Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati: :-D vela roboty a malo casu... skolim nove posily, takze sa idem urozpravat k smrti :-D inak je sranda :-) od vikendu sa tu ma dost ochladit, tak som zvedava, ci nahodou neschytame nejake choroby.... 8-(
Odpovedať
ejha..no ja som sa tiez dnes narozpravala..ale ai viac nabehala..sme mali riadne rusno v praci..to,co sme si oddychli nam nakoniec velmi chybalo =-)
Odpovedať
Profilova fotka
len chcem zazelat dobre ranko vsetkym pred predlzenym vikendom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ako sa mate...cau zuzi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja dnes dosť pracovne. O týždeň odovzdávame projekt a je najvyšší čas začať robiť štatistické analýzy. Takže sa do budúceho piatku nudiť určite nebudem :-| Linduš, už sa tešíš? Plynie posledný deň v starom byte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cau jani...veru je koniec panelakoveho byvania :-) statistika :-( to ti nezavidim a co ides robit ce dlhy vikend
Odpovedať
Profilova fotka
ale mňa štatistika baví... Ja viem, asi som divná :-D Cez víkend by mala prísť kamarátka z Nitri, s ktorou som nebola už takmer rok. Tak zrejme sa jej budem trochu venovať. Zajtra by sme chceli ísť do Rajeckých Teplíc alebo do Terchovej. Ešte uvidíme
Odpovedať
Profilova fotka
nie si...len ja matiku moc nemusim :-) tak budes mat fajn vikend, akurat kukam pocasie a ma byt hnusneee :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ani nehovor o počasí... Už sa má riadne ochladiť ]-( Ja som od malička zbožňovala matematicku a čísla... Ale nie vzorce. Len počítanie, sčitavania, delenie a tak... A preto som mala strašne rada aj účtovníctvo na škole... :-)
Odpovedať
ahojte babule..no konecne chvilu sedime..sme si museli nadbehnut,kedze kolegyna odchadzala skor.. a prave som tu ostala sama..druha zas musi cosi vybavit..takze sedim za netom :-D aky pekny predmet spominate..ze matematika..ten milujem x-) x-) x-) uz sa tesim,az ju budem ucit..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati, s tebou som sa tu už dávno nestretla :-N Ako si žijete v UK? Rasťo už má prácu?
Odpovedať
ahoj, ako vidím ste tu už skoro všetky vydaté a šťastné dá sa povedať
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj Laura, su tu aj nevydate ;-) a my vydate sa radi rozpravame o svadbe :-D baby: matiku fakt nemusim :-S aj vysku som hladala podla toho, ci tam je matika :-D takze ju nemam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, no matika je dosť špecifická a väčšina ľudí ju nemá rada... Ja tiež nie úplne samotnú matiku, ale skôr tá štatistika a analýza čísiel. Zo vzorcov sa mi niekedy robia až vyrážky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to je jasne Jani, tiez rada pocitam, ked mam kalkulacku :-D a len jednoduche ukony, napriklad uroky v banke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, tak to sme na tom rovnako (s tými úrokmi :-D ) Už máte vymenená okná?
Odpovedať
vyrážky :-))))))) matematika je najhorší predmet, strednú školu som si vyberala podľa toho, aby sa tam nerobili skúšky z matematiky.
Odpovedať
Profilova fotka
Laura: ja som skusky z matiky na strednu robila... na VS ma vzali bez skusok, mala som dobry priemer :-N ale aj napriek tomu, ze studujem ekonomiu a manazment, matiku nemam :-D chystas sa vydavat na buduci rok? aj moja sestra 8-) Janka: menia nam ich v utorok :-| u nasich boli tento tyzden.... a urobili dobre len 1 okno, ostatne az o 15 cm mensie :-S tak sme podali reklamaciu... som zvedava, co caka nas...
Odpovedať
Profilova fotka
uf, tak to teda riadne zbabrali... Nám keď menili okná, tak ich akurát doškrabali, ale hneď ich aj vymenili... Takže sme boli celkom spokojní. Aj teraz prišli po roku a znovu ich nastavovali, lebo trochu sadli :-) No snáď si už teraz dajú pozor, keď vedia, že urobili túto chybu u vašich
Odpovedať
no tak to si mala šťastie že ťa zobrali bez skúšok, to ja mám takú smolu že by som ich určite musela robiť. áno budúci rok máme naplánované, ale ked si to predstavím je my zle, toľko ľudí pohromade a ja budem stredobodom pozornosti.desí ma to
Odpovedať
Profilova fotka
veru... :-| ved nasim nechali tie male, nejak to zamaskovali, kedze stare okna vybrali, aby neostali diery v stenach ]-( aj ked si fakt nevieme vysvetlit, ako sa im to mohlo stat, kedze si to boli osobne pomerat....
Odpovedať
Profilova fotka
Laura, prečo sa toho desíš? Neboj sa, v tej chvíli to určite nebudeš tak vnímať. Je to nádherný deň ;-) Zuzi, a nemohlo sa stať, že vymenili rozmery okien s niekým iným?
Odpovedať
Profilova fotka
veru Laura, uvidis, aka budes smutna,ked to prejde, je to naozaj kuzelne x-) a nech ta nedesi predstava stredobodu pozornosti... aj to si v ten den vobec neuvedomis 8-) Jani: isto si to nepomylili. Nasi maju starsi dom, cize okna nie su rovnake , kedze ho staviali este ockovi rodicia cca pred 40timi rokmi. Vtedy sa tak nedbalo na preciznost, preto si kazde okno odmerali, lebo tam nesedeli rozmery v cm. Ale vo vyrobni potom asi na to zabudli a urobili vsetky okna rovnake podla jedneho... a to teda sadlo super.
Odpovedať
Profilova fotka
aha, tak ale potom tie vaše by už mali byť v pohode. Predpokladám, že nemáte každé okno iné :-D
Odpovedať
a tvoja sestra sa ide kedy vydávať mesiac?? no Vám sa to povie ked máte potom, ale určite pred tým ste to cítili rovnako alebo aspoň podobne, či to len ja som taká?? :-((
Odpovedať
Profilova fotka
Jani: no v byte su to vraj nejake standard okna, ktore by mali sadnut... dufam :-N Laura: moja sestra sa bude vydavat v septembri, tusim sa s priatelom dohadovali na 19.9. ;-) uz sme boli aj v salone na skusku nieco vyskusat, skus si pozriet jej album, vola sa Karamia ;-) na predchadzajucich stranach budu aj nejake prispevky od nej, co tu pisala :-) inak ja som sa citila ako nevesta vyborne, keby to bolo v mojich silach, vydavam sa kazdu sobotu :-D
Odpovedať
ona sa vydáva v septembri a už bola aj na šaty?? ty tá je riadne rýchla. no my to ideme mať v júni a ešte som nikde nebola žiadne šaty skúšať, asi by som mala ísť čo??
Odpovedať
Profilova fotka
no to sme boli v meste nakupovat a tak sme skocili do salonu, pozriet, ci ju nieco nebude inspirovat... teta v salone nikoho nemala a bola naozaj perfektna, nosila nam saty, ze nech sa sestra aspon potesi, ako jej to bude svecit, ked sa bude vydavat :-D inak... ak chces nejaky lepsi model saticiek, pocitaj rezervovanie min. 6 mesiacov dopredu... v salone Hella, kde sme boli so sestrou, nam vravela predavacka, ze uz su rezervacie na datum 6.6.2009 ....
Odpovedať
No tak to budem musieť ísť asi mrknúť, ale ja to mám 27.6 tak dúfam že to nebude taký frekventovaný dátum ako 6.6. ja som myslela že pôjdem až so segrou ked sa vráti z anglicko, a to je v decembri 21. takže to bude myslíš neskoro??
Odpovedať
Profilova fotka
to nebude neskoro, to bude tak akurat ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?