Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
luko..teba som si ani nevsimla..ahoj.. no to nepotesi..esteze mas trocha viac casu..tak zacni zhanat co najskor..
Odpovedať
hm...len ked u nas to nemam moc doveru...a zas ktora za mnou bude cestovat??? jaj, pruseer
Odpovedať
..myslim, ze do Turzovky by nesla :-( ale vsak si chcela vizazistku z Bytce...tak som myslela, ze nebude problem pricestovat do ZA..kedze je blizsie ako Bytca ?? ..vsak sa ozvi ak zmenis nazor ;-) slecna pracuje v parfumerke a je velmi sikovna, som si ju odskusala a bola som spokojna x-)
Odpovedať
a nik ani v cadci nie je schopny?co by prisiel k vam?
Odpovedať
slniecko Bytca je od nas cez Makov ovela blizsie ako Zilina ;-) ale diik, si zlata ;-) lea...no z CA snad ano, musim rozhodit siete :-D
Odpovedať
luko..tak sa pusti do toho,nech este stihas odskusat sama..prazdniny sa takmer koncia :-N
Odpovedať
no na skusku iste pojdem az v septembri...tato kocka studovala v BA, takze sme sa malis tretnut tu..to mi vyhovovalo..teraz ako mozem ist na skusku make-upu :-| pojdem len raz a musimd ufat, ze to bude ok...inak sa dohodnem s p. Radvani (to je ta draheho klintka) nech mi ukaze, ako sa namalovat, sminky kupit a namalujem sama....ale k tomu dufam nedojde :-D aby so nedopadla jak Morticia z Adamsovcov pri tej samomalbe :-D
Odpovedať
..tak to som si neuvedomila, ze je to blizsie ;-) ..veru v CA ti nikoho neporadim, kedze tam nikoho nepoznam... good luck pri hladani
Odpovedať
luko..no ak sa budete aj fotit,odporucam profi licenie..oni presne vedia,co vsetko treba,aby si bola krasna aj na foto aj live :-D
Odpovedať
no ona mi napisala tri kontakty z bytce a sesterka je odtial, tak mi snad bude vediet poradit...len musim zisti, ci dobenu ak nie,t ak to risknem s truzovkou, bo fotenie bude okolo 12-12:3O...taakze by som sa moc nestihala presuvat niekde. este mozno do tej cadce, to je len 15 km
Odpovedať
luko..ved cosi vymyslis..stale mas cas..nastastie :-)
Odpovedať
no jooo :-D vymyslime alebo pojdem naprirodno :-D :-D :-D aaale to by si este nastavajuci mohol rozmysliet...to radsej nie,s taci ked ma rano vidi :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
do albumu Blizsie k ....som pridala ponuku vyzdoby novu...teda vam ta kombinacia nepride divoka??? oni uneseni (mama, majitelia)...ja v rozpakoch...teda losos a bordo.... :-o :-o :-o ja cem len white and losos
Odpovedať
no mne sa mily vyhrazal,ze nesmiem byt moc,lebo ma posle odlicit :-D ale nestalo sa tak :-D :-D :-D idem kuknut a poviem ;-)
Odpovedať
som si pozrela foto..skoda,ze nemas viac..no musim povedat,ze najlepsie je vidiet nazivo..lebo na foto sa neda az tak dobre posudit..ale nie je tam zas privela tej bordovej..takze by som mozno aj brala tu kombinaciu..len skus kuknut nazivo,ak to bude mozne ;-)
Odpovedať
jaj no to asi nehrozi :-| ja mam radsej jednoduchsie kombinacie...jedna farba a druha biela...v septembri to doriesim uz nejak konecne
Odpovedať
no tak ked sa ti to nepaci,tak kludne povedz,ze chces s bielou..ved to zas nie je nejaka tazka farba na pozhananie materialu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Luko. Ak ti môžem poradiť s tou vizážistkou, tak v Čadci v salone Bianca češú aj maľujú. Ja som sa tam bola síce len česať, ale bola som maximálne spokojná a čo som videla fotky, tak sa mi to dosť páčilo... Neviem no, ako chceš, ja len že aj toto je jedna z možností... :-)
Odpovedať
dakujem...kadernicku mama zabestelovala v Turzovke, ale mozno tam brnkemdo tej Bianky, ze by som tam vybavila aj jedno aj druhe, kluden by som sa aj presunula a mam to z krku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ako chceš, tam ti účes aj líčenie vyskúšajú, takže môžeš vyskúšať a nemaš čo stratiť... Ta pani je veľmi milá a príjemná... :-)
Odpovedať
super x-)
Odpovedať
nika..a teba kto maloval? :-)
Odpovedať
nika a kde su fotose?!?! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som sa maľovala sama... Fotoše sú u fotošaka... :-D Nejaké mám, ale nechce mi to zobrať do albumu :-( Vraj sú príliš veľké...
Odpovedať
Profilova fotka
Luko, ja mám aj číslo do toho salónu, ak by si náhodou chcela...
Odpovedať
uz som si ho nasla na nete ;-) nika fotky musis zmensit...ja som si zo stahuj.cz stiahla program xnview, je v cestine a tam sa daju upravovat fotky inak vraj je dobry salon v CA aj La bell?
Odpovedať
nika..sa s nimi pohraj a pridaj,lebo sme velmi zvedave..ale dones na stretko..zas chystame..
Odpovedať
Profilova fotka
No to mi došlo, brat hovoril, že na to musím mať program. Skúšala som na tahaj.sk, ale nič som nestiahla. Tak idem skúsiť ten, čo ty hovoríš. Je tam nejaká ťažka manipulácia s ním??? Tak v tom La bell som bola 1x trhať obočie a odvtedy som tam nebola... Z mojej strany spokojnosť minimálna... Ale možno sa mýlim, môj názor.
Odpovedať
nika: ja ten program mam strasne rada, lebo je v cestine...mne sa s nim robi super ;-)
Odpovedať
nika..aj v programe,v ktorom si prezeras fotky,sa ti daju zmensit..staci,ze das ulozit ako..vtedy su zvacsa ovela mensie..maju sa ti zmestit do 700..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?