Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
FIha baby, vcera nikde nikto? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zuzi ako sa mas? ja som trochu nascipana tak nic moc :-|
Odpovedať
ahojte, ja na kuk, idem pracovat :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja dnes pracovne, zajtra mam uz volno x-) crta sa pekny dnik ;-) zajtra chceme so sestrou ist na nakupy do mesta, tak sa tesim... a asi obehneme aj nejake svadobne salony, kedze sa bude na rok vydavat :-D
Odpovedať
ahojte... ja uz chcem vooolnooo ]-( este jeden dnik... Zuzi, uprimne a v dobrom zavidim :-D aj tie svadobne salony hehe... vsetkym nech vam to dnes prijemne odsypa 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dik Bam, aj tebe nech to rychlo ubehne :-) mozno budeme aj nejake saty skusat, uvidime... 8-) tak potom nahovorim segru, nech si tu vytvori album a nech da fotky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi tak aj ty nejake poskusaj... :-D budete mat vyrocie tak si spravis radost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe veru :-D to by si pomyslel moj drahy manzel, ze mi to uz vazne faaaaaaaakt poriadne s..e :-D ale pokusenie bude :-D
Odpovedať
ja by som si tiez vyskusala... obrucku das dole a povies, ze ta to mozno caka o rok :-D :-p a manzel by o tom teda ani vediet nemusel... ked sa nepriznas... chlapi nas nikdy v tomto nepochopia 8-( ak prehovoris segru, tak daj foto ak bude suhlasit =-) nech to asi schvali, nie? co planujete cez 4 dni volna??? ja to asi normalne neprezijem... asi nas mozno aj caka zemiakova brigada na Orave u manzela :-( |-| to ja teda nemusim...
Odpovedať
Profilova fotka
nas cakaju podlahy a dokoncovacie prace....ale v nedelu a pondelok volno,idem sa sustredit v utorok zacina semester externisti :-D
Odpovedať
Lindus, to su prijemne povinnosti :-) uz budete vo svojom konecne... ... jeej to uz skola zacne... sranda, neuveritelne rychlo ubehli tie "prazdniny" (ako pre koho prazdniny, ze?)
Odpovedať
Profilova fotka
veru riadne rychlo 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte baby..vidim,ze zarezavate v praci..ja si uzivam posledne dni volna a vylihovania v posteli :-p ale v pondelok uz nastupujeme do prace..
Odpovedať
leatea: ahoj tak si uzivas leta v UK??strasne pocasie co?? Chcela som sa ta spytat ci uz mate DVD zo svojej svadby a ci si bola spokojna s kameramanom??ja uz pomaly musim zhanat kamerama a fotografa,lebo vela kociek spominalo,ze sa to musi dost dopredu....
Odpovedať
moni..ahoj..no zatial sa da..len je stale pod mrakom a ja som z toho hrooozne unavena.. no my este cakame na dvd..ale co som videla jeho pracu,tak viem,ze to bude dobre spravene..
Odpovedať
super dakujem tak potom daj vediet,si sa ti naozaj spokojna... ;-) a co zacinas novu pracu a kde budes robit??
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, bam: u nas bude tiez zemiakova brigada a tiez to nemusim ]-( ale rodicom treba pomoct, ach jaj 8-( Lindus: my mame zapis az 19.9. a chodim tiez externe, to vas nejako nahanaju :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, ja len na skok. Teraz máme voľno, lebo nám robia dlažbu na chodbe, tak sa nám nedá chodiť do práce :-D Vedúci nás teda nechal doma a do práce ideme až v utorok... Tak si vychutnávam voľno 8-) Včera sme si boli vybaviť stavebný dozor a v stredu ideme žiadať o stavebné povolenie... No aspoň som sa vám trochu pochválila :-D :-D :-D
Odpovedať
moni..ja som v praci uz rok..ale hladame pre manzela pracu.. fifi..no aspon budes krajsia :-D jani..no to je dobre,ze to volno vyuzijes na nieco dobre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati: to akoze z tej zemiakovej brigady sa opeknieva? :-D
Odpovedať
fifi..a nie? chytis bronz a este zhodis :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
No nie baby, dnes vsetky dovolenkujete?
Odpovedať
Profilova fotka
Kati: po zajtrajsku ti poviem :-D ci je to pravda. Peti: asi ano, vsetci dovolenkuju ;-) dnes sme pobehali so sestrou po meste a boli sme aj v jednom svadobnom salone, skusila si 7 siat :-D bola to parada
Odpovedať
my sme boli v agenture..a samo,ze aj na letisku :-D uz len verit,ze rychlo zozenieme pracu.. fifi..a budu aj nejake fotky? :-)
Odpovedať
jej ahojte...tak ja chodim zo skoly neskoro a total grogy :-| okrem vyzdoby triedy (4 big big nastenky v nej mam) a takych tych serepeticiek pre prvacikov este nam hodili aj dve skolenia...uz som si myslela, ze spacak a nocujem v skole 8-(
Odpovedať
ahoj luko..no nezavodim..ale zas ta urcite potesia tie ich rozziarene ocka x-)
Odpovedať
to ano..len toho bolo dost, tie skolenia si mohli odpustit :-|
Odpovedať
pozeram spravy a nevychadzam z udivu, kde ta strasna hovorkyna Smeru chodi na tie metafory :-D
Odpovedať
a co take zas vypotila? =-) :-N
Odpovedať
no ona stale cosi poti...neviem presne ten vyrok, len viem ze sa v jednej vete stretli slovo opozicia a nahota :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?