Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
V sobotu som si skrášľovala svoje bývaničko (izbičku), poobede sme boli na bycikloch na diele až v Strečne. Dali sme si dobrú trasu... Včera sme zase boli na tom stretnutí členov združenia. Už ma tie stretnutia aj prestávajú baviť :-| Doobeda som si vychutnávala teplo na zahrade na hojdačke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to ste si fakt dali dobre zabrat a este v takej horucave :-) ale muselo to byt super ja sa uz tesim na rok ze uz hadam aj my niekam cez vikend pojdeme....vymenime si to :-D a na co ste prisli na stretku?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) No ja si Lindi tiez pamatam ako sme opustali prvy podnajom a tiez to bolo chvilu nostalgicke, ale to ta dost rychlo prejde. Nam zasa tento vikend odisiel podnajomnik a po dvoch spolocne prebyvanych rokoch to bol tiez zvlastny pocit.
Odpovedať
Profilova fotka
My sme boli na diele až v popoludňajších hodinách, takže už nebolo tak teplo... A budúci rok sa budeš chodiť ty byciklovať a korčuľovať po diele a ja ti budem zo stavby mávať :-D Alebo sa pripojím k tebe 8-) Peti, tak konečne ste sami? Teraz si budete musieť chvíľu zvykať na to, že ste tam len vy dvaja, že? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No veru tak Jani, kopec veci robim tak ako keby sme tam neboli sami, ale myslim, ze si velmi rychlo zvyknem. Je to take super byt solo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, to ti verím... Len si to raidne vychutnávajte ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peta.... to musi byt super pocit ked ste tam sami ale na druhej strane ti ten clovek chyba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Linda, a čo vaši podnájomníci... ešte ich máte?
Odpovedať
Profilova fotka
maciaky myslis?....jasne pekne sa zabyvali u susedov-spia tam a k nam chodia na ranajky, obed veceru a hrat sa do zahrady :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej, presne to som mala na mysli... Takže si vychutnávaš hrátky s mačiatkami? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko vospolok =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj peta...ako sa mas v toto krasne rano:))))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Aaale dost pracovne, lebo uz mam plan na cely den, ale inac super. Vcera nam boli hned zamerat dvere, tak teraz cakame dufam len 4 tyzdne a prva zmena budu viditelna :-D Vy este pendlujete medzi oboma pribytkami, ci uz byvate v dome?
Odpovedať
Profilova fotka
pendlujeme jedna radost...je to skvele lebo uz neviem kde co mam 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
No to ti teda nezavidim, mate stastie, ze to potrva uz len do konca tyzdna.
Odpovedať
Profilova fotka
no nie sme z toho na nervy, ale ako vravis uz len tento tyzden..... :-) a ake dvere si davate...a to ste mali podnajomnika vo vlastnom byte ci aj vy ste v podnajme....nejako si to nepamatam :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Bezpecnostne vchodove dvere, lebo potom chceme napajat na to dlazbu a plavacky. Podnajomnika sme mali vo svojom byte, lebo sme spolu zacinali v podnajme a potom sme sa spolu stahovali do nasho...on je Tomasov kamarat z intarku, tak nikto cudzi.
Odpovedať
Profilova fotka
takze teraz uz budete sami :-) to vam musi fakt chybat a ked to bol kamos
Odpovedať
Profilova fotka
No dva roky bola dost dlha doma a manzel s nim byval aj na intraku, tak on to ma horsie :-N , ale aby si nechybali, tak sa vidia spolu aspon v robote. Este vam toho ostava moc na prestahovanie? Stahujete aj nabytok, co ste ten podnajom mali zariadeny?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, trochu zmením vašu tému... Musím sa vám pochváliť. Dnes ráno sa mi narodil synovcek Filipko, ktorý má 3410 g a 50 cm... x-) Bude mať krásny dátum narodenia 9.9.
Odpovedať
Profilova fotka
jejjjjjj jani gratulujemmmmmmm :-D :-D :-D nie len datum ale aj moje oblubene meno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a co segra je ok, bol aj manzel asistovat....uz som zvedava na foto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lindi, zatiaľ nič neviem... Len že sa narodil ráno, zrejme tam bol aj Ferino (sestrin muž) a že pôjde za ňou zase poobede, lebo teraz spí. Ale že sú obaja zdraví a je všetko OK. Poobede jej budem volať a budem vedieť viac. Inak to meno sa aj mne strašne páči. Dúfala som, že mu ho dajú x-)
Odpovedať
Profilova fotka
je to super meno....dobre vybrali :-) potom napis nejake novinky ked sa dozvies
Odpovedať
Profilova fotka
jasné, že dám hneď vedieť... A pri najbližšej príležitosti určite pôjdem aj do Blavy, aby som ho mohla vidieť. som na neho strašne zvedavá :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani to je ozaj parada, ten datum si museli vyberat :-D Tak ti teda teta gratulujem k synovcovi. Sestra si uz moze odfuknut, ze to ma za sebou.
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, ďakujem ;-) No ten dátum im ozaj vyšiel... Keby to plánovali, tak im to krajšie nevyjde. Aj keď termín mala až v sobotu. Ale určite je rada, že to má za sebou. V poobede budem vedieť viac ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak Jani potom napis novinky :-)
Odpovedať
ahojte babule..nikde nikoho? my sme dnes v praci makali ako fredky..hadam zajtra bude lepsie.. jani..blahozelam..potom sa nezabudni pochvalit fotkou ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani: gratulujem x-) krasny darcek a samozrejme aj to meno a datum ;-) ja mam 2 tyzdne skolenia, takze tiez makam ako fredka, treba zaskolit nove tvare do nasej problematiky ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?