Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No Turecko nevyslo, ale bol Tunis a ani trochu nelutujem, bolo perfektne. Aj dobre tak, lebo ja som chcela Turecko a Tomi chcel Egypt, tak nam vysiel kompromis.
Odpovedať
Profilova fotka
Linduš, ďakujeme. Dúfame, že tvoje prianie rýchlo vyjde :-N Peti, kamarátka bola tiež v Tunise a hovorila, že tam bolo krásne a skvele. Ja si myslím, že to je aj tak jedno, kde si, hlavne že si oddýchneš... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No jasne my uz by sme boli isli kamkolvek, ale aj tak musim povedat, ze bolo bajecne. Tak som si svadobnu cestu predstavovala.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je skvelé, že vám to vyšlo podľa predstáva ;-) A na koľko ste boli?
Odpovedať
Profilova fotka
Peti: vitaj naspat ;-) Linda: kde sa ti stratila fotka z pasu? :-. Jani: das tip, co si vymyslela pre manzela na prve vyrocie? :-p nech mam inspiraciu, o chvilu to caka aj nas :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, tak to neuveríte, čo sme si kúpili na výročie :-D Kúpili sme si fúrik a ja som ho krásne pomaľovala. Urobila som z neho umelecké dielo. K tomu ešte ideme dnes do Rajecký Teplíc na večeru 8-) My sme to poňali trochu stavebne :-D
Odpovedať
ahojte, kočky čo nového??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Boli sme na 15 dni, takze oddychu az az. Jani, vidim, ze sa ozaj pilne pripravujete, to aby ste uz cim skor zahajili vystavbu. I ked budete musiet nejake stavebne pomocky pokupovat aj mimo vyrocia :-N Fifi dakujem za privitanie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobry napad 8-) teda oba :-) Mati: v stredu je stretko, mohla by si dojst 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, to je jasné... Ale toto nás tak napadlo, že to bude skvelý darček a najmä preto, že nie je úplne obyčajný, ale je úplne iný ako všetky ostatné :-D Ahoj Mati, veru mohla by si dosť. Už minule si spomínala, že by si prišla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pozrite tu: http://www.modrastrecha.sk/album/albu... To je náš darček na výročie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ten je roztomily x-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Zuzi, tak to je moje dielo. Asi ma chytajú nejaké umelecké sklony :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani je super....pridem kuknut ked uz bude v akcii na stavbe. :-D neviem kde sa mi stratila foto asi som ju omylom vymazala..idem to napravit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ty si skryty umelec x-) Mate pekny domcek vybraty presne take cosi by som si vybrala ja. Akurat velke a dobre rozmiestnene.
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, asi to tak bude :-D V sobotu sme ten dom videli aj postavený, ale čiastočne prerobený. To čo tam mali pôvodne z projektu bolo super, ale to čo mali prerobené vyzeralo hrozne. Tak som chvíľu začala pochybovať. Ale ešte jeden sa vraj stavia v Tepličke, tak musíme ísť tam pozrieť... Lindu, možno už čoskoro pôjde do akcie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ano? tak to sa dobre vyvija :-D , inak domcek je pekny mne sa paci hlavne cast jedalna s tym oblukom...to si isto nechaj
Odpovedať
Profilova fotka
Práve kvôli tomu výklenku sme ho brali... To bola prvá podmienka, takže ten rušiť určite nebudeme :-) No (nechcem to prerieknúť), ale v septembri (do polovice) by sme mali mať stavebné povolenie... Tak dúfam, že to vyjde
Odpovedať
V stredu je stretko?? o koľkej a kde?? Jani, pekný domček na mňa trošku veľký ale inač super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak tisko drzim palce aby sa to podarilo...a zacali by ste este tento rok....my dufam budeme od 1,10 vo svojom a mozno aj skor tak potom spravim kolaudaciuuu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lindi vy frcite ako draci. Vsak to uz ste skoro za mesiac v novom, teda klobuk dole. Jani to chodite na tie domceky pozerat k znamym, ci k cudzim? Matka stretko je 20.8. o 17tej pred Carolinou....aspon zatial
Odpovedať
Profilova fotka
peta..no na to ze sme chceli len male upravy je to dosttt dlho :-D , ale chceme ist hlavne kvoli podnajmu. inak tesim sa uz na stretko dufam ze pridete ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Linduš, tak to je skvelé. Už sa teším na tú kolaudáciu ;-) Inak som ti napomáhala, čo? Ako som sľubovala. Ešte by som to mala rýchlo dohnať :-D Peti, nám povedali v predajni, kde sme si boli po projekt, že predávali jeden taký istý do Dražkoviec a jeden do Tepličky. Teraz sme boli v Dražkovciach a hľadali sme ho po obci. Na stavbe však nikto nebol, tak sme ho pozerali len tak zvonku. V Tepličke by sme sa chceli popýtať ak tam niekto bude na stavbu a na to, či majú nejaké "zlepšovacie nápady". Inak to sú cudzí ľudia...
Odpovedať
Profilova fotka
Lindi, mne sa zda, co som tak pochytila z rozhovoru, ze ste toho stihli kopec. Take male upravy to je tak vymalovat a polozit podlahy a vy ste prerabali kupelnu a menili dvere a ktovie co este....v mojich predstavach veeeela roboty. Jani to je super, ze vam to prezradili. Hadam budete mat stastie a natrafite na ochotnych ludi, co vam pomozu vychytat nejake tie muchy ;-) Tak ja pre dnes koncim, aj tak malujeme kancelariu, tak som dnes bola odstavena od roboty a pritom ma toho po dovolenke tak vela caka :-( No bude si to musiet este zo 2 dni pockat.
Odpovedať
Profilova fotka
Mata: jasne,ze prideme, skalna zostava ako inak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ved...planovali sme mali a boli z toho velkeee :-D :-D :-D jani to je fajn ze mozes vidiet nazivo ako ten dom vyzera :-) aj ja pre dnes koncim tak sa majte a jani uzi si poriadne vyrocieee ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lindi, ďakujem, určite si to užijeme :-D Tiež už o chvíľu končíme v práci 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko vsetkym :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj Tebe Peti :-)
Odpovedať
dobré ránko :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?