Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babky, mate niekto kontakt na take nieco ako prenajom minibusov v Ziline a okoli? Potrebujem vyzdvihnut ludi z letiska v Blave v septembri a taxikari su uctuju nehorazne peniaze. Za kazdy kontakt vopred vdaka. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Monku, skús sa opýtať v Dopravnom podniku. Tam určite niečo také poskytujú a za celkom v pohode ceny. Alebo Slovenská autobusová doprava. Tam tiež prenajímajú autobusy a aj minibusy ;-)
Odpovedať
ahojte babule :-) tak vidim,ze ani dnes sa vam nechcelo pisat :-N ja akurat oddychujem :-) aj ked rano bolo rusne..ale uz je za mnou :-D monku..my sme mali mikrobus z cadce..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby,pomaly sa hlasim k vam do klubu kedye po svadbe planujeme s drahym byvat v jeho rodnom meste v ZA,no len dufam ze ja si tiez zvyknem kedze tam poznam akurat tak jeho rodinu pochadyam z HC a pracujem v Ba tak dufam vsetko dobre dopadne ;-)
Odpovedať
ahoj nadi..vitaj medzi nami..neboj,nie sme vsetky zilincanky..ja som tiez pristahovalec :-) a co planujes robit tu v za?
Odpovedať
Profilova fotka
Idem uplne mimo mojho oboru bude robit v reklamnej agenture,ktoru zalozil moj uz skoro muz ;-) no ale mam z toho obavy kedze sa uplne od zakladov zmenim moj zivot lebo zmenim pracu trvale bydlisko sosob zivota :-) iank budeme byvat na vlcincoch a to sa mi celkom paci ze su tam vsetky tie obchody tak viacmenej pri sebe a clovek nemusi behat ako v Ba po celom meste.momentalne este musim dat vy[poved v ba prestahovat sa a potm pomaly zacnem zutulnovat to nase hniezdocko takze by som rada vedela ci nepoznas nejake take obochodiky v takymi somarinkami na aranzovanie kde maju vazicky umele kvietky a take podobne zalezitosti ;-)
Odpovedať
no v ziline najdes vela obchodikov..staci zajst na stvorcove namestie.. inac,ak by si bola dalsi tyzden v ziline,tak kludne prid na stretnutie..budeme mat 20.8 o piatej zrejme..nas obvykly cas..
Odpovedať
Profilova fotka
no v Za budem urcite ak bz sa dalo a nic mi do toho neprislo rada by som prisla a kde to bude? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
stretavame sa v centre, na Narodnej ulici pri pizzerii Carolina 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Nadenka, ja som tiež prisťahovalec. Keď som prišla do Žiliny, poznala som iba drahého rodinu a postupne som spoznávala ľudí v práci atď. Teraz už mám v Žiline kopu známych. A aj vďaka tejto stránke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem baby. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
diky babulky pokial by to vyslo casovo urcite sa k vam pripojim ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
super, tak to nas bude opat viac ;-) konecne piatok dievcata :-p
Odpovedať
ahoj fifi :-) spoznala som ta podla tejto stranky a naposledy sme sa videli na konkurze do elektrarni, hned si mi bola z tejto stranky povedoma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia: :-D
Odpovedať
Profilova fotka
awojte baby, nadenkaaa, bytove doplnky (kvietky, vazicky,sviecky) maju na vlkoch - na zastavke sv.cyrila a metoda, taka modra budova, mam kancel hned vedla tej predajne. :-D
Odpovedať
ahojte :-) takze stretko je v stredu o 17,00? Vyskusam prist...ale mozno budem moct az neskor.... este sa nevie kam sa pojde?ci na marianske namestie...... :-) prajem pekny vikend,my znova cestujeme do za v nedelu v noci..... :-N
Odpovedať
a este som zabudla napisat,ze som dnes bola v dm pre svadobnu knihu!suuuuper,sme taki stastni,ze ju uz mame......a je presne podla nasich predstáv...... :-) donesiem na stretko,ale asi az po 17,30h. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
smaily: super, tesime sa 8-)
Odpovedať
ahojkaj Fifi,ako zijes?ja mam este vela toho,kedze v noci cestujeme...... :-) ale dnes tu mame krasne slnecno,co viem o ziline sa neda tak povedat :-N mas volno? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
akurat sme prisli z Martinskych holi, tak robim poriadky ;-) uz je tu celkom pekne, akurat teplota vobec nesvedci tomu, ze je august ]-(
Odpovedať
v martinskych holiach? super....ja som este poriadky nedorobila,kedze som si trosku lahla,ked budeme celu noc cestovat,tak pondelok budem super zabita..... :-N :-N ale uz sa tak tesim na zilinu.......aj ked sa kazdy den najde kedy nadavam na sk......ale doma je doma.... :-) potom nech mi lea posle sms,kde ste v stredu,lebo mozem az od 17,30 prist.... ja som od zajtra neni na nete... a ten august veru neni vobec letny ale jesenny.....a aprilovy zaroven....jeden den sa ochladi na 15stupnov a druhy den je 30.... =-) prajem pekny zvysok dna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem smaily, vam prajeme prijemnu cestu ;-) od zajtra sa ma na Slovensku vycasit, tak aspon nieco pozitivne... okrem toho, ze nastava novy pracovny den, ach jaaaaaaaj :-N
Odpovedať
fifi takze musis zajtra robit? :-) ja sa budem flakat najprv s manzelikom po ziline a potom sama :-( ale musim byt doma, ale tesim sa aj tak.....manzelik musi doma pomoct a ja tiez doma.....na sk to neni nikdy dovolenka,ale aspon nemam tolko stresov ako v skole......inac fifi,nevies o tom,ci je na marianskom namesti zadarmo net? ze by som isla s pc a chytila ho? :-D lebo som to minule niekde citala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
smaily: je tam free internet zone ;-) takze skusit to mozes urcite 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Murinko: prajem vam kraaaaaaasne vyrocie Jani x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Zuzi, ďakujeme ;-) Už od rána si ho vychutnávame. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jeej aj ja sa pripajam Jani. To je teda doba :-) My sme mali nedavno dva mesiace. Som vas tu trochu zanedbavala, ale podarilo sa nam na poslednu chvilu urobit si svadobnu cestu, tak som bola mimo. Inac 20.8. mozete ratat aj so mnou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jéj, ahoj Peti. Ďakujeme ;-) Inak som minulý týždeň na teba myslela, že sa tu nejako neukazuješ. A presne mi napadlo, že budeš asi na dovolenke 8-) Kde ste boli a ako bolo? Podarilo sa vám to Turecko?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte jani vsetko dobre....nech ste stale happy ako teraz a nech rychlo byvate vo vlastnom :-) peta a kde ste boli na svad,ceste?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?