Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
no ja si chcem doniest naspat kabat..nech tu mam v com chodit :-D jeej..a kam my pojdeme na vylet?
Odpovedať
Kati prides sama ci s manzelom?
Odpovedať
sama pridem..manzela necham pracovat.. inac..neviem,ci ste si vsimli,co som kupila :-D na modrej streche som vytvorila novy album..tak sa kuknite ;-)
Odpovedať
=-) modra strecha... uz som aj zabudla... ked sa nam to tak "poondilo" s nasim pozemkom... |-| ked prides sama, tak na vylet pojdes s nami, nie? ;-)
Odpovedať
no jasne,ze s vami..s nim pojdem tu v londyne..vymyslel vystavu o ludskom tele..takze organy a take podobne veci by tam mali byt :-D
Odpovedať
to moze byt zaujimave... tam mate aj muzeum s dinosaurami, nie? tam by som isla teda urcite... pekne, ze chodite po vystavach a pod., tu na SK to je teda bieda, ked nieco je tak to daju do Blavy 8-( tak my nieco vymyslime, co keby sme sli vsetky do kina a potom niekam sadnut??? =-) = otazka do plena ;-)
Odpovedať
bam..no to by bolo celkom super..hadam pojde cosi dobre v kinach..
Odpovedať
:-) he, davaju Sex v meste :-p taky babsky film... ale neviem dokedy :-N
Odpovedať
no tak na to by som aj sla..bola by aspon sranda :-D
Odpovedať
pojde oko dravca..thriler..a vyzera celkom zaujimavo x-)
Odpovedať
no ja neviem, ked thriller tak dobry... teraz obcas natrafis aj na ´brak´ :-| nejaka comedy... vsak uvidime, mozno ani nebudeme stihat, ked sa zakecame :-p ako vzdy :-D
Odpovedať
no ved my sa obideme aj bez filmu..nas by mali najat na dabing nejakej telenovely :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte. tak ja s kinom aj stretkom suhlasim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne mohlo by byt, ale tie dva spominane filmy som uz videla. Lea ake mas to prekvapenie? Uz sme tu dve a isto sa este niekto objavi.
Odpovedať
ahojte babule..tak mame dalsi den..uz nech je piatok :-D
Odpovedať
kuk svadobny album ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
krasne su :-D
Odpovedať
nie su nejak upravovane,kedze sme to len prehodili na jpg..ale ked donesiem album..myslim,ze budete prekvapene :-D 8-)
Odpovedať
v priebehu dneska ich ale zmazem :-p utekam do prace..este sa ohlasim..ked sa budem nudit v praci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jeej, pekne vy ste sa boli fotit nakoniec na Strecne?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak čo sa tu rozoberá? Stretko a kino súčasne? To by bolo fajn. Tak potom určite počítajte aj so mnou ;-) Kati, pozerala som tvoje fotky. Sú super, ale určite chcem vidieť viac. Tak sa teším na album 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Jani co mas nove?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Peti, no nič veselé ;-( A inak kopu práce, ale to mám vždy :-N A čo ty, už máte tie nové dvere?
Odpovedať
Profilova fotka
Ale vies ako nas rozculuju? Akurat dnes im uz manzel nadal, lebo to uz neni normalne. Dame im este 2 tyzdne a ak to nepojde, tak si pojdeme vybrat zalohu a kasleme na nich. A s inym som sa tiez este nepohla, takze uz som skoro v depresii 8-(
Odpovedať
baby..my tu mame tak rusno..a vecer ma caka este skola :-N vam napisem ako to bolo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, tak to sa vám riadne naťahuje... :-| Možno by stačilo zájsť do firmy a trochu sa im pohroziť. Vtedy by to zrejme aj rozbehli tak ako sa patrí.
Odpovedať
Profilova fotka
Ale nezabera to, my uz sme tam boli, robili sa akoze nie je problem a este nam nieco dozistuju a to zistovanie trvalo doteraz, az sme im pohrozili, ze ideme po zalohu, tak povedali ze za 2-3 tyzdne, tak este im dame sancu. Ale uz poslednu. A su hlupi, lebo sme od nich chceli brat aj interierove dvere, no ale pomoz im ked namaju zaujem zarobit.
Odpovedať
Profilova fotka
Inak sa čudujem, že takéto firmy vôbec dokážu prežiť pri dnešnej konkurencii. Veď teraz by sa mali predbiehať v kvalite služieb, aby získali zákazníka a oni sa k tomu takto postavia. Veru nechápem, čo robia takéto firmy ešte na trhu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
peta je to fakt des....my sme tatkto cakali na obkladacky ale aspon nam potom dali zlavu a vybavili aj zlavu na interierove dvere...ale tiez sme si hovorili pockame :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Muma a kde ste kupovali interierove dvere?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?