Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No to ti verím. To vie naštvať, keď si zoberieš dovolenku zbytočne. Ale aspoň si si ešte o jeden deň predĺžila predĺžený víkend ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to ano, jedno pozitivum... ale o to tazsie sa mi pojde zajtra do prace :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola v práci aj včera :-( Kopa práce... Ale mám aspoň dobrú motiváciu. Na zajtra mi vedúci sľúbil, že ma zoberie do Bratislavy. Tak si pôjdem pozrieť synovčeka. Takže sa snažím si všetko porobiť, aby som zajtra v práci nechýbala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, dobra motivacia :-p urcite sa velmi tesis x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to si píš, že sa teším :-D Ani som nedúfala, že sa mi to tak skoro podarí... Tak teraz makám, ako drak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to by som aj ja makala :-p dufam, ze sa ti podari urobit aj nejake foto a pochvalis sa aj nam ostatnym 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasné, že budem fotiť ako divá. Teraz mám len jednu fotku a tú už mám "ohladkanú" celú :-D Ale porobím kvalitnejšie foto a potom sa všektým pochválim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
super,, budem sa tesit a cakat x-)
Odpovedať
ahojte babule..vcera som nemala absolutne cas sem napisat..sme s manzelikom pozerali telku vecer a po prichode z prace som bola total rozbita..dnes sme zas toho mali vela..ale aspon den rychlo ubehol.. jani..treba asi kupit vlastny ohrievac a vyhriat si vo svojej izbe..lebo to neznasam,ked mas chladno v dome..je to potom aj problem vyhriat..inac,mne svokor zakuri aj v lete :-D kedze maju kurenie ako na plyn,tak stale aj na tuhe palivo..a ked ma toho dost na palenie,tak v poho prikuri :-D zuzi..napis aka je to firma..nech sa jej mozeme v buducnosti vyhnut =-) lebo to je na porazenie cosi take..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, vcera len Lea a dnes vobec nikto? Janka asi dohana tu Bratislavu a Fifi tu dovolenku. Inac to je dost nehorazna chyba, co vam ta firma porobila, to by som hned tlacila na zlavu za taketo jednanie.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, včera som v tej Bratislave nakoniec nebola. Otočili sme to v Trenčíne, lebo vedúcemu zrušili stretnutie :-( Ale v utorok tam ide na celý deň, tak už som si zarezervovala miesto :-D a budem môcť byť s Filipkom dlhšie. Len sa už nejdem tešiť, aby do toho zase niečo neprišlo
Odpovedať
ahojte..tak to ste zrejme tak zaneprazdnene v praci ako my..nevieme,kam skor skocit =-) 8-( ale uz len jeden den a zas tu mame vikend :-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, aj ja som tu x-) Peti: nove okna budu az na buduci tyzden, takze zatial ziadne volno, ale pekne makam :-D Jani: skoda dnes tej cesty... isto si sa velmi tesila :-( Kati: ta firma je Robstan... radsej sa im vyhnite :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-)
Odpovedať
ahoj zuzi..no som rada,ze si sa ukazala aj teraz podvecer..urcite asi nahadzujes tovar :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Veronika ;-) neuveris, ale nenahadzujem :-D uz som veru dlho nie :-D som slamena vdova, dnes je asi cele muzske obsadenstvo Ziliny na futbale, hrame so Sofiou, takze moj milovany sa doma zastavil len prezliect... c c c 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Fifi ;-) Tak ty si mala usporiadať nejakú párty pre ostatné slamené manželky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe veru veru, to ma nenapadlo... som rada,ze som doma v teple... brrrrrr v tej kose sediet na stadione asi sranda nebude... vsak som aj muza riadne naobliekala, poslednu dobu sa neciti dobre, lebo na neho lezie asi nejaka choroba... ale ujst si to nenechal :-D ]-(
Odpovedať
ahoj nika..teba som si ani nevsimla..normalne ma tesi,ze si tu nepisem sama :-N :-D fifi..no aspon si mozes popisat so mnou :-) takze sa nenudis..ja este nemam manzela z prace domov..ale do osmej urcite pride..zavisi aka bude premavka na wembley =-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeej Kati, tak uz ma pracu? co ste mu nasli... noze sa pochval 8-)
Odpovedať
zatial pracuje len cez agenturu,takze ziadna slava..vzdy sa az vecer,ked pride z prace dozviem,ci ide aj dalsi den do prace..tato agentura ma pracu v skladoch..
Odpovedať
Profilova fotka
aha, takze proste tzv. "pracovny zabeh" :-D a hladate dalej... mate aspon predstavu, ze co? anglictina nie je problem?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj lea :-) Takže ste už prácu našli? Super. gratulujem :-) Fifi: Ako tak pozerám, čo nevidieť máte 1. výročie! :-) to prvé je asi najvzácenjšie, však? :-) :-D
Odpovedať
no stale hladame..a mozno od dalsej agentury by mohol cosi mat,len som dnes zabudla zobrat kontakt na nich,takze som im nemohla zavolat..ale coskoro bude mat vsetky potrebne papiere na pobyt v uk..tak to bude lepsie..a jazyk? pomaly to ide..ale je nuteny..
Odpovedať
Profilova fotka
Nika: veru, uz v pondelok je to rok.... neskutocne to leti... uf :-N pojdeme asi niekam von na veceru, dame vinko zo svadobnych poharov, mozno kukneme DVD, ze co sme robili pred rokom :-D manzovi som uz kupila knizku Navod na manzelstvo :-D nech je sradna a planujem este torticku so svieckou s cislom 1 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D super plán. Potom daj vedieť, že čo ti povedal na darček :-D No my ešte dvd zo svadby nemáme :-( A iný čo mali svadbu v ten deň ako my už dvd dávno majú ]-( Mam z toho nervy :-S
Odpovedať
nika..no este nam to chvilku potrva |-| fifi..no to budete mat super..my by sme chceli na prve vyrocie mat tu zmeskanu svadobnu cestu..ale zatial su to len take plany..
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeej Nika, tak dlho cakate na dvd? ale neboj, poznam osoby, co tiez cakali dlho... aj 2 mesiace... ale viem si predstavit, aki ste zvedavi, ja som nase pozrela asi 3x za sebou, ked sme ho dostali :-D Kati: to by ste si dali pekny darcek... my sme si pred dvoma tyzdnami zaplatili novorocnu lyzovacku :-D po minulorocnej skusenosti vo Francuzsku sme sa rozhodli otestovat Talianske Alpy, tesiiiiiiime sa :-p
Odpovedať
nika..ani my nemame..ale v okt bude..este im musim napisat mail.. fifi..no super..my planujeme niekedy na vikend aspon do tatier..
Odpovedať
Profilova fotka
Už asi mesiac počúvame, že "už sa dorába", "už finišujeme" a podobné keci ]-( No ja ho budem asi tiež pozerať viackrát za sebou :-D Tu lyžovačku ti fakt závidím :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?