Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
no tak to si ma potešila, len aby som nebola potom sklamaná. ale snád im príde aj v decembri nejaká nová kolekcia.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala saty zo salonu Elegant Stitch... zarezervovane od aprila... svadbu sme mali v septembri minuly rok... v juni im prisla nova kolekcia a normalne mi zavolali, ci si nechcem prijst skusit nieco nove, ak by sa mi to pacilo viac ako to objednane... a veru sa mi pacilo :-D tak som saty vymenila... pacil sa mi tento pristup :-)
Odpovedať
v tom salone mi pracuje jedna známa.to je za malým tescom však?? no ale ja počkám na tú segru, som zvedavá aké si vyberiem ked ja som nerozhodná
Odpovedať
Profilova fotka
za malym Tescom je Amelia... Stitch je oproti kinu Centrum ;-) ale aj v Kristine maju pekny vyber
Odpovedať
no musí ísť pozrieť ale neviem kde je kristína
Odpovedať
Profilova fotka
to je pri trhu, oproti Istrobanke :-)
Odpovedať
tak to je pod bránou??
Odpovedať
ahojte baby..tak uz som doma.. vitaj laura..dalsia nevesta tu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmmmm smerom na trh, hned nad drogeriou, pri tej velkej predajni potravin Smer...
Odpovedať
laura..pri primazdroji je v ulicke smerom na stvorcak 101drogerie..tak presne nad nou je kristina ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cau Kati ;-)
Odpovedať
no ako? novy pracovnici zaskoleni? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ale kdeze, to este potrva.... kym sa naucia robit v databaze, cakaju ich komunikacne skolenia a podobne... inak z vasej temy Jul 2008 mame jednu kocku - nevestu - kolegynu :-D
Odpovedať
viem..piatuzenu :-p ja som informovana 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha... a o com este si informovana? :-D
Odpovedať
o mnohych veciach 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, tak mi napis, o akych (do IP) :-) ak nahodou na mna nadavali, nech sa polepsim :-D
Odpovedať
hej..manzel a zlosti..
Odpovedať
Profilova fotka
teraz trosku nerozumiem.... :-.
Odpovedať
manzel ma zlosti.. ho musim nechat aspon tyzden sameho..aby sa naucil varit..lebo ani len ohrievat jedlo nevie..kedze nemame mikrovlnku..a tu som po dnesku zatrhla..lebo som ju mohla kupit..
Odpovedať
Profilova fotka
teda, takto 2 mesiace po svadbe? :-.
Odpovedať
no si predstav..asi musim byt prisna na neho..lebo ja zas makat ako fredka nebudem..
Odpovedať
Profilova fotka
hehe veru, treba na nich bic a varechu :-D
Odpovedať
ale zas riad poumyva..okrem velkeho plechu..toho sa zrejme boji :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moj tiez umyva riad... a boji sa hrncov :-D a vynesie aj smeti, ked mu poviem, v poslednej dobe sa naucil aj pekne ustlat postel x-)
Odpovedať
no smeti mu tiez zvacsa kazem..ale zas je taky,ze pomoze..s upratovanim..s varenim radsej nie..ale ked treba cosi dobre zjest..tak je prvy :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nemame si co zavidiet Kati, ani moj nevari :-D mozno tak parky :-D alebo ako sam hovori: chlebik s masielkom a salamkou 8-)
Odpovedať
no co uz..ale zas su zrejme mili k nam..a aj sa staraju..az na to varenie..
Odpovedať
Profilova fotka
halo, je tu dnes niekto? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
No Fifi ludia veselo vikenduju, tak sa tu nezastvia. Skoda ze dnes to pocasie velmi nevychadza. Na tej zastavke som to bola veru ja a nevsimla som si ta. To som akurat zohnala tu europenazenku, tak som isla nastastena domov. Inac aj ja som ta uz parkrat videla. Napriklad na Benoshow...sedela si manzelikovi na kolenach vo VIP sektore a dva dni nato som ta videla v Terchovej ked sme isli na vylet...si sa viezla s niekym na takom povoze. Tam by si ma urcite necakala :-D Svet je velmi malicky
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?