Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
no my mame len salu a nic viac a saty? len som si pozrela co sa mi pacia a idem popozerat co je u nas a uvidim.a tiez chcem ist do Londyna pozriet nejake salony,tak mozno si aj nejake kupim a kde si davas sit?a ktore mas ich na tvojich obrazkoch? A kde na SK chcete zit v Kysuckom Novom Meste?
Odpovedať
Profilova fotka
Tie "favoritky". Nebudu rovnake, ale take nieco. Davala som ich sit ku jednej velmi dobrej krajcirke, tak uvidime... Ty chces ktore? Inak saty v uk sa fakt oplatia kupit, v sk ich len preplatis. Ja som nechcela nic nobl, uplne jednoduche v ktorych sa mozem vyblaznit a nebat sa, ked ich nahodou znicim. Neviem, ci poznas okolie KNM, Radola je hned dedina vedla, tak tam. Ty si priamo zo Ziliny?
Odpovedať
No tak tie su krasne a aj ten zavoj budes mat k tomu,taky zavoj sa mi strasne paci. No tam to okolie moc nepoznam.no ja byvam pri Zline smer Vratna,Terchova tak par dedin pred... Potom budes saty predavat?
Odpovedať
ahojte baby..vidim,ze obe poctivo planujete :-) ja to mam uz uspesne za sebou.. a co sa tyka siat,tak tie som si kupila cez ebay..ale original..a na svk by som ich kupila min za dvojnasobok,kedze sa dali len objednat..
Odpovedať
kati tvoje saty boli uzasne...ale nie vzdy to tak cez ebay dopadne, videla som jedny Maderiry od La spossy cez eby a to bol teda riadny rozdiel, to by som si na seba nedala :-S
Odpovedať
Profilova fotka
aj aj si myslim, vdaka.. ano aj ten zavoj, len nie az taky dlahy. Ai ic potom predam, co uz s nimi...Ty si tiez chces dat nieco podobne? A v ktorej dedine to presne byvas?
Odpovedať
Leatea no pekne si mala saty a nebala si sa ci ti budu dobre sediet ked si si ich objednavala cez net?
Odpovedať
Byvam v Krasnanoch,poznas? a aka si velkost zeby som si ich mozno aj odkupila keby dobre sedeli ;-)
Odpovedať
myslim ze sa pri tom objednavani pisu dost podrobne miery...ja by som skor mala obavy o to,a ko tie saty budu vyzerat v porovnani s originalom
Odpovedať
a tiez sa obavam ako budu tie moje vyzerat, som si ich rezervovala uz v januari...asi tam v septembri zbehnem na kotrolu, ci nie su moc obnosene :-N
Odpovedať
luko:no vsak prave toho sa bojim....a ty mas odkial saty luko?
Odpovedať
ja ma zo salonu Nicole v Ba
Odpovedať
Článok sa načítava...
monikac: videla som tu zopar nepodarkov z ebay, ale to je len moj nazor, kupujuce boli nadsene :-N ale naozaj pekne saty mala leatea a tusim este denisska z ebay
Odpovedať
si si kupila alebo mas pozicane?
Odpovedať
poziciavam...ale ako som pisala, uz ich mam rezervovane vyse pol roka tak pojdem v septembri tam nakuknut ako vyzeraju :-D
Odpovedať
aha prepac nevsimla som si...to mas rezervovane tie prve v tvojom albume?krasne su aj mne sa take velmi pacia,su take romanticke :-) a v Ziline namali take nieco?
Odpovedať
no tym,ze je to original,tak su velkostne tabulky..a uz pripadne troska upravit by nebol problem..ale mala som teda problemy zapnut zips..okrem toho,ze ide tazsie na niektorych miestach,ked om mala nafuknute brucho,tak to bol riadny problem..nastastie na svadbe drzali uplne super.. nevyhodou pozicanych je,ze sa mozu dovtedy znicit :-S
Odpovedať
ano vsak toho sa aj ja bojim, no ak sa mi nebudu zdat, tak si vyberiem nejake z novych modelov :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Monikac, ja som velkost 38-40. Priklonim sa k 40, zalezi aky je strih. Aka si ty velkost? Kludne by si si ich potom mohla vyskusat, ale upozornujem, nebudu uplne take ako na obrazku. Su cele z krajky, ale je velmi pekna. Luko-tvoje saty su tiez super, mne sa pacia strihy prestrihnute pod prsiami.
Odpovedať
mne tiez...milujem empirovy strih :-) a potom sa mi este pacia saty na ramienka inak tie tvoje favoritky, neviem, ci toto nie su tiez ony: http://salonkristina.sk/stpatrick/ber... majuv Za v salone, tiez som rozmyslala ich vyskusat, lebo su nadherne
Odpovedať
luko No to su podobne urcite sa tam pojdem pozriet teraz v septembri...dakujem za typ a k tomu taky dlhy zavoj by bol super :-D
Odpovedať
monku78, ja som tiez 38 to je UK 10?tusim ze ano.No to by som si ich rada vyskusala lebo vyzeraju velmi pekne
Odpovedať
maju k nim zavoj v cene, len neviem, ci ten na obr. v septemrbi vraj aj nove modely, takze motivacia aj pre mna...ale len v pripade, ze by moje saty neboli ok, inak menit nebudem, aj ked je ich vela krasnych na vyber
Odpovedať
no pekne saty ste nasli :-) aj predavacky tam su uplne super..a ja som mala v cene aj bolerko aj zavoj a este aj rukavicky..ale nakoniec som to musela zrusit..kedze som nasla vysnene saty.. sa mi zda,ze si zavoj mozete vybrat aky chcete k nim..
Odpovedať
ano, ale k tymto mi odpisali ze aj speci zavoj, mozno ten co je na obrazku
Odpovedať
ale jasne da sa vybrat aj iny :-)
Odpovedať
luko.ano dlhy zavoj je nadherny s takou krajkou okolo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noo, empirove, som nevedela ako ich nazvat :-) Vyzeraju, ze su.Alebo aspon velmi podobne. Ja ich budem mat aj s ramienkami, nemozem si dovolit bez ramienok. :-|
Odpovedať
jj kraaaasa x-) x-) x-)
Odpovedať
leatea to hovoris a salone krisitna v ziline o ochote?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?