Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte..veru vikend presiel ani neviem ako.... jani vsetko najjj....hlavne nech rychlo byvate vo vlastnom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No sama som zvedava, ci nam to trochu pomoze. Nas dostali svadobne kolaciky a svadobna cesta all inclusiv. Takze od svadby mame riadne nabrate a uz to musime zacat riesit. Ahoj muma, tak co pripravujes sa na hodinu?
Odpovedať
Profilova fotka
no mam az o tretej ale zase skoro do siedmej ....radsej by som mala rano a pokoj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a teraz si uz v robote, ci mas dneska kludne dopoludnie doma?
Odpovedať
Profilova fotka
v robote....este je tu kopec veci ktore treba, ako zadania na diplomovky, a seminare
Odpovedať
Profilova fotka
No tak to ta dnes caka ozaj dlha sichta. To skolstvo je cim dalej tym narocnejsie x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, kočky veľmi pekne vám ďakujem za gratulácie. Veľmi ste ma potešili. Vidím, že sa tu rozoberalo cvičenie. Tak pridám sa aj ja. Ja mám doma orbitrek a teraz som na narodeniny dostala od svokry a švagrinky Fit loptu. To vám je normálne super vec. Skoro sme sa s Jarkom o ňu aj pobili :-D Anie jeden z nás z nej nechce zliesť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani a mas k tomu nejaky program cvicenia, ci na nej len sedite pri stole?
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, zatiaľ len sedíme, skackáme :-D a ja poznám nejaké cviky ešte zo školy... ale chcem si k tomu zaobstarať normálny program civičenia. Už som si niečo našla na internete a ešte chcem nejaké video...
Odpovedať
Profilova fotka
To bude asi najlepsie, lebo cloveka tolko toho nenapadne. A bola si aj doma oslavovat, alebo to az inokedy?
Odpovedať
Profilova fotka
K našim ideme tento víkend. Bude tam jarmok, tak to všetko spojíme dokopy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Pride aj sestra, ci to ma daleko s malym cestovat? Nam sa ma kazdu chvilu narodit krstniatko. Mala by ist na vyvolavacku, tak sme plni ocakavania
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no sestra určite nepríde. Pre nich je to ešte náročné, chodiť autobusom alebo vlakom. K našim sa chystá až pred Vianocami, ked už bude mať malý tri mesiace. To už sa s ním bude lepšie cestovať. My tam ideme o dva týždne na krstiny... Tak sa na nich teším. A potom tam zase o mesiac idem ja skoro na celý týždeň. Takže si malého vychutnám do sýta x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jedina skoda, ze ste neni ako rodina blizsie, aj sestre by ste pomohli, aj by ste si maleho chodili obzerat castejsie.
Odpovedať
Profilova fotka
To je pravda, no žiaľ doba je taká, aká je... aj jej by bolo určite ľahšie, keby sme jej mohli pomôcť. Ale každý sa snaží v rámci možností :-N A ozaj, to čaká tvoja sestra? Či niekto z manželovej rodiny? Lebo si nespomínam, že by si niekoho z tvojej rodiny spomínala...
Odpovedať
Profilova fotka
Manzelova sestra. Mala termin vcera a v piatok ju mali zobrat do nemocnice, ale nakoniec ju vratili, nech pride v pondelok na vyvolavacku, ak by sa dovtedy nic nedialo. Tak uvidim co jej povedia dnes. Vecer im budeme volat.
Odpovedať
Profilova fotka
Aha, takže to je naozaj veľmi blízka rodinka. Už sa určite veľmi tešíte. A viete, čo to bude?
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcatko - Areti, bude mat grecke meno, po svojej babke.
Odpovedať
Profilova fotka
Waw, a je to možné dať tu na Slovensku také meno? Nie je s tým problém? Ja som minule počúvala v rádiu reláciu práve o týchto menách a tam spomínali, že je to celkom komplikovaný proces 8-( Ale to je super, že dievčatko. V poslednom období sa v okolí rodia samí chlapci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mam pocit ze tento rok je rok chlapcov ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A to vraj mal byť rok dievčat... Ešte som sa smiala sestre, že vystihla super rok a šup, je chlapec :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Neviem ci s tym bude problem. Uvidime ked sa narodi a budu ju prihlasovat kade tade. Potom vam dam vediet ;-) Tiez mam v okoli same babatka chlapcov, takze asi to bude pravda. Tak mozno nam baby potom vyjdu dcery :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, kiež by si mala pravdu ;-) No uvidíme s tým menom, lebo aj švagrinina kamarátka chce dať svojej dcére meno Naomi... Tak som zvedavá, či sa jej to podarí. Zatiaľ je v Írsku, tak tam by s tým asi nemala mať problém, ale ktovie ako to bude, keď príde na Slovensko
Odpovedať
ahojte..je vidno,ze je pracovny den..ste tu dnes tolko toho popisali :-D si to precitam,az dojdem domov..kedze teraz sa nam pomaly konci posledna hodina..konecne..
Odpovedať
Profilova fotka
caute vsetky ;-)
Odpovedať
ahoj fifi..co ty tu o tomto case?
Odpovedať
Profilova fotka
ale, davam si pauzu v uceni :-D a ja tu vacsinou chodim poobede a vecer Kati :-D
Odpovedať
no tak to je super..lebo si budes moct so mnou popisat..kedze ja som po praci sama,lebo manzel pride este len o chvilku..
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som tiez sama, moj muzo vybehol na kavicku s jednym kamosom, co ma riadny problem :-( jeho ex-manzelka na neho kyda a naposledy bol 48 hod.vo vysetrovacke... och. Tak som sa tu zapla, ze nech mi nie je smutno, lebo moja Fifi toho vela nenahovori :-D
Odpovedať
no idem si dat kuracej polievky..je mi kosa ako fras..tak pridem o chvilku..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?