Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
lea, to auto ma nas kamarat a strasne si ho chvali, dobry vyber ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne sa pacia mensie auticka, srdovecka su peugeotiky 206 ;-)
Odpovedať
luko..to fakt? lebo mne kamoska pisala,ze sa jej nepaci..ale ked chceme uplne nove,tak toto ma prijatelnu cenu aj s dobrou vybavou..ale este sa uvidi..ci do maja nezozenieme troska starsie..cize max 3roky :-D mne sa inac pacia terenne auta..ale teraz ide o to,aby sme mali vlastne k dispozicii..a terenne kupime,ked sa vratime x-) uz sa tesim x-)
Odpovedať
ano...oni su kupili aj druhe auto Huyndai..su s nimi maximalne spokojni :-)
Odpovedať
tak to rada pocujem..a nevies aky typ getza kupovali? dynamic aleno active..to prve ma lepsiu vybavu
Odpovedať
tak to uz neviem ale bude na svadbe tak si vsimnem :-D
Odpovedať
dobre teda..a potom napis :-D inac..staci,ked sa opytas,ci ma klimatizaciu :-D lebo ten nizsi model nema..ale ten vyssi uz ano..
Odpovedať
ano ma ;-) a nieco pre manzelky: Predmet:zasady dobrej gazdinky pre zeny, mamy, priatelky a manzelky 1) Okna umývam málokedy, pretože milujem vtáky a rozhodne nechcem, aby sizbytočne rozbíjali hubu. 2) Podlahy nevoskujem, pretože myslím na bezpečnosť svojích hostí. 3) Hmyz mi nevadí. Každý chrobák má meno a súhlasí so všetkým, čo poviem. 4) Jarné upratovanie nerobím. Mám rada všetky ročné sezóny a nechcem, abytie ostatné žiarlili. 5) Neplejem záhradu, pretože nechcem mariť Božie úsilie. 6) Nevarím moc chutné jedlá, pretože nechce zbytočne stresovať svojichhostí, čo majú uvariť oni, keď prídem ja k nim. 7) Nevyhadzujem staré veci. Manžel nemôže nič nájsť aj tak, načo ho pliesť ešte viac. Cool Nežehlím. Rozhodla som sa veriť cedulkám "nekrčivé". 9) Nestresujem sa ničím. Kto to robí - umrie mladý. A ja chcem vydržať čo najdlhšie! A pamätaj! Uprataný dom je znakom, že máš príliš voľného času!!!
Odpovedať
to je dobre :-D :-D :-D musim to ukazat manzelovi..ze nie som otrok a ten volny cas je tak vzacny :-D :-D :-D
Odpovedať
normalne to asi vytlacim a dam ako citanie na svadbu, mam este asi 5 takch podobnych blbosti :-D
Odpovedať
tak posli este cosi..nech sa inspirujem a mam dobre dovody pri hadkach :-D
Odpovedať
to uz su skor take vadobne ako navod na pouzitie manzela :-D ale mam to v obrazkovom formate, asi to budem musiet prekne krasne hodit do Wordu
Odpovedať
Článok sa načítava...
ozaj kati,v y ste mali na svadbe starejsieho (my nemame) alebo ste si to organizovali sami?
Odpovedať
no tak pridaj do albumu :-D nemali sme starejsieho..a mne tam ani nechybal..pre mna bol zbytocny..mali sme zabavu aj bez neho..kapela urobila svoje..takze som bola spokojna..bola som s nimi dohodnuta,keby cosi..
Odpovedať
lebo mam par hier do zasoby pre pripad, ze by to vaaazlo (zalozny plan a mozno nejaku pouzijem tak ci tak! rozmyslam, ci sa mam teda dohodnut an uvadzani s nimi alebo otravovat neikoho z hosti (tak par exibicionistov by sa tam tiez naslo :-D )
Odpovedať
tak je to v albume ;-)
Odpovedať
no dohodni sa a uvidis podla planu.. u nas akosi nevysiel cas..este nam aj pricystala jeho mamina prekvapenie s dalsimi..ked sa rozhodli zaspievat nam piesen,co sa spieva u nich.. no a masinku sme vymenili za rusku masu x-) a bolo to super..len musim napisat kamere,ze dufam,ze ju dali na dvd :-D a super bolo,lebo vlastne kapela zacala..a teraz si dajme oblubenu masinku..no na vyslovene prianie nevesty bude nieco ine :-D lebo masinka je otrepana..a navyse my sme sa nemali ani kde hybat..
Odpovedať
jej to muselo byt super :-)
Odpovedať
no zrejme neprides na stretko..lebo tam chcem babam pustit potom ten videoklip..ze take zhrnutie svadby..tak som velmi zvedava,ze ako to bude vyzerat..sa uz tesim.. inac..odporucam ti spisat zoznam,ze ake fotky chces mat..lebo u nas som sice mala spisany,no ten som davala ovela skor fotografke..a pred kostolom sa nam ludia rozutekali..a nemame vsetky fotky,co sme chceli..co ma tak trocha stve..napr nemam fotku s prvou druzickou a druzbov..s druhou a tretou ano..alebo mily nema fotku s rodicmi len..ani spolocna fotka nas vsetkych chyba..kedze sa kazdy niekam ponahlal..
Odpovedať
jej, no vdaka za radu ;-) bohuzial stretko asi nestiham... :-( ale postrehla som ze planujete
Odpovedať
no uz som si precitala aspon cosi,co si dala do albumu..sranda riadna :-D 10 prikazani si kludne mozes dat..to je take super.. nebudete mat prazdniny?
Odpovedať
koncom oktobra...ale ja pojdem do prace lebo by mi neostala dovolenka na vianoce :-S ked si beriem na svadbu. tak budem aspon robit konecne sklad pomocok co mam na starosti
Odpovedať
aha..no nic moc..ale zas vianoce su dolezitejsie ako tieto prazdniny..
Odpovedať
tak tak....
Odpovedať
neboj..tie moje prazdniny budu pekne rusne..lebo idem na svk..a tam nikdy nemam klud..
Odpovedať
tak sit a chcu uzit, ked uz si doma ;-)
Odpovedať
to hej..ale dufam,ze ked sa raz natrvalo vratime,tak si po nejakom case budeme moct oddychnut :-N
Odpovedať
to iste budes ;-) dobru nocku ;-)
Odpovedať
pekne sny prajem ;-) mi to odosiela ako u blbych ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, pozeram, ze po krasnom vikende je tu riadne mrtvo ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?