Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No a hotovoooooo :-D vsetko dopadlo na vybornu x-) uz mam aj vsetko upratane ... akoby sa ani nic nerobilo x-) my sme si vybrali typ exkluziv x-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali securido. To vam rychlo urobili, nam povedali, ze to bude tak na 8 hodin.
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme to mali za 2,5 hodinky x-) uz aj so zacistenim stien. a to si chlapi po sebe aj upratali x-)
Odpovedať
ahojte baby..no vidim,ze niekto tu ma uz nove dvere :-) ja tam akurat trcim v praci..ale zas dnes nemame tolko..teda zatial nie..kedze sme sa nepozreli este na to,co treba v pondelok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Kati, tak by to malo byt vzdy...piatky volnejsie :-)
Odpovedať
dnes som si doniesla aj knihu,tak studujem anglicku konverziaciu..vecer by som si mala urobit nejake poznamky..nech mam po ruke..a mozem ju dat manzelovi :-D a vziat si druhu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ;-) tak som pridala fotku dveri do albumiku na modrej streche pomaly sa nam zvikendnieva ;-) co planujete?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, vidim, ze to tu trosku dnes zilo ;-) Natali: zajtra po skole oslavujeme u svokry, lebo je Viera a ma meniny v nedelu, a v nedelu zas ideme k nasim oslavovat dodatocne tatkovu 50tku :-D bude rusno :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, tak vidím, že nielen my máme víkend plný osláv :-D S tými žaluziami to bol celkom fajn príbeh... dúfam, že už to budete mať všetko OK, na výmenu okien asi dlho nezabudnete, že? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Jani, a co oslavujete vy? ;-) a veru, na vymenu okien tak skoro nezabudneme... este bude veselo, ked budeme doplacat rozdiel sumy... na to sa asi tesim najviac ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
U nás sa chystá oslava mojich narodenín... Ale uvidíme, či si to svokra ešte nerozmyslí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaaaaaaaa - uz viem, presne zajtra x-) srdecne v predstihu blahozzelaaaaaam 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ďakujem, si zlatá x-) A ozaj, dali vám na tie okná aspoň nejakú zľavu, keď vám to už takto dovrzali?
Odpovedať
Profilova fotka
nemas zac Jani 8-) k tym oknam este neviem, prave preto som zvedava, co budu este uctovat, kedze je zaplatena zatial len zaloha ]-( inak nasim na 3 oknach vznikli male spary medzi oknami a parapetou, asi upadla a kedze tam bolo malo materialu, teraz to musime maskovat bielym silikonom. Udajne je to dovod na reklamaciu, povedal ten chlapik, co domontoval tie zaluzie.... ale reklamacia sa riesi tak, ze sa to opravuje - teda uplne vybrat a osadit nanovo... alebo ziadat financnu kompenzaciu... tak uvidime, co sa este udeje.
Odpovedať
Profilova fotka
No teda, tak keď sa darí, tak sa darí... A vo vašom prípade to platí 100%-ne Vám by mali dať riadnu finančnú kompenzáciu. Ešte by vám mali aj zaplatiť za to, že ste si tie okná vôbec nechali :-N
Odpovedať
Profilova fotka
veru, dobry napad, skusime im to s manzelikom predostriet, ked tam pojdeme :-D tentokrat som trvala na tom, ze tam chcem ist s nim a porozpravat sa s panom riaditelom osobne ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Správne Zuzi, musíš to zobrať do svojich rúk a riadne im to tam natrieť :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vies, nemam za potrebu na niekoho kricat alebo nadavat, len je vo mne tak spravne nakypene vsetko, ohladom tych nasich okien.... a chcela by som mu to vsetko povedat... samozrejme pri vsetkej ucte :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Však to je jasné, lebo krikom nikde nezájdeme... Ja vždy tvrdím, že všetko treba riešiť s chladnou hlavou, ale zase tak, aby bolo jasné, že niečo nie je v poriadku
Odpovedať
Profilova fotka
presne, pekne a vystizne si to napisala ;-) ty si este v praci?
Odpovedať
Profilova fotka
hej, ale už bežím domov. Dnes nás vedúci pozval na obed, tak som si ešte niečo potrebovala dorobiť. Ale už bežím. Tiež chcem mať niečo z tohto dňa ešte aj doma. Pekný víkend a poriadne všetko oslávte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte žienky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, aj ty Jani, papa ;-)
Odpovedať
tak ja uz som doma..aj som stihla cosi nakupit a pekne to odlozit a upratat v skrinke s potravinami.. aka som rada,ze je uz vikend x-) sice ma caka upratovanie..ale aj oddych x-) 8-) jani..vsetko najlepsie k tym zajtrajsim narodeninam ;-) nech coskoro citam,ze stavba je v plnom prude ;-) zuzi..no tu v uk uplne inac narabaju s reklamaciami..tu su hrozne mili k zakaznikom..ale kedze je tu mnoho narodnosti,najdu sa aj blbi ludia..
Odpovedať
ahojte babenky vidim, ze to tu dnes celkom zilo... to je super :-D aj ked negativne skusenosti s oknami (vsak Zuzi) ale myslim, ze ked si to rozumne a v klude vysvetlite aj s panom riaditelom, tak to dobre dopadne... drzim palceky! ja sa tu teraz vyse tyzdna neukazem, mam dovolenku a ideme s manzelikom prec 8-) takze ak sa bude nahodou prejednavat dalsie stretko, tak uz teraz hlasim, ze ja urcite pridem - hocikedy hocikde :-p uz sa tesim na vas... ... ale uz sa hlavne tesim na oddych a sladke nic-nerobenie ;-) tak mi mozete kludne zavidiet :-D :-p =-) hehe...
Odpovedať
ahojte babule..tak a mame sobotu..ja som uz stihla poupratovat..teda okrem nasej spalne..a povysavat a umyt dlazku este musim..ale to je tak za 20min hotove..nastastie.. bam..tak si to teda uzi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
A je po vikende :-( Co uz. Jani vsetko najlepsie k tvojim vcerajsim narodeninam, aby som sa aj ja pripojila.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, veru Peti, uz je po :-( ale bolo super, my sme oslavovali oba dni 8-) asi budem drzat tento tyzden dietu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No my sme si minule kupili orbitrek, tak uz to nebude o diete ale o cviceni. Minuly tyzden som bola na antibiotikach a manzel ma cely tyzden strasil, ako sa tesi na tento pondelok, ze zacneme pekne spolu. Tak som zvedava na zajtrajsiu svalovicu.
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, orbitrek ma aj moja segra doma ;-) niekedy si zabeham aj ja, a svalovica veru bola, takze ak to vezmete poctivo, mozete sa tesit na prijemne vysledky ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?