Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to poznam najlepsie je niekedy nic neplanovat a na nic sa extra netesit :-N
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak... už sa mi to potvrdilo niekoľko krát v živote :-N
Odpovedať
ahojte..tak mne vcera stranka nesla..takze som vam nemohla napisat.. neviem ako u vas,ale tu dnes priserne fuci..ako besne..a kedze sme mali vybavovacky,tak ma to vobec netesilo ]-( jani..ja si zas stale vsetko planujem a az na male odchylky sa mi to podari dodrzat 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ked sme pri tom co nevychadza, tak nam vcera prisli montovat vchodove dvere a hned sme zistili, ze su poskodene, tak sme ich museli poslat prec a zistili sme, ze take co sme chceli uz nevyrabaju, tak sme si museli vybrat ine a zasa musime cakat kym nam ich pridu urobit. No taka som bola sklamana, ze mi bolo do placu.
Odpovedať
Profilova fotka
Peti: vitaj v klube poskodenych zakaznikov ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte peta vidim ze si tiez uzivas skvele sluzby....nam ked montovali vst.skriny tak nam pekne donicili plvacku skoro som dostala infarkt ked som to videla 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko ;-) pozeram ze mate dost hodne zlych skusenosti s dodavatelmi. Nam pridu zajtra montovat bezpecnostne dvere takze ostava nam len dufat ze vsetko bude ok :-N Zatial sa nam s dodavatelmi celkom darilo a boli sme spokojni tak dufam ze to bude aj v tomto pripade =-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja zacinam verit, ze na Slovensku clovek nemoze ocakavat ziadnu kvalitu. Muma co ti na tu plavacku povedali? Ja by som im to asi dala k nahrade. No my sme mali stastie, ze manzela napadlo si ist dvere omrknut predtym ako nam vyburali zarubnu, inac by to bolo uz nanic. Natalia a aka firma Vam to pride robit?
Odpovedať
Profilova fotka
no dali mam zlavu...chceli to menit ale to uz neslo ju mame v celku aj v ostatných izbach....ale samozrejme ti co to robili tak sa hadal ze to neurobil ze to bolo , hlavne ze to zatrel silikonom hnedym..myslela som ze ho odstrelim ked sa tam so nami hadal
Odpovedať
Profilova fotka
Nam vcera tiez povedali, nech si tie dvere zoberieme, ze nam daju na ne zlavu, ale poslali sme ich do certa. Ale vy ste uz nemali velmi na vyber. Aspon, ze ste ich uhadali. Ja neviem preco si vsetky firmy myslia, ze za svoje peniaze nemas ocakavat kvalitnu robotu, ze to len staci volajako odflaknut.
Odpovedať
Profilova fotka
ved to ale fakturu poslu hned ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
a vy uz mate teda uplne vsetko dokoncene?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Linduš, to ste mali takého problémy s tou firmou Saudour?
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, ja uz neverim ziadnej firme. Ci mas drahu, lacnu odskusanu alebo neodskusanu, vsetky nieco pokazia.
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, mali by ste ma povzbudiť, že to nie je až také zlé... Veď ja nebudem ani spávať, keď začneme niečo riešiť cez nejaké firmy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nie nema kdeze ...este nam toho chyba kopec.....to je akurat tak na prezitie jani hej ale oni si najimaju nejaku firmu co robi montaz a ti to donicili....skrina je super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dvere nam ide robit pobocka firmy EXKLUZIV ;-) - p. Suchanek ;-) zatial pri zamerani sme mali z celkoveho pristupu dobry pocit tak hadam to tak aj ostane
Odpovedať
Profilova fotka
treba ale na vsetkych dozerat, kontrolovat a dobat a potom to frci ...niekedy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aha, už viem... Tá kamoška mi spomínala, že majú aj niekoho najatého. Ale viem, že aj oni robia montáž. Teda jej súrodenci... No fakt, aby si stále všetkých kontrolovala. Práve preto chceme, aby nám dom staval Jarkov krstný. On to hádam bude robiť poriadne |-|
Odpovedať
Profilova fotka
No teda... tak to Vam teda nezavidim :-N My sme napriklad pri prerabke jadra nemuseli chlapov ani kontrolovat a boli sme nadmieru spokojni. Ale to sme skutocne sli na odporucenie x-)
Odpovedať
Profilova fotka
awojte baby, nepracujem s bezpecnostnymi dverami ani vstavanymi skrinami, ale s niecim podobnym. vzdy ked idu monteri na montaz upozornujem, aby si vsetko prikryli minimalne meter dva v okoli okien (ups, uz je to vonku). myslim, ze keby vas upozornili na to, ze si mate tu plavacku prikryt starym kobercom nebola by poskrabana... a k tym dveram... petapalko, jedine co mozem odporucit je skontrolovat tovar, ked vam ho dovezu... a ak je poskodeny, dohodnut sa na presnom datume dovozu novych. co sa tyka dveri, urcite by som nepristupila na zlavu, kedze podla mojho nazoru by mali byt maximalne bezpecne (zlodeji nelezu cez okna, ale cez dvere)
Odpovedať
Profilova fotka
cauko dievcata, tak idem prispiet dalsou perlou ohladom tych nasich okien : k nasim dnes dorazil chlapik domontovat zvysne zaluzie... aaaaaaaa na nase prekvapenie, nemal so sebou ani len jediny srobik ]-( takze to nemal cim uchytit. Tatko sa mu snazil dat nieco zo svojej dielne, ale jasne, ze to nepasovalo... ak chlapik prehladal svoje auto a nasiel nejaky "odpad" , teda stratene zakotulane srobiky na podlahe, tak to teda namontoval... aaaaaaaaaaale zabudlo sa na uchytky na zaluzie... cize sa momentalne nedaju vytiahnut, len zastriet a odostriet 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
halooooooo :-.
Odpovedať
Profilova fotka
joooj no teda ... vy to s tymi oknami mate ako nocnu moru sa mi zda... ]-(
Odpovedať
no teda baby, "super" skúsenosti... tiež mám niekedy z našich slovenských firiem pocit, že robia všetko štýlom - čím skôr, tým horšie |-| Zuzi, tak to je sila s tými žalúziami... nám montovali žalúzie skoro dva týždne po výmene okien a to len preto, že to robila iná firma ako okná... ale zato to zvládli na prvý krát :-p ;-)
Odpovedať
ahojte baby..tak som doma..po sprche a cakam na manzelika :-) nadcas..ak zajtra bude normalne v praci,tak to bude prvy nadcas odkedy je tu :-)
Odpovedať
mne chodi z rodiny robit aj do ziliny a vraj maju roznych zakaznikov..niektori si od nich nechaju poradit a doveruju im..a su zas taki,co su im stale v patach a vymyslaju..takze niektore veci robia aj na 5krat.. esteze viem,ze su sikovni a nebudem ich musiet dozerat :-D o starost menej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No fifif som na pousmiala nad tymi vasimi zaluziami. Nam tiez jednu namontoval s uchytom pri klucke, takze naopak a po navrtani diery si to uvedomil a chcel nam vrtat dalsiu na druhej strane, ze vsak to nebude velmi vidno, tak sme mu to vyhovorili a reklamovali sme to. Nastastie nam to prisli vymenit a tu zaluziu nam domontovali tak ako sme chceli.
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko ;-) tak chlapov uz mame tu a zatial vypada vsetko dobre ;-) hadam to tak pojde az do konca x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Natalia my sme mali tu istu firmu. Len oni za to nemohli, to bola chyba vyrobcu. Aky typ dveri ste si vybrali?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?