Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
no zas som tu na chvilku..co musim pohladat.. jani..ja neviem plavat a akosi ma to netrapi,ked letime nad vodou :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mne je tiez jedno nad cim sa nachadzam. Keby sa nieco stalo, aj tak by to bolo jedno. Ale stale plati, ze lietadla sa najbezpecnejsie.
Odpovedať
Profilova fotka
Ved práve to je na tom to najčudnejšie, že práve vraj nad vodou je to bežpečnejšie, pretože keď padne lietadlo na skaly, tak sa rozletí na márne kúsky, ale keď padne do vody, ešte je šanca zachrániť sa... Ale ja to proste nechápem :-. . Inak mám vodu veľmi rada
Odpovedať
jani..no to bude asi tym,ze voda ti stlmi pad trocha,kedze nie je taka husta ako skaly..tie maju akoby nerozlucitelne castice,takze vsetko,co narazi z velkej vysky na ne,tak sa rozpadne,kdez to vo vode to padne na dno a na zaklade vahy bud to ostane na dne alebo vyplava ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...konecne vikend ako citam niekto si uzival slniecka :-) jani aj ja mam najradsej trdelnik a potom langos............nammmm :-p
Odpovedať
ahojte..prisla som vas pozdravit predtym,nez odidem do prace..este pocuvam pesnicky,ze ktore budu najlepsie na svadobne dvd alebo skor videoklip :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute dievcata, dlho som tu nebola ;-) trosku som sa musela ucit na dnesnu skusku a vcera sme mali firemnu party, tak som rada, ze existujem :-) co mate noveho?
Odpovedať
ahoj zuzi aj ja som tu dlho predlho nebolaaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte žienky, čo nové? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojj Mati, veru, zanedbavas zilincanky :-D uz sa ti to pekne krati ;-) nervicky pracuju? btw. kukla som tvoje foto z rozlucky so slobodou, fakt super celenka 8-)
Odpovedať
ti poviem, ze zacinaju pracovat,,,zajtra sa vydava kolegyna a este dnes bola v praci, to ja uz v stredu padim nach Kysuce
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Veronika :-D akurat som sa vratila z CA, bola skuska s Kachanakovou, dopadla v pohode ;-) Luko: ja som bola tiez v robote naposledy v stredu pred svadbou a potom tiez v stredu po svadbe :-D pre istotu
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj Zuzi. :-) Tak super, že si to zvládla... ;-) Nejako skoro vás trápia skúškami... =-)
Odpovedať
to ja v pondelok alebo utorok planujem navrat lebo nechcem nechat prvacikov s cudzimi uckamim potom musim vsetko od zaciatku ucit, ked sa tam supluje :-S ahoj veronika x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veronika: veru, zavcasu, ale nevadi, bude toho este dost :-| Mata: to mas pravdu, ak si to praca vyzaduje, tak musime prinasat aj nejake obete ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj luko :-) Tak to ťa obdivujem, že sa tak ponáhľaš... Ja by som sa neprinútila v pondelok po svadbe do roboty :-p Však sa vydávam raz za život (dúfam) tak prečo si to neužiť, hm? ;-)
Odpovedať
ja viem...ale mne to neda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi: Skôr začnete - skôr skončíte! Aj tak nie je moc dobre, keď sa všetko nechá na december-január, potom sa to ťažko stíha :-p
Odpovedať
co planujete na vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
nam zajtra odpadla prednaska, takze bude relaaaaaaax x-)
Odpovedať
ahojte..tak uz som doma..a riadne utahana..a caka ma zehlenie.. luko..no a co planujete robit v nedelu po svadbe,ked v pondelok chces ist uz do prace? fifi..ako pekne ti ide ta skola :-) veronika..tebe sa ako dari?
Odpovedať
no v nedelu sa presunieme do Blavy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mám tento víkend bez plánov... V nedeľu to vidím na "žolíkové derby". Ahoj lea. Ďakujem za opýtanie, dobre :-) A ty ako???
Odpovedať
u nas ide manzelik zajtra do prace..takze zas budik..ale aspon budu peniazky na auto x-)
Odpovedať
a ked budem dobra..tak aj notebook dostanem..na vianoce x-)
Odpovedať
no sikovni ste kati a ake auticko mate vyhliadnute? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak čaute kočky, musím ísť. Príjemný víkend ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kati, ja uz notebook mam :-D asi som posluchala, len to auto mi chyba :-D
Odpovedať
pa pa veronika ;-)
Odpovedať
ja mam tiez uz jeden..ale odchadza mi na nom monitor..takze planujem druhy..no vyzera to tak,ze bude len za polovicu penazi,co som planovala =-) ale nevadi.. a ake auto? nieco mensie..nech mam,ked pridem na svk..rozmyslame nad getzom..ale vieme,ze skodu nechceme :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?