Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ahojte babule..tak dalsi tyzden je pred nami..tak sa mi nechce byt v praci :-S ale mam novinku..zrejme zajtra zacnem matematicky kurz x-) este neviem,ktory level,kedze mne stacia slovicka..ale ved mozem maj aj dalsie vzdelanie tu :-D
Odpovedať
fifitko: mozem ta poprosit mi poslat do IP kontakt na DJ Matúša co ste mali na svadbe?pises,ze bol dobry a ja zhanam niekoho,kto sa vie o zabavu postarat.on je z okolia Terchovej alebo odkial je?bola by si zlata,keby si mi dala kontakt a povedala o nom trosku viac.Dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Monika, rada by som ti to cislo dala aj povedala viac, ale Matus uz nehra :-( urobil vynimku pre nasu svadbu, lebo sa dobre pozna s mojim bratrancom... hral sesternici na svadbe, nam sa pacil, tak ho bratranec ukvakal aj na nasu svadbu... ale jeden moj kamarat mi minule posielal info, ze ma jedneho super znameho, co dobre hra, ze ak budeme vediet o niekom, kto bude potrebovat, mam mu dat vediet... spytam sa ho zajtra, kto to je a co to je a popripade ti napisem do IP kontakt na tohto cloveka ;-)
Odpovedať
jeej..niekto je aj tu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati ;-) nuz na Slovensku bol uzasny vikend, tak sme ho stravili vonku :-D
Odpovedať
no aj tu bolo super..v sobotu som tiez bola chvilku von..no vcera uz nie.. som rozmyslala,ze vam cosi ukazem..ale kedze dnes nikoho nikde =-) tak som to nechala tak..skusim zajtra rano :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ukaz mne, ja som tu a ved vies, ze som straaaaasne zvedava :-D citala som, ze ides v UK na matiku , uf :-N obdivuhodne :-D ja matiku nemusim.
Odpovedať
no rano skontrolujem,kolko vas tu bude..takze musis vydrzat a modlit sa,aby ste sa tu nejake ukazali :-p rano skocim za jednou babou a som zvedava,co mi povie..hadam bude spokojna..a vecer zacnem..lebo zacali uz minuly tyzden..no pre mna su dolezite slovicka..
Odpovedať
Profilova fotka
nuz Kati, ja neviem, ako budem na tom zajtra, lebo mam v robote toho vyse hlavy :-( a ci sa tu dostanem vecer, to tiez neviem :-( ak bude potrebovat makat manzel, tak nehrozi.....
Odpovedať
a v robote aspon na chvilku? staci 5min ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, mam na starost nove kolegyne, co od dnes zacinaju praxovat (medzi nimi aj piatazena :-D ), brigadnikov a jednu problematicku kolegynu,.,. veduca ma poprosila, aby som jej robila do popoludnia "garde" a poobede mame poradu u riaditelky - ako kazdy utorok....
Odpovedať
no ved uvidis..ked nie,tak manzelovi ukradnes 5min :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
si na mna zla :-(
Odpovedať
cafte ;-) no teda, som sa divala ci som v dobrej teme, ked dnes tak malo prispevkov :-D ale uz je dobre... ja som sa dnes v praci nejako zaradzovala do provozu :-p ale v pohode prekvapivo Zuzi, ako ide skola? Uz zarezavas naplno? Vyzera, ze v praci to mas teraz dost vesele... Kati, na ten klip som teda velmi zvedava... na stretko pridem aj keby som sa mala doplazit :-N
Odpovedať
je mi pohodlnejsie sa pochvalit,ked je vas tu viac.. ale neboj..ak cosi,tak to zajtra vecer spravim len kvoli tebe ;-) kde mas manzela?
Odpovedať
Profilova fotka
je pri mne, kukame panelak... a ja si konecne cistim maily po 4 dnoch, co som sa tu nedostala
Odpovedať
Kati, s cim sa chvalis? Ja sa pridavam k Zuzke, tiez som zvedavec ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bam ahoj ;-)
Odpovedať
no na klip stale cakam..ale chcem to tak ariadit,aby som ho mala pred stretkom ;-) bam..rano sa pochvalim..na dnes stacilo tej chvali :-D
Odpovedať
:-( mame sa tesit na stastnu novinu??? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Bam: ako ste stravili taky krasny vikend? udajne bol na SVK uz posledny taky :-(
Odpovedať
Zuzi ahoj... ja som dnes cistila maily v robote po tyzdni... zabralo mi to hodinu :-S
Odpovedať
boli sme na Orave... krsniatko kuknut... je strasne zlaty x-) a vychutnat si babie leto, tam su teraz uzasne farby na stromoch!
Odpovedať
ake pocasie nam hlasia na koniec mesiaca?
Odpovedať
Kati, tak dopredu este nedavaju, ci hej? =-) ale aj keby nahodou prsalo, tak sa stretneme, nie? no problemo...
Odpovedať
Profilova fotka
no hlasia ochladenie od nedele, v sobotu uz aj dazdisko, chudak Mata /Luko/, akurat v den D..... Bam: my sme boli tiez na Orave :-D na hrade, bolo krasne popoludnie, tak sme sa tam vybehli pozzriet a vzali sme aj rodicov - mojich :-D ta farba lesov bola naozaj prenadherna, ako v rozpravke... fotili sa tam dokonca nejaki mladi mladomanzelia :-D tak sme ich tam vsetci ocumovali :-D a trosku som im aj zavidela, ze to prezivaju prave teraz v takom nadhernom pocasi a ake krasne fotky asi z toho budu....,
Odpovedať
no len som bola zvedava..ci nehlasia sneh..kedze chcem prist nalahko na svk :-D samo,ze sa stretneme,aj keby furiky padali :-D
Odpovedať
jeeej Zuzi, tak Oravsky hrad to hej... sice uz nepustaju vsade, ale je to krasne... tam sa nakrucala nejaka rozpravka - Kral drozdia brada, nie? Moja svagrinka mala takto pred dvoma rokmi svadbu 14.10., oni mali tiez nadherny den D... a na druhy den v nedelu kosa ako v ruskom filme :-N dufam, ze luko bude mat krasne... Kati, to pre istotu zober aj nieco teplejsie... na SK nikdy nevies
Odpovedať
Profilova fotka
bolo tam super, prehliadka cca 2 hodiny :-D mam aj foto, mozno pridam :-D
Odpovedať
mohli ste tam fotit? my len nieco, obcas zazerali, ze co fotime ]-( ale zopar mame... my sme tam boli min. november na Katarinu :-D Kati, nestras so snehom... to este vobec nechyba!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?