasej milej ziliny,ale kvoli povinnostiam... a v nedelu naspät....do chaosu nasho momentalneho krasneho zivota :-D ako pred skuskami.... ja vas uz nestiham citat......ako zijete? a co noveho? prisiel do nejakej rodinky bocian? :-D :-D :-D papapa
Odpovedať
fifi..tak zajtra vecer ;-) dnes som utekala na kurz.. ahoj smaily :-) a co idete na svk?
Odpovedať
ahojkaj lea, vybavovacky, napisala som do ip..... ;-) a uz pride manzelik z roboty, tak idem od pc..... este trosku sa treba pobalit, lebo do stvrtka uz nebude vela casu....zajtra este musim na babysitting...... a 2 klientov...... papapa ;-)
Odpovedať
odpisane..len som robila paprikas x-) nech mame zajtra do prace na obed..aj teraz ho skusam ci je dobry :-D a cakam na manzela..kedze dnes taha dlhsie..
Odpovedať
ahojte..tak este raz dnes..pred spanim to zmazem :-p
Odpovedať
ahojte kočky ;-) Kati, nádherné fotečky, teším sa na album... toto bolo asi ako predjedlo, však? :-D Evi vitaj medzi nami po dlhej dobei... dúfam, že si žijete dobre a že ste spokojní... hm, zatiaľ ešte žiadna z nás (po Marcelke) neprispela správou o čakaní na bociana =-) alebo o tom neviem ja... No teda Peti, to vám s tými dverami vôbec nezávidím, ja by som im asi nedávala ďalšiu šancu už 8-( keď asi nechcú mať zákazníkov, podľa toho čo píšeš... ja som taký ´tvrďas´ k pochybným firmám, čo sa len vykrúcajú a berú prachy... Ja som si dnes kúpila kabelku... trošku radosti som si spravila... aj to treba, nie? x-) tak sa vytešujem... inak len zíram ako beží tento týždeň... a idem sa potrápiť s fotkami z Kanárov... potom pridám link, ak sa mi zadrí čosi s nimi porobiť :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Bam, aké Kanáre? :-D inak Macka tu uz poriadne dlho nebola, ktovie, ako sa jej dari... =-) a hlavne ako je malemu... ja sa trapim trosku s bakalarkou, kym pride muzicek, potom sa budem venovat jemu x-)
Odpovedať
Zuzi prečítaj si pár príspevkov späť ;-) sme boli s manželíkom dodatočne na dovolenke 8-) už teraz bakalárka? nejako skoro vás trápia, nie? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
bam: vy ste boli na kanarskych??? fiiiiiiihaaaaaaaaaaaa :-p tak to chcem vidiet par foto :-D zaregistrovala som, ze si pisala o dovolenke, ale priznam sa, tie kanare mi unikli :-N no bakalarku uz mam takmer hotovu, dorabam poslednu cast... nahanaju nas uz od II. rocnika 8-(
Odpovedať
8-) boli, boli... už sa na foto pracuje... dúfam, že dnes to dokončím ;-) a o čom bude bakalárka?
Odpovedať
Profilova fotka
teeeeda a bolo tam aj vela kanarikov? :-D :-D :-D praca bude o analyze marketinovej komunikacie so zakaznikom v nasej spolocnosti ;-)
Odpovedať
papagáje tam boli... ako u nás vrabce... a aj prítulné holuby :-D no teda, názov znie veľmi "dôležito" :-p =-) ale dnes je to veru o tej komunikácii... tomu sa nevyhneš
Odpovedať
Profilova fotka
nuz brala by som taku dofcu ;-) my sa chystame s manzom na lyze do Talianska hned po novom roku - na tyzden :-p pracu som chcela z oblasti, v ktorej pracujem a trosku sa jej rozumiem - ale inak je to aka pohodicka praca ;-)
Odpovedať
no vidíš, vy lyžujete, tak aj zimná dovolenka môže byť úžasná... a Alpy... jeeej, to musí byť paráda ;-) ja by som asi urobila to isté... najlepšie sa píše o niečom, čomu rozumieš nie? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
to urcite Bam ;-) ked tu hodis tie fotky z kanarov, daj vediet, chcem si pozriet :-D
Odpovedať
ahojte :-) ahooj, zuzi..ano vyzera chladno ale aspon nech neprsi.... :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
neboj, nebudeeeeee :-D normalne to sledujem, ako keby som sa vydavala ja :-D 8-) ale nebude tu tak teplo, ako na "dolnakoch", no ked vylezie slniecko, tak budete mat aspon nadherne jesenne fotky ;-) priroda je teraz uuuuuzasnaaaaaaaa x-) budem na teba mysliet, budem totiz blizko na Kysuciach, v skole v CA :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?