Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No chceli sme si to vybavit este pred zaciatkom vykurovania, ale ked to prislo tak nahle. Spolieham sa este na babie leto, ze sa na chvilu odstavi kurenie a vtedy to musime stihnut. Mne povedali, ze to bude raz dva, tak som zvedava, co a ako a hlavne aby sme mali majstra, lebo to je problem. Mas pravdu, vsak som si citala o jej super vylete. No co uz skola je skola, ma svoje povinnosti. Ja uz pre dnes balim, tak prajem pekny zvysok dna :-N
Odpovedať
ahojte..je tu este niekto? =-)
Odpovedať
ahojte..ja vas len pozdravim..pred odchodom do prace..sa mi tam moc nechce..no ale ked ubehne dnesok,tak uz len jeden den a bude vikend :-D
Odpovedať
Dievcence vidim ze vy to mate uz vsetko za sebou a ste od Ziliny a preto sa chcem spytat ci neviete poradit nejakeho dobreho DJ alebo nejaku dobru kapelu v okrese??a ak by ste vedeli niekoho kto vie trosku rozpravat aj anglicky to by bolo uplne super!! :-Ddakujem za pomoc
Odpovedať
ahoj moni..ja som mala kapelu bonitu..z povazskej..a boli uplne super..ked chces,pozri bonita-music najdes tam kalendar akcii..a aj kontakt..napis a popytaj sa ;-)
Odpovedať
ok dakujem za info ...uz som nasla tu ich stranku tak sa na nich urcite nakontaktujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko! Monika este ak by ti to nevyslo s tou Bonitou skus si vyhladat kapelu Rytmus, su z Rajca a tiez su celkom fajn.
Odpovedať
Dobre ranko, Dakujem pozriem sa urcite aj na nich,ty si ich mala na svadbe? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
haló, nejako to tu mrzne... ]-( Kde ste všetky?
Odpovedať
ahojte..tak konecne mame pred sebou vikend..som sa nevedela dockat..len dnes mi akosi nie je najlepsie..takze po dobrej sprche budem zrejme v posteli :-S co planujete cez vikend?
Odpovedať
ahojte, nikto nikde? ... hm, veď vlastne si asi užívate voľno... konečne nám svieti slniečko, tak si to vychutnávame, že? :-D
Odpovedať
ahoj bam..no ja sa tu tak potulujem :-D manzel musel ist do prace..tak ja zabijam cas na nete :-D tu mame tiez super pocasie..aj ked je troska chladnejsie.ale aspon neprsi..
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj Kati, ja mám tiež manžela preč... na školení, takže dnes som tiež slamená vdova ;-) aký si mala víkend (máš)?
Odpovedať
vcera sme boli na nakupoch..a kupili aj svadobny album x-) a cosi manzelovi.. a dnes rano nas zobudili,ze ho potrebuju v praci..tak sa obliekol a siel..hadam budu mat vareny obed,kedze ja som nevarila vecer,len na veceru.. takze teraz oddychujem sama za netom..
Odpovedať
hm, nie veľmi príjemné prebudenie ;-) ale veď peniažky sa vždy zídu... hádam majú v UK pekné svadobné albumy.. nehodíš foto? ozaj a vaše profi-fotky svadobné do albumíku nedáš? či až na stretku? :-D ja mám tiež rozčítanú knihu, ale ešte na nete niečo tiež kukám... sa mi dnes akosi nič nechce a keď si predstavím, že zajtra opäť do práce :-( ten víkend je akýsi krátky...
Odpovedať
to ano,tolko toho treba poplatit =-) tu nemaju takmer ziadny vyber..ale nakoniec som cosi nasla..takze sme boli radi,lebo som chcela,aby sme sli obaja vyberat..ukazem na stretku.. no ja by som tiez mala citat knihy,ale vobec sa mi nechce :-N neboj..za chvilu tu mame vianoce a hned budeme oddychovat..teda aspon poniektori.. inac..ako to vyzera s pozemkom?
Odpovedať
práveže by som povedala, že v UK bude lepší výber ako tu =-) ja som taký knižný maniak, že už nemám kde dávať tie knihy... manželovi dookola rozprávam, nech mi už navŕta poličku, čo sme si kúpili s komodou, ale akosi nedoslých asi :-| no ja asi nebudem z tých, čo budú cez Vianoce oddychovať... dali nám v práci kvôli euru zákaz brať dovolenky, teda max. môžem chcieť dva dni v kuse - od novembra... ale ja si ju idem vybrať už o týždeň 8-) a ideme "šunky váľlať"... pozemok v ovčiarsku asi padol, ale máme niečo teraz veľmi sľubne rozbehnuté... určite budem informovať o výsledku ;-)
Odpovedať
no my budeme musiet mat kniznicu,kedze ja planujem ucit a to budem potrebovat dostatok materialov :-D my prazdninujeme uz od polky decembra..ale povedala som,ze sa pokusim robit cez tie volne dni..aby sme mali troska vyssi prijem a aby som si kupila orbitrek :-D a tiez planujeme to auticko dalsi rok..takze dalsie vydavky.. tak budem drzat palce,aby ste konecne mali cosi vlastne ;-)
Odpovedať
ďakujeme :-D ... u nás orbitrac zatiaľ slúži ako vešiak na šaty :-N ale onedlho sa ho chystám tiež oprášiť... ... a šoféruješ v Anglicku? to musí byť zvláštne mať auto "naopak", nie? či sa tam môže jazdiť aj na "normálnom"?
Odpovedať
no ja musim zhodit..kedze som sa este k tejto veci nedostala :-N a uz sa mi nepaci ako vyzeram ]-( tu nesoferujem..chcem jazdit na svk..kvoli nejakym veciam..preto som robila vodicak..tu aj tak musim s niekym skusenym,kedze mam vodicak len kratko..
Odpovedať
idem si trošku vyvetrať hlavu vonku 8-) ... možno sa ešte ukážem dnes... pekný víkendík ;-)
Odpovedať
pekny den zatial ;-) ja iem varit obed :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, ste tu pisali o chudnuti... veru, musim si vstupit tiez do svedomia :-| dnes ma ocino 50tku, tak sme mali malu predoslavu - velka bude o tyzden, ale dojedla som sa teda za dvoch :-S chutilo mi, no teraz mam pocit : skala v zaludku :-( a medzi nami: uspesne vymenene okna v byte ;-)
Odpovedať
fifi..ja robim s kysnutym cestom dnes..tak si to vies predstavit :-D no super..a uz aj upratane po nich?
Odpovedať
Profilova fotka
lea: uz aj upratane ;-) vo stvrtok sme to upratali tak nahrubo, v piatok bol u mna este tatko a domaloval mi okolo okien tie casti, ktore boli vymenou okien porusene, tak som to vsetko dorazila v sobotu vecer, ked som dosla zo skoly... zapotila som sa, ale vysledok je super :-) inak dobre ranko a uspesny start do noveho pracovneho tyzdna 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky ako sa mate ja som bola mimo sk ..nahla sluzobka
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Linduš, kde si sa stratila? Chýbala si nám tu ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj to som rada ze na mna myslite....bola som v ba :-) inak mas krasneho synovca ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem, no je to riadna maska :-D
Odpovedať
ahojte.. muma..hned by som sla niekam na sluzobku :-D jani..sestra je uz doma z nemocnice?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?